2

@Coutinho007 Master
Anthrax
Slayer
Testament
Megadeth

3

@Peszko07 Założenie instalacji fotowoltaicznej i montaż pompy ciepła okaże się moją lepszą inwestycją niż bitcoin xD

1

@Karzel Z tego co wiem to nikt jej tam nie wychwala i jadą tak samo z nią jak z kukizem

15

@AmigoBlancos W 2010 To Iniesta powinien wygrać balona

2

@gumaz La Rambla się pozabija przed dojściem gdziekolwiek przez sprawy gejów, kościoła i aborcji

2

@domin682

0

@domin682 Jest taki, że domek 70mkw możesz postawić na działce mającej 1000mkw

0

@barcelonaLM Do odnalezienia na spotify w kategorii „komedia”

2

Najman został ekspertem od banów na youtubie xD


7

@Katalonbar Z reguły clown nie ma czym się spinać

0

@Kettger Chłop jest drobny jak kobieta, a nie piłkarza. Mógłby nad tym popracować

2

@Chakalaka Ja tak jak @Coutinho007 znam Season in The Abyss, Reign in Blood oraz jeszcze South of Heaven. Tego albumu nie słuchałem, ale już z ciekawości odpalony

5

Borek interweniujący u adminów youtube’a xD
https://x.com/wonziu/status/1438545576774221827

0

@tromtadracjonista @Dundersztyc Nie sądzicie, że trzeba kliknąć w grafikę?

1

@TheNekro94 120zł tylko? Na trytytki go złapali czy jak xD

0

@Transu96 pewnie nie, ale materiały na kanale pójdą się j***ć

0

@Toretto Kanał usunięto bezpośrednio po tym programie. Jak wchodzisz z linku w ten materiał to napisane jest, że został usunięty. Przy pozostałych jest podane, że nie da się ich odtworzyć z powodu usunięcia kanału

7

@Transu96 Racja bracie, ale szkoda kanału, bo dawał wartościowy content

0

@Seledynowy Nie ma oficjalnego komunikatu ze strony Kanału Sportowego. Nie wiem jaka jest szansa na odkręcenie tego, ale z youtube’m pod tym względem jest dużo ciężej niż z Instagramem czy Twitterem

0

@chudinhomc o transpłciowości zawodników mma

3

Kanał Sportowy został usunięty z powodu dzisiejszego „Oktagonu”. Myślałem, że jak przez kogoś to przez Stanowskiego, a to przez program bez udziału mejwenów. To się panowie wk***ą. Nie chciałbym być na miejscu prowadzącego ten dzisiejszy program

1

@MesQueUnClub96 Coś w tym jest. Stanowski powinien sobie offtopowy kanał założyć do takich rzeczy. Jakieś party kanału sportowego z alkoholem w roli głównej, też na pobocznym kanale powinny wylądować.

1

@Patrykl145 Znowu? Za coś wcześniej dostawali bana?

1

@Dojaar To aż tak się nie wgłębiałem, żeby wiedzieć jakie poglądy ma autor. Natomiast to myślę dobrze świadczy o autorze skoro to co mówi, nie zmusiło mnie do przyjrzenia się jego personalnym poglądom.
O jakich tanich manipulacjach mówisz? Coś umyka mojej uwadze?

1

@FCMichalo Tacy normalni lewicowcy, czy ludzie od Kapeli i Staśko, bo to różnica :D Sam jestem światopoglądowym lewicowcem i wciąż uważam, że wojna idei jest bardzo dobrym kanałem

2

@amanter Oglądałem ten jego popis. Już o tych offside’ach przy każdej akcji nie wspominając

6

Ktoś kojarzy kanał na youtubie Wojna Idei? Co myślicie? Jak dla mnie jeden z bardziej merytorycznych kanałów poruszający aspekty społeczno-polityczne.


1

@Odcinkowy A dzień po igrzyskach, cyk i najazd na Polskę xD

0

@macio_944 No pewnie masz racje. Mnie po prostu śmieszy jak opinia publiczna potrafi tygodniami skupiać się na tym co kto powiedział, a nie na konkretach mających wpływ na państwo

1

@macio_944 Skandaliczne czy nie to mam wrażenie, że PiS i opozycja kręcą aferę i zgrywają wielkich moralizatorów. Schetyna i jego „Pisowska szarańcza”, Sikorski i „dożynanie watahy”, Palikot „Zastrzelimy Kaczyńskiego i wypatroszymy”

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?