patryk355
Dołączył/a: sierpień 2018
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
jak coś to ubisoft+ jest za 5 zł na miesiąc do wzięcia do końca sierpnia. Ponad 100 gierek w ofercie. Zaraz się biorę za AC Valhalla bo dawno w nic nie grałem. Chociaż raczej w miesiąc się nie wyrobię :D
1
@eydeem zdecydowanie singleplayer, z multi to kiedyś lubiłem fifę, ale teraz to mi szkoda nerwów i w ligę sporo grałem
0
@doc 36 minuta (znaki)
1
@Pawel13sz imo raz na jakiś czas fajna rozrywka. Polecam nie brać tego na poważnie ;)
0
@tomek8756 przed meczem w lm (8;2) też miałem dobre przeczucie, szczególnie że mówiłem sobie ze w jednym meczu wszystko może sie zdarzyć. No ale realia okazały sie brutalne XD
0
Ale Mane juz jest od dłuższego czasu bez formy. ciężko się ogląda jego grę
1
@TylkoBarca7273 xiaomi roidmi, ja mam wersję 2s i polecam
0
@klopx no zrobil krola strzelców, a ponoc taki slaby w Juve
1
@klopx szczerze? on już nikomu nic nie musi udowadniać, wielu ludzi dalej w niego wątpi, podobnie jak w Messiego. A kończy się tym, że zamyka wszystkim jape.
0
@Worny Borussia Dortmund
0
A w 1/8 lm bedzie losowanie czy juz jest jakaś drabinka?
13
Ciekawe ile razy Alba już gacie zmieniał jak zobaczył że Bayern w grupie
1
@LeoMessiah technik informatyk, w październiku zaczynam studia informatyczne
1
@DonAndrzejos mają się pojawić w ofercie, ale kiedy to nie wiem
1
@POLAK12345 a ja jestem za dobrym meczem, bo często hity w Anglii są mega nudne
1
@Lola120 Mi się bardzo podobał, lepiej mi się oglądało niż HIMYM. Od Friendsów słabsze, ale i tak polecam.
0
@macio_944 a jest taka apka tylko do piw?
2
@tomek8756 to akurat w większych miastach często spotykane zjawisko
0
@mat32 Line of Duty, Uwięzione, Breaking Bad, Peaky Blinders
1
Musicie częściej pisać, że Real dobrze gra to później jest elegancki wynik :)
6
@kuz dobrze ze nie gramy w lidze angielskiej bo mogloby nie byc kwalifikacji do LM
2
nie ma co narzekać, wskoczyliśmy właśnie na fotel lidera!
10
@JohnnyBarca i gola z PSG na 6:1
2
Frenkie de Jong dziś świetny mecz swoją drogą
0
Komentator większe emocje przy przerzucie piłki przez Atletic niz przy golu XD
6
Kurde ale ten główny komentator jest cienki, gdybym oglądał bez obrazu to bym nie wiedzial ze gol jest.
0
@koziar jak nam rywal strzela gola to nikt nie patrzy czy zasłużyli. Liczy się to co w sieci.
5
Alba to na pewno był gnębiony w szkole
0
Jaki ten Alba jest tragiczny, nie mogę na niego patrzeć...
0
@marko111122 Araujo mi wystarczy.