patoostre
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie mam nic przeciwko transferowi Villi ;] Byle żeby Bojan został ;]
0
Co do osoby Zlatana, bo sprawę tą znowu trzeba poruszyć :) Uważam, że to zawodnik wielkiego formatu, lecz w Barcelonie nie potrafi się odnaleźć,pasował by do Chelsea np :) lub innego klubu angielskiego ;]Ciągle mimo to mam nadzieje, że w następnym sezonie się obudzi;]
A jak nie to niech grzeje ławę, bo mi aż ciśnienie się podnosi jak wchodzi na murawę.
0
fani a nie oglądają całego meczu ;] Sergio nie dostał drugiej żółtej sędzia pozwolił mu spokojnie zejść z boiska, uścisnął mu dłoń,a w jego miejsce wszedł Yaya
0
Sergio nie dostał drugiej żółtej, arbiter uścisnął mu dłoń i został zmieniony przez Yaya ;]
0
Barcelona pokazała się z dobrej strony:) Szkoda tej niezaliczonej drugiej bramki niestety napatoczyła się ręka Yaya :)
Jestem dumna z tego klubu bo dzisiaj pokazali wielką wiarę w zwycięstwo grali do ostatniej minuty :) Wierzyłam w wygraną no cóż futbol jest nieobliczalny :] Jestem z tobą Barco !
0
Może mi ktoś wyjaśnić czy Pique dostał tą kartkę czy nie ?
0
messi ciągle leży na boisku ... biedak
0
to się robi żółto ;/
0
albiol może sie uspokoi po dostał wlasnie zółtą
0
wyrównany mecz... trzeba messiego na skrzydlo przesunąć a na środek heńka
0
maxwella trzeba wymienić szkoda żółtej dla messiego
0
Sergio żółtą, nie wydaję mi się, że dostał...
Chyba inny mecz oglądałam, albo coś przeoczyłam, przecież żółtka tylko były po stronie Arsenalu.
Co do postawy Arsenalu, próbowali i to się liczy, odważnie podeszli do meczu, bynajmniej nie zamurowali się na swojej połowie ;] Coraz więcej takich drużyn, boję się jaką taktykę Mourihno obierze na półfinał z Barcą. Mamy wielką drużynę i trzeba w nią wierzyć, tak samo w zwycięstwo
Viscaa:)
0
Mi też nie przeszkadza, że Pchła strzela ;]
każda drużyna ma swojego kluczowego zawodnika, tak że jak pomyślisz o Arsenalu nasunie ci się Cesc Fabregas, Real Ronaldo,AC Milan Ronnie;] Manchester Rooney ;] a FC Barcelona oczywiście Messjasz;]
na ten czas to superhuman wiec każdy zazdrości, krytykuje, a fani wiadomo jakiego klubu po cichu życzą mu kontuzji ;/
Ale Leo to superhuman, niezniszczalny jak na ten czas;p
0
jeszcze jakby potrafił z prawej nogi strzelać to już w ogóle było pozamiatane ;]
0
chodzi o ten faul na Milito po którym kilkanaście sekund miała miejsce bramka dla Arsenalu?
Ja nie widziałam faulu...jeśli chodzi oczywiście o tą sytuacje
Sergio powinien dostać żółtą za ten faul na zawodniku A. nie pamiętam co to za jeden był...;] No ale sędzia nie pokazał żółtka:) Dobrze, że do końca sędzia nie został gwiazdą meczu, bo pierwsza połowa była brutalna,a propo wiadomo kto został gwiazdą meczu
0
Simon_80 zgadzam się, 4 bramki -akurat
Niech inni też coś strzelą ;] Jeśli wygramy w co bardzo mocno wierze, to bynajmniej kibice RM nie będą twierdzić, że osiągnęliśmy to tylko dzięki Messiemu. Wiadomo, że Leo to superhuman, który napędza drużynę, ale inni też mają umiejętności, których można tylko pozazdrościć ;]
0
Dobrze, że arbiter się obudził i zaczął pokazywać kartki, bo mogłoby to skończyć się nieszczęśliwie dla Messiego;] A tak życzyć mu dalej zdrowia ;]
0
moja poprzednia wypowiedź była skierowana do mathew90
0
Niektórzy są małpami bez rozumu, weź przykład kibica który ocenia mecz jak to określiłeś "obiektywnie" wytyka błędy, chwali gdy jest co chwalić-dla mnie ok.To ty nie do końca zrozumiałeś mój komentarz. Chodzi mi o kibiców, którzy skreślają zawodników, drużynę z niewiadomego mi powodu,ciągłe narzekanie "jest do niczego" już myślą sprzedaży zawodnika,a w następnym meczu "Dał popis" "zaje*iście" może to jest spowodowane brakiem rozumu, albo mamy do czynienia z sezonowcami... Rozumiem obiektywną ocenę, wytykamy błędy, ale z drugiej strony wiemy z jaką klasą zawodnikiem mamy do czynienia, każdemu należy się szacunek...
