0

O ku*wa myślałem że obok

0

Ale Arsenal ma beznadziejne skrzydła

4

Arsenal się już wyszumiał i teraz problemy żeby wymienić dwa-trzy podania.

2

@tbas Co to jest Ars? Co robisz z tym zaoszczędzonym czasem żeby nie napisać Arsenal?

3

Ja jebe Kiwior XD

1

@Eklerek Strzał prosto w niego. Pena by to wyjął. Partey to zrąbał całkowicie.

0

W ogóle jakie to typowe, że na mecz z Realem akurat Arsenalowi posypała się im najlepsza formacja czyli obrona :)

0

Kiwior? No to gg. Gładkie 3-1 dla Realu.

0

@don'T.R.I.P.e Trump mysli, że jest Tonym Soprano, ale to nie ten level ;)

2

Kurs 2.15 na Arsenal to przesada jednak XD. Zdecydowanie zbyt mały.

0

@Lionel_Messi10 Czyli naginanie regulaminu, bo gra tam Messi. Mega słabe :/

0

@Lionel_Messi10 No to się wczoraj pytałem ciebie. Podaj info do tego czy mogą i też pytałem jaki interes miałyby w tym inne kluby żeby wzmacniać rywala?

0

@Barca_Big_Moment Odbijam piłeczkę. Zobacz co zrobiła Barcelona dwa razy z cofniętym na maksa Atletico gdy ich przycisnęła na maksa i gra im się kleiła. Mecz z Betisem to dość słaby wyznacznik, to było 4 spotkanie w odstępie 10 dni. Czuć było zdecydowane zmęczenie materiału.

0

@Lionel_Messi10 Co to znaczy „prawa”? W jaki sposób? Mają na ten moment 3 zajęte sloty. A jak znowu liga jednak idzie trochę na rękę Interowi, bo Messi to jest to mega słabe.

1

@blakkudium Kłopoty Jebasa

0

Napoli niby ma łatwiutki terminarz, ale to przecież klub który lubi się frajerzyć z najsłabszymi.

0

@July_6_BcN Mleczna

0

Jaką kawę polecacie do ekspresu?

0

@Lionel_Messi10 Nie chce ci się, bo pewnie takie coś nawet nie istnieje. Ale Ty tak pieprzysz jak zawsze i nie potrafisz przyznać, że nie masz racji. A nawet gdyby istniało, to jakiś biznes miałyby w tym inne kluby? Po co kogoś wzmacniać bardziej? Tam i tak mają równy podział hajsu.

0

@fart Z ciekawości. U jakiego brokera skupujesz?

0

Guardiola jak zawsze musi robić sceny i "poczuać" na boisku po meczu XD. W tym sezonie to nie wypada :)

0

@kodi77 Pedri takie takie wrzutki balony, które lecą i lecą. Raphinha za to mocne kąśliwe wrzutki, które są groźniejsze.

1

Chyba dalej siedzi na bani mu ta Argentyna. Każdy Brazol koniec końców musi się zachować jak jakiś przygłup?

0

@Lisek Monako ma chociaż klimat i otoczkę.

0

@Safrani Jak to Leganes to nie jest jakiś byle leszcz.

6

Następna kolejka to Leganes na wyjeździe, które w tym sezonie jest niewygodne i raz nas nawet ograło już. I to wszystko między Dortmundem. Ten kalendarz to mocna przesada jest.

7

Manzano ty madrycki psie i śmieciu. 4 minuty doliczył pajac i zadowolony. Tfu na ten parszywy ryj.

0

Wystarczyło wykorzystać swoje i byśmy już dawno wygrywali. Ale cóż, my musimy co mecz marnować z kilka setek.

3

Czuć ewidentna zadyszkę i trochę to martwi przed meczem akurat z Dortmundem.

5

Przecież my nie gramy słabo XD. Ale wy jesteście odklejeni

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?