2

jak coś to ubisoft+ jest za 5 zł na miesiąc do wzięcia do końca sierpnia. Ponad 100 gierek w ofercie. Zaraz się biorę za AC Valhalla bo dawno w nic nie grałem. Chociaż raczej w miesiąc się nie wyrobię :D

1

@eydeem zdecydowanie singleplayer, z multi to kiedyś lubiłem fifę, ale teraz to mi szkoda nerwów i w ligę sporo grałem

0

@doc 36 minuta (znaki)

1

@Pawel13sz imo raz na jakiś czas fajna rozrywka. Polecam nie brać tego na poważnie ;)

0

@tomek8756 przed meczem w lm (8;2) też miałem dobre przeczucie, szczególnie że mówiłem sobie ze w jednym meczu wszystko może sie zdarzyć. No ale realia okazały sie brutalne XD

0

Ale Mane juz jest od dłuższego czasu bez formy. ciężko się ogląda jego grę

1

@TylkoBarca7273 xiaomi roidmi, ja mam wersję 2s i polecam

0

@klopx no zrobil krola strzelców, a ponoc taki slaby w Juve

1

@klopx szczerze? on już nikomu nic nie musi udowadniać, wielu ludzi dalej w niego wątpi, podobnie jak w Messiego. A kończy się tym, że zamyka wszystkim jape.

0

@Worny Borussia Dortmund

0

A w 1/8 lm bedzie losowanie czy juz jest jakaś drabinka?

13

Ciekawe ile razy Alba już gacie zmieniał jak zobaczył że Bayern w grupie

1

@LeoMessiah technik informatyk, w październiku zaczynam studia informatyczne

1

@DonAndrzejos mają się pojawić w ofercie, ale kiedy to nie wiem

1

@POLAK12345 a ja jestem za dobrym meczem, bo często hity w Anglii są mega nudne

1

@Lola120 Mi się bardzo podobał, lepiej mi się oglądało niż HIMYM. Od Friendsów słabsze, ale i tak polecam.

0

@macio_944 a jest taka apka tylko do piw?

2

@tomek8756 to akurat w większych miastach często spotykane zjawisko

0

@mat32 Line of Duty, Uwięzione, Breaking Bad, Peaky Blinders

1

Musicie częściej pisać, że Real dobrze gra to później jest elegancki wynik :)

6

@kuz dobrze ze nie gramy w lidze angielskiej bo mogloby nie byc kwalifikacji do LM

2

nie ma co narzekać, wskoczyliśmy właśnie na fotel lidera!

10

@JohnnyBarca i gola z PSG na 6:1

2

Frenkie de Jong dziś świetny mecz swoją drogą

0

Komentator większe emocje przy przerzucie piłki przez Atletic niz przy golu XD

6

Kurde ale ten główny komentator jest cienki, gdybym oglądał bez obrazu to bym nie wiedzial ze gol jest.

0

@koziar jak nam rywal strzela gola to nikt nie patrzy czy zasłużyli. Liczy się to co w sieci.

5

Alba to na pewno był gnębiony w szkole

0

Jaki ten Alba jest tragiczny, nie mogę na niego patrzeć...

0

@marko111122 Araujo mi wystarczy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?