2

@Nazio87 Właśnie kończę trzecią część trylogii Millenium Stieg Larssona. Polecam każdemu kto lubi kryminały

0

@stone80 jeszcze nie grałem, ale pobieranie skończone. Także w nocy pogram i pewnie dam znać ;)

0

@Jonyx nie będzie mieć. Na luzie wszystko ogarniesz, wiekszość osób raczej zaczyna od BB. Better Call Saul z sezonu na sezon jest coraz lepsze i w następnym roku ma być finałowy sezon. Nie zawiedziesz się.

0

@Jonyx ci sami + plus dodatkowe postaci, bo akcja dzieje się przed wydarzeniami z Breaking Bad

0

Oglądał ktoś z was serial Tabula Rasa? Bo zacząłem i jestem ciekaw czy ktoś widział i jak oceniacie?

3

Nie wierzę... Barcelona cały czas chce być memem.

1

@bafi no dobry pomysł, szczególnie, że nie mam ostatnio dużo czasu. A jednak trochę go potrzeba na RDR2

0

@bafi Miałem takie uczucie po GTA V i Wiedźminie 3. W RDR2 jeszcze nie grałem także jeszcze ta piękna przygoda przede mną :D

1

@IronSanHybrid smacznego! U mnie schabowy, ziemniaki i buraczki :D

1

@zadafcb hahah Boras to taki boomer, za każdym razem to samo xD

0

@czółkovsky podsumowanie polskiego dziennikarstwa... masakra

0

Klich na zgrupowaniu własnie gra w lige legend na twitchu: https://www.twitch.tv/kli5hy
Polecam :D
Jest też delord i woolite

1

@Sulimo oo to ładnie, szczególnie, że na międzynarodowym. Ja na s38 w top 300 jestem tez f2p.

2

@Sulimo to ja tak mam z Shakes&Fidget. Bez wydawania kasy nie da się być w topce, ale i tak sobie lubię pograć bez wydawania siana oczywiście.

2

Fajnie, że w końcu kibice na stadionie mają radość

1

Xavi wchodzący na Camp Nou podczas hymnu. Coś pięknego!

1

3

Ciekawostka:
Przeciętny student jest bogatszy od Barcelony.

3

Ach te zwroty akcji, jak w świetnym filmie!

0

Legia jak Real, odpala się tylko w ważnych meczach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

44

Wchodzę na główną z nadzieją, że jest już oficjalka Xaviego, a tu Dembele kontuzjowany, nie no hit XD

1

Zwycięstwo fajnie, ale jak nie poprawimy gry to z Benficą nie mamy czego szukać.

1

@Janiama 1:2 dla Barcelony

2

@Rewolucja123 'Tak to jest ta akcja! Tak to jest Iniesta! Tak to jest Barca! Tak to jest ten cud!'

0

@DonMatteo901 haha i ten worek na głowę xDD

1

@kingJAMES o nareszcie! właśnie się zastanawiałem kiedy to wyjdzie, a tu okazuje się, że już niedługo

0

Niedługo Umtiti

3

Arsenal po tragicznym początku już ma tyle samo punktów co Man Utd (17pkt). Porównując składy obu drużyn to nie tak źle to wygląda ze strony Arsenalu.

1

@Janiama 2:0 dla Barcy

2

@masq w sumie chyba najlepszy na ten moment. Zobaczymy co pokażą na boisku :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?