0

@turhiay A co tu masz z wejścia z piłką do bramki? Nie pisz głupot.

0

Lecimy z nimi! Vamoooos

3

Dobra decyzja, że bez De Jonga. Na Atletico lepszy Casado.

0

Liverpool padł mentalnie po PSG? Nie istnieją póki co

3

@Pawlak1992 To jej partnerka życiowa

1

Fofana drugie wejście na pomarańczową kartkę, a nawet żółtej jeszcze nie ma XD

1

Dzisiaj w Barce taka wiara, że wjeżdża handicap

0

@Ptasior Nie ma kariery bez T4*

0

@Rupert_Haubica „Najlepszy kierowca wszechczasow” XDD

3

@Kapitan hawk Messi, Ronaldo czy nawet Suarez jest poza ich zasięgiem ;)

1

@MichalZZZ Wcześniej masz jeszcze Dextera Bad Blood

0

@marcin62 Mój wujek dziennie spala z około 2 paczki XD

1

"W mediach aż huczy po pojawieniu się informacji o imprezie zorganizowanej w lutym przez zawodnika z okazji jego urodzin. Miał on „zakontraktować” 20 kobiet na przyjęcie, a jedna z nich, Any Awuada, potwierdziła publicznie, że uprawiała z nim seks."

No i to, że uprawiała z nim seks to jest skandal czy co? Po co idzie w sumie z tym do mediów? Żeby się pochwalić czy coś ugrać? Ale ugrać na jakiej zasadzie? Te szony są po prostu niebywałe. I to jest smutne, że wielu z nim na takich "gierkach" udaje się ugrać potężne sumy, bo po prostu raz dadzą dupy, a potem zgrywają ofiary. Ja pier...

0

@Kengo No super klub, nic nie wygra XD

1

@Eklerek Mendy to w obronie dobry zawodnik, w ataku paralityk. Ale on teraz kontuzjowany to zagra ruchacz milfów.

0

@Gaucho Ale już powoli na nowo rozpieprzają

1

@Eklerek Saka i Vasquez to nie ta sama strona boiska. Aczkolwiek też uważam, że Arsenal nie jest bez szans. Bardzo dobry środek obrony, środek pola też powinni zdominować, bramkarz też topka. Jedynie ten atak boli, oby po prostu ktoś się znalazł do wykańczania okazji.

0

Tyle miesięcy było fajnie to znowu ta głupia przerwa na kadrę wjeżdża. Ehhh szkoda.

0

@tbas Jakie znowu wahadło?

0

„Jednakże Jimenez twierdzi, że klub jest zdeterminowany, aby utrzymać rozsądek w drabince płacowej”
Przecież już to stopniowo robią, więc o czym mowa XD

0

@zadafcb Wiadomo, żyjmy Rockiem z ego poza stratosferą i jego wiecznym wpychaniem się na świecznik XD. Do tego nudny Cody już rok jako mistrz, meeeeh.

0

W idealnym WWE Orton z Ceną zawalczyliby o 17 tytuł na WMce. Szkoda, że tryplak to tak zaprzepaścił.

1

@PatrychoO Tak to jest jak pasy się trzyma na jednych zawodnikach po rok XD. Potem zero zdziwienia, że w sumie walczą ci sami, a reszta jest tylko tłem z reguły.

13

Nie, nie jesteś. Nie unoś się, ławka to twój max.

6

Wałęsa wśród arbitrów. To ja zrobiłem! To ja widziałem! To ja odgwizdałem! Szymek już jest w innej stratosferze jeśli chodzi o ego XD

0

Mental jak u Jordana. Keep going Yamal ;)

22

Nie no Robert po co się okłamywać? Komu on chce wciskać taki kit? Litości...
W ogóle Lewy to chyba ma problem z jakąkolwiek krytyką jego osoby, w sensie jego ego nie pozwala mu przyjąć i przyznać, że coś robi gorzej niż kiedyś itd.

1

@zadafcb W końcu pojawi się Cena. Brawo :)

0

@michal26 A widziałeś ser casu marzu? Powiedz mi jak to można jeść bez odruchów wymiotnych? XD

0

@D10SLEO A co mieli odrzucić i pokazywać koło fortuny? Nie po to też Canal+ buliło tyle hajsu żeby sobie zabierać oglądalność oddając mecze TVP, szczególnie mecze Barcy. Imo jest to zrozumiały deal i dobry biznesowo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?