partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@michal26 Czyli wygra Trzaskowski po takim twoim długim wywodzie i cyfrach od instytutu badań z dupy.
4
@GTBTP Bezpośredniego dowodu na 99% nigdy nie ujrzysz, ale to że Nawrocki był w przeszłości powiązany z szemranymi typami z Trójmiasta jest prawdą, to że Nawrocki pracował jako ochroniarz jest prawdą. Więc to że załatwiał dziewczyny jest też prawdopodobnie prawdą. Samo to, że nie chce iść w tryb wyborczy dużo mówi, a Onet na którego się powołałeś przecież zadekretował że są gotowi do batalii sądowych.
Oczywiście koniec końców można mieć wciąż swoje zdanie na ten temat, ale nie zaprzeczysz, że cała otoczka wokół Nawrockiego pozwala uwierzyć w to, że to wszystko jest prawdą.
2
Wiadomo czy Karol już ogarnął dziewczyny jakieś do potencjalnego świętowania? Zawsze mogą one też posłużyć do pocieszenia.
Czyli tak zwana sytuacja win-win
0
@wyrek Widzę że celnie opisałeś swoją aktywność na tej stronie
0
Łatwo z twoją Indiana, teraz jeszcze tylko wyrwać G6, a G7 to już będzie tylko formalność, bo MSG zgotuje piekło ;)
@FcPortoFan1999
0
Grają dopóki Wisła nie strzeli czy o co chodzi? Koniec w końcu
2
@mekston Pozdrawiam i miłego
0
@mekston Co?
„Według mnie dla nich lepiej by było gdyby to wygrał Trzaskowski, bo wtedy PiS jest praktycznie skończony”
I dosłownie niżej napisałem to co ty XD. Że jak wygra Nawrocki to pis bierze parlamentarne i znów rośnie w siłę. Jak zwykle szukasz do mnie zaczepki, ale już do tego stopnia że ci się akapity poplątały
7
Dziwi mnie to jak ochoczo się w Konfie opowiadają za Nawrockim. Według mnie dla nich lepiej by było gdyby to wygrał Trzaskowski, bo wtedy PiS jest praktycznie skończony, a Konfa tylko tym zyska bo im urośnie poparcie i będą mogli być drugą partią polityczną w kraju. Jak wygra Nawrocki dalej będą trzecią i kto wie czy nie z tendencją spadkową, po następnych wyborach parlamentarnych gdzie pewnie by zrobili koalicję z pisem.
2
Dziś i tylko dziś mam tutaj na tej stronie cały dzień reklamy typu „ZATRZYMAJ TUSK, IDŹ NA WYBORY” i „Trzaskowski idzie do pałacu prezydenckiego ułaskawić pedofila z Targowka?” XD
4
A co z kuzynami Fernandez i z tym Diarrą?
1
Szkoda Polonii :/
Oby za rok awansowali w końcu
0
Powodzenia w Arabii
0
@LeoMessiiBarcaPepa Przecież on już trenował Milan kiedyś
4
Właśnie widziałem filmik na którym Maciak relacjonuje reakcje Rosjan emotkami na snusa Nawrockiego XD
Matrix
0
@NeroTFP1 A co się odwaliło?
7
@michal26 Ludzid to niesamowici idioci, że głosują nie z własnym sumieniem, a tak jak wskaże im jakąś osobą XD
0
@John_Doe I sprzęt AGD
0
Palmer to jest kozak. Mega grajek, wygrywa im ten finał.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Mówiąc szczerze to Betis od 30 minuty nic nie gra.
1
Duda śmiech jak Voldemort
0
Ten Jackson to dla mnie większy mem napastnik od Nuneza XD
1
A nadzieja argentyńskiej piłki Enzo Fernandez to w ogóle wyszedł na boisko?
1
@PatrychoO Haha w czas do poprzedniego komentarza XD
3
@PatrychoO Marek „Stone Cold” Woch Highlights
0
@Alex1995 Mecz jest. Nikogo teraz nie obchodzi banda tych oszołomów.
0
@KrwawiaceoczyVEB U łysego to Fabian Ruiz i jakiś Zubimendi prędzej XD
11
Chelsea tyle siana na transfery, a ta ich ofensywa poza Palmerem to przecież jest jakiś żart XD
1
Abde! Brawo, nasz zawodnik. A Isco co za podanie