Nie powiesz mi chyba, że każdy obiektywnie tutaj ocenia?
0
mam na myśli co nie które osoby ;=)
0
mathew90
Może i źle odebrałam twój komentarz...Przepraszam jeśli cię czymś cię uraziłam... Po prostu jestem już wyczulona jak czytam komentarze co nie których osób.
_____________________________________________
fakt, że to co napisałam tyczy się jedynych w swoim rodzaju "prawdziwych" kibiców Barcy, którzy de facto nimi nie są.
0
mathew90
z tego co mi wiadomo to w sobotę Bojan grał w porządku, widzę, że brak wiary ...a co do Pedra nie raz ratował tyłek Barsie chociażby w poprzednim sezonie strzelając w doliczonym czasie bramkę, dla mnie to dobry piłkarz, może miał słabszy dzień, ale nie należy go skreślać no cóż dużo jest kibiców tutaj na stronie, co po każdym meczu muszą sobie ponarzekać ;/ Dzisiaj Messi określony "fenomenem" a kilka meczy przed "chyba stracił formę", a o Ibrze już nie wspominam jak część twierdziła, że nie pasuje do drużyny i w myślach przeklinała dzień kiedy miał miejsce transfer Eto do Interu.
__________________________________________________
Ja wierzę w całą drużynę nie tylko Messi się na nią składa. Z resztą jest coach Pep, nie raz już zaskakiwał tym jaką jedenastkę wystawiał, więc powinno być ok.
Przeraża mnie poziom "kibicowania" co niektórych osób tutaj, ciekawe co będzie jak Barcelona zaliczy zniżkę formy, i w nast sezonie nic nie wygra, ciekawe ile zostanie "prawdziwych" kibiców. Mam nadzieje, że wykruszy się towarzystwo, którym ciągle coś nie pasuje w grze Barcelony, poszczególnych zawodników, albo po przegranym meczu, twierdzą, że B. straciła formę.Brak wiary się kłania, dla mnie tacy ludzie to nie kibice.
0
Mam nadzieje, że nie będzie niespodzianki z przed tygodnia;] Chłopcy muszą być do końca skoncentrowani no i nie pogniewałabym się gdyby jeszcze coś ustrzelili ;]
0
brama dla Arsenalu nie była z spalonego:]
0
Szkoda, ze to teatr tylko jednego piłkarza czyli Messiego. Mam zastrzeżenia do obrony no i do Pedra, nie jest w swojej skórze, albo nie wiem co, ale martwię się ;] Viscaa! 3:1
0
"mam zamiar" zobaczymy co z tego mu wyjdzie...płacz nieunikniony na koniec meczu...
Wierze, że Barcelona da im baty ;]
0
Cieszy wygrana Barcelony :) Czekam na mecz wtorkowy ;] VeB!
0
Myślę, że nie należy od razu wątpić w Zlatana i mieszać go z błotem, jeden piłkarz szybciej się za klimatyzuje,a drugi potrzebuje na to trochę więcej czasu, więc radzę uzbroić się w cierpliwość.Mecz ogólnie nudny, nie wiem co na boisku w ogóle robił Thierry i za co dostał tą żółtą kartkę. Na pochwałę według mnie zasługują: Messi, Pique, Dani Alves i Valduś ;]
Zastanawia mnie jedno, czy piłkarze Barcelony potrafią strzelać bramki zza pola karnego? Jeśli tak to niezbyt im to wychodzi np Keita ;/
A co do zachowania kibiców Interu-rrrrrrrr ;/ pozostawię to lepiej bez komentarza ;/
Na wyróżnienie zasługuję Milito-jeśli chodzi o Inter, Eto nie błysnął za bardzo ;]
0
Budowanie akcji, czarowanie pod bramką rywala-wiadomo to styl Barcy. Nie zawsze jednak kończy się to bramką, dlatego z przydał by się w Barcie jakiś fajowy piłkarz który by strzelał bramki zza pola karnego jak na zawołanie ;]
0
aha apropo wytłumaczy mi ktoś za co Thierry dostał tą żółtą kartkę ?