partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A czemu nie było Varu przy tym golu dla United? W sensie czemu var to podtrzymał?
2
@Eklerek Eddie Howe może się pakować jak nie będzie LM
2
@BorzyKrzys De Laurentis to rak tego klubu.
0
@TheKlucha Jakby byli naprawdę takimi kozakami to by bronili. Zobacz kiedy zaczął taki Donnarumma.
0
Chelsea na prowadzeniu, najgorzej.
0
@FcPortoFan1999 Ogólnie w naszej lidze brakuje derbów. I żeby ze stolicy był tylko jeden klub w najwyższej klasie rozgrywkowej? Słabo.
0
@FcPortoFan1999 Liczę na to, że Polonia Warszawa wygra te baraże i wróci po wielu latach do ekstraklapy
0
Ale nudno w tej Anglii póki co
0
@Gall Dla mnie De Jong i Ter Stegen to ostatni jeźdźcy apokalipsy tego klubu. Pozbyłbym się obu z nich.
13
Przydałby się jakiś kocik na LS. Był niedawno w sumie, ale go niestety kontuzje potwornie zniszczyły(Fati).
0
@Borneo Ty to widzę na wszystkim się tak znasz, że aż wcale XD
0
@Gall Araujo nie ma żadnego doświadczenia, a do tego jest przeciętnie elektryczny
0
@Bykunn Chodzi o okoliczności i o to co robi Verstappen jak ktoś jego próbuje wyprzedzić
1
Verstappen płacze, że ktoś mu prawie auto uszkodził XD. Co za hipokryta
0
Ale Monako jest piękne
1
Świetny wyścig MotoGP i końcówka
0
@ShawnC Porównanie z dupy
4
@blakkudium Jakie jego marzenie się spełniło? Z tego co kojarzę to mówił kiedyś coś o grze w Barcelonie a idzie do Realu ;)
0
@ShawnC Przecież te 80 baniek to jakaś plotka. Nigdy by tyle nie kosztował.
0
No i leży drugi Marquez XD. Kolejny wyścig który oglądam to on zawsze się wywraca, ehhh
Rozlany olej na torze, ale kompromitacja. Przez to się wywalił właśnie Marc.
1
No to Alex Marquez szybko się wypisał z tego wyścigu i Marc już szybko liderem i odjeżdża.
0
@agaFCB System ostatnio pokazał na mączce, że się myli.
0
@Irmscher10 No to nieźle "zabezpieczył" widownię :/
0
@Culer9002 Kręgosłupa moralnego
9
@patrykzmc2000 Pogonić to trzeba Ter Stegena. Szczęsny pobiera małą pensję. Tak to mamy mieć rezerwowego Niemca z taką pensją? To nie ma kompletnie sensu.
1
@Bolton Szczególnie, że przez rozwój medycyny itd wiek przydatności sportowca się przedłuża i to nie tylko w piłce nożnej.
0
@Frimpong City, Newcastle i oby Villa ewentualnie Nottingham. Czyli wszyscy byle nie Chelsea.
7
Niesamowicie mnie bawi jak ktoś 27 letniego zawodnika potrafi nazwać już emerytem, a jak ktoś po 30 to już w ogóle niech lepiej do domu starców się zapisze, a nie jakiś transfer do nas XD. Wskażcie mi zespół, który wygrywał trofea bez doświadczonych zawodników w drużynie, bo ja takiego mówiąc szczerze nie pamiętam.
Nawet Barcelona Guardioli miała takich zawodników pełno. No i to, że my w tym sezonie ligi nie zamknęliśmy znacznie wcześniej i że nie wygraliśmy tej ligi mistrzów to właśnie głównie przez brak doświadczenia w zespole. A kto taki Inter wyciągnął z otchłani w meczu z nami? No 37 letni zawodnik XD i to po mega przejściach w karierze.
Naprawdę śmieszne są opinie typu, że jeju jak można ściągać prawie 30 letniego zawodnika, przecież to tragedia. Albo że Raphinhe to może już trzeba sprzedać bo "lepszego sezonu to on już nie zagra przecież", a ma "już" 28 lat(XD).
0
@Tlener Wiadomo wszyscy muszą słuchać tego co ty słuchasz.
0
@krol211 No i teoretycznie nie sprzedali. Tylko została wpłacona klauzula.