3

@AbelKabel Co za ciemnogród... Wszędzie rozkręcasz jakąś awanturę. PRAWO TO PRAWO i jeśli bandyta się do niego nie stosuje to nie znaczy, że każdy ma robić tak samo. Wiesz o tym, że z tą farbą (czy to prowokacja czy nie, pewnie nie długo to ustalą) jest to bardzo na rękę Rosjanom? Propaganda ruszyła po około 2h, żeby nazwać nas nazistami itd. I po co to? Komu to wyszło na dobre? Ambasador chroniony pojechał do chaty, ruska maszynka propagandowa ruszyła niemalże od razu. Oczywiście, że osoba która oblała tą farbą, jeśli to nie była prowokacja, powinna ponieść konsekwencje. Zrobiła coś niezgodnego z prawem i na dodatek na szkodę narodu Polskiego.

1

Czy ktoś z was przed meczem z Realem wierzył w wygraną City w LM?
Ja w sumie myślałem, że Real przejdą i polegną z Live. A tu jednak niespodzianka i to Real polegnie z Live :D Chciałem, żeby w końcu Pep wygrał, ale no jakoś nie do końca wierzyłem, że mają szanse z Liverpoolem.

1

@Kurkmen Tak właśnie teraz znajomy prosi, żeby mu ułożyć schody wejściowe do domu. Nie byłem jeszcze tam na placu ale całość ma około 20m^2, też nie wiem jakie są ceny. Wstępnie się zgodziłem. Ogólnie to na początku myślę, żeby łapać się tego co będzie, jeżeli będę w stanie to oczywiście dobrze zrobić :)

0

@escarabajo Czy kozak to nie wiem, na razie nic nie robiłem nikomu, a rodzina zawsze powie, że jest dobrze :) Wszystko by się okazało jakbym się tym zajął profesjonalnie. Tym bardziej, że u siebie w domu nie masz terminu, tylko robisz wszystko, żeby Ci się podobało ;p

1

@Kurkmen Właśnie wiem o tym, też szukam jakiegoś wspólnika najlepiej kogoś znajomego, żeby robić we 2. No właśnie od małolata coś tam remontowałem w domu itd i w sumie lubie to robić. Waham się jedynie z tym, czy nadal będzie z tego chleb ;p

0

Co sądzicie o branży budowlanej? Zastnawiam się nad zmianą branży, aktualnie pracuje w sprzedaży, dobrze sobie radzę, ale jak widzę rynek to wiem, że chleba z tego nie ma, jeżeli się nie ma znajomości ( przynajmniej w mojej okolicy). Wyremontowałem dom u moich rodziców i wiele osób chce dać mi jakieś zlecenie na kolejne remonty, znajomi, rodzina itd. Jest tu ktoś kto pała się z wykończeniówką i co sądzi na temat tej branży?

3

Real nie ma szczęścia jak coś :D

0

Jak wczoraj radził sobie Ansu i Depay? Nie miałem jak obejrzeć meczu :/

1

@ZwyklyKibicBarcy04 spierdzieliło mi kupon, a poza tym to nie wiem :D

0

@taris Torres chyba na 9.

0

Wszedł Maguire i odr razu to jakoś wygląda. Pan Piłkarz proszę Państwa.

0

@Mns21 kurs 3.70 na coś takiego, czasami cuda się zdarzają :D

0

@AmigoBlancos Taka rola gwiazdy. PSG czego by nie przegrało to też wszystko wina Messiego i wyśmiewanie jaki to nie jest cienki.

0

United i Widzew to chyba się zgadali z tym kopaniem się po głowie. Postawiłem na United kupon, 2/+1,5, ale ta "sportowa złość" rekompensuje mi pieniądze :D

28

Ferran nawet jakby nogi połamał to by w pierwszym grał.

0

No nie wierzę jak te United się po głowach kopie....

0

@OsamaDembele Gdzieś mi się rzuciło w oczy, ale źródło było tak denne, że nie traciłem czasu na czytanie tych fejków.

0

Trincao jakie dziś wejście smoka zrobił :)

0

@Ghotti Użyj Microsoft Teams z funkcji VoiceOver, wbudowanym czytnikiem zawartości ekranu systemu iOS, aby rozpocząć i zatrzymać udostępnianie ekranu, PowerPoint prezentację, fotografię lub wideo na żywo na spotkaniu.
Źródło: Wujek Google :D

0

No i legła właśnie pozbawia mnie jakiejkolwiek nadziei na spadek do 2 ligi. Zepsuli mi weekend.

2

@KapiFCB już jest edit :D Człowiek z Podlasia wyjdzie, ale Podlasie z człowieka nigdy :D

1

@MatLMG No za bardzo nie mamy za co kupić piłkarzy z najwyższej półki, dlatego skupują młodziaków którzy mają owocować w przyszłości, obstawiam jakieś 2-3 sezony bez żadnego pucharu niestety :(

1

Polecam do obejrzenia film "Kraj" na netflixie. Polska produkcja, daje dużo do myślenia, jak to wszystko teraz wygląda. Film składa się z kilku krótkich historii. W szczególności pierwsza historia ukazująca ojca któremu porwano dziecko. Cały dzień dzisiaj mam refleksje na temat tego filmu i nieprawdopodobne jest, jakie mamy czasy.

0

@cchesterr43 ile pkt nastukał?

0

@thorin miałem w gimnazjum rekord 2:58, przeciętniacy biegali po 3:30-3:40, więc na pewno mówili prawdę :D

0

@Jcob_95 no blagam Cie, o tym właśnie napisałem i cieszy Cię takie widowisko
EDIT gdyby wygrali zasłużenie bym tu wszedł i napisał, że szacunek, a wygrali grając piach to pisze co mi się nie podobało, chyba logiczne.

1

@Jcob_95 dlatego nigdy nie zrozumiesz dlaczego kibicuje Barcelonie. Masa emocji? Ja potrafię przyznać kiedy drużyna przeciwna gra lepiej i zasłużenie wygrywa, a gra na wylew i rozpaczliwe wrzutki mnie średnio interesują.

3

Najbardziej żal jest tego, że Real w finale zagra tak samo. To nie jest fajna piłka i trochę odechciewa się przez to oglądać piłkę. Żadnej finezji, NIC. Wrzutka z rozpaczy i mamy finał. W piłce chodzi o coś więcej.

2

Grasz piach przez 180minut w dwumeczu i przechodzisz do finału - Real Madryt

1

@Herato a gdyby babka miała wąsy to by dziadkiem była

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?