0

Jebas jest głupszy niż ustawa przewiduje.

5

@blakkudium Niech ta Arabia już spier****

1

Messi po tych wszystkich latach zaczął się chyba w końcu sypać. Ewentualnie już nie trenuje i nie dba tak o siebie jak kiedyś, dlatego tyle urazów ostatnio.

0

@D10SLEO Cena w końcu raczy się pojawić, yeaaa :)
Szkoda, że emocje już znacznie opadły.

0

@daniel32778 Jak dobrą zmianę jak wszystko tracił?

0

@PatrykBarca Tak i to jego wina, że nic nie wygraliśmy XD. Ekspert z Ciebie niesamowity ;)

0

@Starrk Na mieszkaniach z biedry śpisz na paletach XD

1

@Ojciec5tkidzieci Przegraliśmy dwa finały. Z Milanem i z Bukaresztem.

3

Komentarz usunięty

1

@PatrykBarca No i taka była prawda. Ale te luke wypełnił Pedri który jest w końcu zdrowy.

1

W ogóle nie wierzę, że to pisze ale brakowało wczoraj De Jonga? A Casado? No mega zjazd. Zupełnie inny piłkarz aniżeli z początku sezonu gdzie zachwycał.

1

Komentarz usunięty

0

@norbi77 W tamtym sezonie było odwrotnie XD

1

@norbi77 Mental jest tylko niestety dla jednej drużyny :/

2

Przecież Garcia miał tę piłkę przez sekundę i to przez pressing zawodników Atletico więc o czym mowa? My wtedy rozgrywaliśmy, Atletico przejęło piłkę po ręce i doszło u nas do destabilizacji ustawienia. Gdyby została odgwizdana ta ręka tworzylibyśmy nową akcję, przy zupelnie innym ustawieniu swoim i rywala albo szukali dośrodkowania.

1

@tbas Eric jak to Eric. Miał dobre 3-4 mecze i powrót do swojej mierności.

0

@LOPEZ16 Lepsze za Fermina, bo są lepsi.

3

Zabawne jak z zawodników Cholo robi się wielkich twardzieli i walczaków, a dziś leżeli więcej razy niż Ronaldo w prime

3

@Patry10 No widzisz. To pewien paradoks. Zagraliśmy z nimi słabiej, a wygraliśmy i to na ich stadionie który trudno zdobyć. A w ostatnich dwóch meczach z nimi pod względem płynności gry graliśmy najlepsze dwa mecze sezonu. I co? Porażka i remis. Bądź tu mądry ;)

9

Ferran jako rezerwowy? Absolutny TOP
Ferran w pierwszej 11? Tragedia XD

1

Mental, panowie. Mental, idziemy w tym sezonie po wszystko.

1

Teraz bronić, a nie jak w pucharze króla obrona na 40-50 metrze.

0

@Rupert_Haubica A co daje Raphinha?

1

Lewandowskiemu najlepiej w tym meczu wychodzi klaskanie

0

@macio_944 No i masz skuteczność

0

@don'T.R.I.P.e A to była jakaś tajemnica, że Ferran jest słaby?

2

Lewy nastrzelal goli na jesień i już były artykuły, że ma lepsze tempo niż Messi w sezonie 11/12 XD. Gość miał formę na 2-3 miesiące i koniec. Zero, absolutna tragedia z pojedynczymi przebłyskami. Pasuje do nas jak pięść do oka, każdy mecz z nim to granie w 10 i jak my mamy wygrać jakieś trofeum? I mówicie mi, że kolejny sezon z nim też mamy się męczyć? Ja wysiadam…

2

Kounde też świetnie wybiegł do tej główki XD. Kolejna bramka z Atletico z jego sektora pada.

1

Lewandowski to jest parodia piłkarza, a on coś będzie pieprzył że czuje się świetnie. Kończ chłopie

1

Dziś gramy słabiutko, więc może na przekór ich ogramy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?