19

Fati cieszący się z bramki ze swoim lekarzem, który pomógł mu wrócić po kontuzji. Piękny moment


0

Założę się, że ten sam „dziennikarz” był srogo oburzony poziomem nienawiści po słowach Brauna


3

@pres ahhh jest taka piękna, że w pierwszej chwili nie zauważyłem dziewczyny na pierwszym planie

24

Chciałbym powrotu Xaviego, choćby dla tych memów o Xavim ogrodniku xD

2

Komentarz usunięty

0

@Colon Wyślij mi 1 bitcoina to wyślę Ci 2 :D

1

@sonek Nic nie było, przynajmniej dla nas szaraczków. Wiadomość z chwili na chwilę się pojawiła potwierdzona przez CEO Twittera i wielkiego zwolennika Bitcoina Jacka Dorsey

2

@ronni37 Wykorzystanie ogromnej sieci Twittera w celu stworzenia zasięgu dla natychmiastowych darmowych przelewów międzynarodowych poprzez kryptowaluty. To jest prawdziwa petarda

4

Twitter wprowadza możliwość wysyłania środków do innych użytkowników w kryptowalutach. Western Union i podobni pośrednicy mogą iść do lamusa. Warstwa Lightning Network pozwala na darmowe przesłanie środków w kryptowalutach, a pieniądze są na koncie już po dosłownie sekundzie. Krok w stronę pełnej adopcji, a rynek zareagował niesamowicie pozytywnie.



@NaFazieHitman @Kurkmen @ronni37 @Colon

23

0

@FC1899Barca La Rambla nie nauczona historią Dembele, chciała wydawać na niego 100mln euro zanim nie wyszło w jakiej d***e finansowej jesteśmy

0

@kamilo0066 Policja mogłaby użyć broni palnej to by się szybko nauczyli zachowywać

3

@barcanawieki dziewczyny 10/10 często mają ten problem, że faceci boją się do takich zagadać, bo wydaje im się, że nie mają u nich szans. I często potem widzisz jak taka laska jest z jakimś typem, którego oceniasz gorzej od siebie. Natomiast po prostu on miał tę odwagę, żeby zagadać. Także próbuj stary, nic nie tracisz, możesz zyskać fajną dziewczynę, z którą może zaiskrzy

2

@JimMorrisonFCB Też się nie dziwię, po prostu fajna historia z tego wyszła ;)

1

@FC1899Barca Efektywniejsze zapewne jak gilotyna :c

22

Adminka grupy Uniwersytetu Gdańskiego na fb nie chciała dodać do grupy Mariusza Wlazłego, nie wierząc w to, że to Mariusz Wlazły nawet po tym jak wysłał jej swoje zdjęcie :D


1

@Survier Australia kraj mem :D Kumpel tam wyjechał dla wolności i ma tego miejsca coraz bardziej dosyć xD

1

@trolownik U mnie w pierwszym miesiącu na polibudzie to było dość sporo imprezowania. W dniu immatrykulacji mieliśmy imprezę integracyjną na akademikach i potem w klubie. Kilka domówek, w tym sam robiłem chyba ze 3, wyjścia w plener na piwo z grupami z ćwiczeń po zajęciach, spotkania na akademikach. Potem już się ludzie podzielili w mniejsze grupy znajomych i raczej spędzało się czas w swoim gronie.

0

@John_Doe A nie, że zabraniają grać w tej samej lidze?

0

@John_Doe Zasady zabraniają młodzieżówką grać w pierwszej lidze?

0

Czy jak AZ Alkmaar spadnie z ligi, a drugą ligę wygra Jong AZ Alkmaar to młodzieżówka stanie się pierwszą drużyną? xD

Edit: Na ten moment seniorzy spadają, a młodzieżówka wchodzi do pierwszej ligi

3

@Fenelon założenie instalacji fotowoltaicznej i pompy ciepła było moją najlepszą inwestycją w tym roku :p

1

@Jaski1899 Życzyłbym powodzenia ^^

3

Komentarz usunięty

0

@Colon A ta od wędkarstwa była, czy przez kawior z jesiotra na talerzu się obraziła i nie przyszła?

2

@macio_944 Porównywanie 9tki z zawodnikiem kreującym akcje na podstawie dryblingów czy stworzonych sytuacji jest niemiarodajne. To tak jakby oceniać obrońcę na podstawie ilości zdobytych goli. Inne pozycje na boisku, inne zadania

1

@tobiasson92 Niech jeszcze wprowadzą embargo na czeskie piwo xD

17

@Encore Barcelona może dziękować Bogu, że Bayern gra „tylko” w Bundeslidze, a nie w La Liga xD

2

@paweldunajecfcb ——> youtube ———> Dani Alves FC Barcelona ——-> Play

Nie ma za co

5

Ktoś mi wytłumaczy te zachwyty Bielsą na tej stronie? Bo mam wrażenie, że płyną one z ust tych samych osób, które zachwycały się ofensywnym Setienem z Betisu, a potem pierwsi krzyczeli wykopać sołtysa z klubu. Co ten Bielsa ma w sobie takiego fantastycznego? Sam fakt ofensywnego futbolu? Trenerem jest od 30 lat, a z nikim nic poważnego nie wygrał. W ostatnich latach wykopywali go po kilku miesiącach pracy z Lille czy Marsylii, żaden klub z topu nigdy nie dał mu szansy, a to cudowne ofensywne Leeds kopie się od początku sezonu po czole i jest o włos od strefy spadkowej, nie potrafiąc wygrać nawet jednego meczu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?