patoostre
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
wszystko zależy jak się potoczą losy meczu. Albo zobaczymy zacieszankę albo upust złości, agresji z strony CR7, myślę, że Ronaldo zapewni nam rozrywkę, ale jaką to trudno stwierdzić...
0
przez rozstrzelanie.
0
messi chodzi spacerkiem, zaczyna biegać dopiero wtedy gdy wie, że coś się kroi grubszego;]
0
ile jeszcze bramek do pobicia sławnego trio z RM?
0
a Cristiano obgryza paznokcie i wbija szpilki z kukłę - panom z canal + family dopisuja humory
0
Nieporadna ta Cordoba.
0
Neymar out z boiska, niech da zagrać Pedro
0
Neymar chłopie...
0
dzięki za wyjaśnienie. Nie interesuję się mocno sytuacją na podwórku królewskich, stąd brak mojej wiedzy. Jeszcze raz dzięki
0
musi dostać zakaz? hola hola a to od ciebie zależy? Bedzie przeprowadzone dochodzenie, jeżeli ono wykaże że działania RM były nielegalne, zostaną postawione zarzuty, RM będzie się pewnie odwoływał itd. Finalnie może przez duże M zostanie nałożona sankcja.
0
myślę, że w każdym klubie dochodzi do jakiś przekrętów, biznes musi się kręcić przecież, nie zawsze da się legalnymi środkami osiągnąć cel.
1
wklejanie komentarzy z RM.pl i umieszczanie ich tutaj - nie widzę nic w tym złego, bo nie jest to nagminne i nie razi w oczy... ale żeby osobną rubrykę miejsce poświęcać na to- z mojej strony to gruba przesada. Gdyby jednak tak miało się stać, to oczywiście redakcją fcbarca. com powinna przeprowadzić głosowanie, sondę. Tak żeby nikt nie czuł się pominięty.
3
po co zaśmiecać stronę bzdurnymi komentarzami z RM.pl? Jesteśmy kibicami FCB, a umieszczanie tutaj wypowiedzi innych kibiców, do tego "białych" wydaję się nie na miejscu, rozrywki i radości powinny nam dostarczać mecze FCB, newsy i konwersację odbywające się tutaj. Oczywiście jeżeli ktoś jest bardzo ciekawy to tak czy inaczej będzie odwiedzał stronę "królewskich"- każdy ma prawo wyboru,
0
łatwy? niekoniecznie, inna klasa niż Getafe. Po za tym wszystko zalezy też od zawodników Bayernu- myślę, że się podniosą po porażce z BvB, jeden puchar mają już z głowy, więc będą chcieli zawalczyć o LM- tak łatwo nie odpuszczą, całe siły serce zostawią na boisku, bez względu na to jak mecz się potoczy. Co do Thiago mam nadzieje,że szybko się wykuruję.
0
W kompocie co najwyżej :]
0
nie przesadzajmy, wisienką na torcie byłby karny w takim wykonaniu Messiego zdobytego przeciwko Realowi. Mina Casillaca bezcenna :)
0
cóż zaszaleję za dwa lata. Ho ho będzie się wtedy działo!
1
no i padło również na "królewskich". Nie życzę im źle, pamiętam jednak jak kibice Realu cieszyli się z kary jaką zastosowano wobec Barcelony - sprawiedliwość dosięgnie każdego... nawet "królewską" bandę z Madrytu.
0
Komentarz usunięty
0
racja LM potrafi nieraz zaskoczyć, drużyny- zawodnicy podchodzą do tych rozgrywek ekstra naładowani, zmobilizowani. Mam nadzieje, że nasza Barca wygra, lecz wolę zachować pokorę- dlatego, życzę powodzenia Bayernowi. Boisko, 90 minut zweryfikuję kto jest lepszy.
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
stream z canal + sport, ktoś zapoda? bo nie uśmiecha mi się oglądać w tvp1
0
czy gdzieś można zobaczyć powtórkę wczorajszego meczu? Wszystkie streamy tak mi cięły, że połowę meczu nie widziałam, to też nie mogę wyrobić sobie zdania na temat meczu, nad czym ubolewam ;/
0
tyle to ja też wiem, tylko nie widziałam meczu od początku dlatego pytam... bez spiny
0
za co messi dostał żółtą?
0
oby nie... mam nadzieje, że będzie grzał ławę.
0
Do Edek1992 Ujfalusi nie wiele zawinił, no kolego nie wiem co za mecz oglądałeś. Faul był, Messi najprawdopodobniej kontuzjowany.
0
Messi-poniekąd to wina sędziego, mógł od początku pokazywać czerwa, i pokazać, że na ostrą grę pozwalać nie będzie. Co do Mascherano to chyba normalne, że w każdym meczu będzie dostawał zółte
0
Cieszy mistrz :) ale gra Barcy masakryczna,często się zdarzało w tym sezonie, że po zdobyciu 2-3 bramek piłkarze się dekoncentrują,obrona siada w sumie nie wiem jak to nazwać ;/ A granie na czas, wybijanie piłek to sobie może tak grać jakiś zespół podwórkowy, zamiast przytrzymać piłkę przy nodze i uspokoić grę to nieee ;/
Messi dzisiaj na siłę szukał bramek, z czego nic nie wynikło, prócz 5'
Vamos Barca!