0

bartoOo zgadzam się Puyol dzisiaj jakby nie był w swojej skórze. Nie oglądałam dawno takiego meczu gdzie Puyol tak łatwo dawał się ogrywać, nieumiejętnie "próbował" odebrać piłkę rywalowi. Mam nadzieje, że mu przejdzie i w następnym meczu się zrehabilituje ;]

0

Nie wiem co to był za mecz, ale się wynudziłam jak nigdy. Nie popisał się Thierry, wydawał mi się zagubiony w całym meczu, jakby nie wiedział co ma robić, łatwo dawał się ogrywać piłkarzom Interu.

Messi oczywiście ok, zaskoczył mnie Pique, Dani Alves- pozytywnie

Co do Ibra kontra Eto-żaden nie błysnął.Valdes-bronił mistrzowsko, to chyba zasługa 6 czy 7 zmysłu =)

Milito zasługuje na uznanie jeśli chodzi o piłkarza Interu, chłop rozegrał dobry mecz, reszta bez komentarza :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?