patryk355
Dołączył/a: sierpień 2018
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Nazio87 Właśnie kończę trzecią część trylogii Millenium Stieg Larssona. Polecam każdemu kto lubi kryminały
0
@stone80 jeszcze nie grałem, ale pobieranie skończone. Także w nocy pogram i pewnie dam znać ;)
0
@Jonyx nie będzie mieć. Na luzie wszystko ogarniesz, wiekszość osób raczej zaczyna od BB. Better Call Saul z sezonu na sezon jest coraz lepsze i w następnym roku ma być finałowy sezon. Nie zawiedziesz się.
0
@Jonyx ci sami + plus dodatkowe postaci, bo akcja dzieje się przed wydarzeniami z Breaking Bad
0
Oglądał ktoś z was serial Tabula Rasa? Bo zacząłem i jestem ciekaw czy ktoś widział i jak oceniacie?
3
Nie wierzę... Barcelona cały czas chce być memem.
1
@bafi no dobry pomysł, szczególnie, że nie mam ostatnio dużo czasu. A jednak trochę go potrzeba na RDR2
0
@bafi Miałem takie uczucie po GTA V i Wiedźminie 3. W RDR2 jeszcze nie grałem także jeszcze ta piękna przygoda przede mną :D
1
@IronSanHybrid smacznego! U mnie schabowy, ziemniaki i buraczki :D
1
@zadafcb hahah Boras to taki boomer, za każdym razem to samo xD
0
@czółkovsky podsumowanie polskiego dziennikarstwa... masakra
0
Klich na zgrupowaniu własnie gra w lige legend na twitchu: https://www.twitch.tv/kli5hy
Polecam :D
Jest też delord i woolite
1
@Sulimo oo to ładnie, szczególnie, że na międzynarodowym. Ja na s38 w top 300 jestem tez f2p.
2
@Sulimo to ja tak mam z Shakes&Fidget. Bez wydawania kasy nie da się być w topce, ale i tak sobie lubię pograć bez wydawania siana oczywiście.
2
Fajnie, że w końcu kibice na stadionie mają radość
1
Xavi wchodzący na Camp Nou podczas hymnu. Coś pięknego!
1
@sila101 tu jest do pobrania: https://barcelona-hd.org/take-the-ball-pass-the-ball/
3
Ciekawostka:
Przeciętny student jest bogatszy od Barcelony.
3
Ach te zwroty akcji, jak w świetnym filmie!
0
Legia jak Real, odpala się tylko w ważnych meczach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
44
Wchodzę na główną z nadzieją, że jest już oficjalka Xaviego, a tu Dembele kontuzjowany, nie no hit XD
1
Zwycięstwo fajnie, ale jak nie poprawimy gry to z Benficą nie mamy czego szukać.
1
@Janiama 1:2 dla Barcelony
2
@Rewolucja123 'Tak to jest ta akcja! Tak to jest Iniesta! Tak to jest Barca! Tak to jest ten cud!'
0
@DonMatteo901 haha i ten worek na głowę xDD
1
@kingJAMES o nareszcie! właśnie się zastanawiałem kiedy to wyjdzie, a tu okazuje się, że już niedługo
0
Niedługo Umtiti
3
Arsenal po tragicznym początku już ma tyle samo punktów co Man Utd (17pkt). Porównując składy obu drużyn to nie tak źle to wygląda ze strony Arsenalu.
1
@Janiama 2:0 dla Barcy
2
@masq w sumie chyba najlepszy na ten moment. Zobaczymy co pokażą na boisku :D