2

De Jong szef!! Brawo, a Neto niech po prostu wybija..

3

@tomek8756 pizza domowej roboty

2

Jeszcze godzinka do meczu, już się nie mogę doczekać :D

0

@baarcelona jest spora szansa że po przerwie reprezentacyjnej, ale to zależy od wielu czynników, więc nie ma co się napalać.

1

@Dreamy ahh ten Busquets, tylko kamerę zobaczy i już popisy xD

0

@BarcaInfo ale zaraz ludzie będą mieli ból dupy, że jak to drugie konto tej samej osoby XDD

1

@GeneralXavi Eminem - Lose Yourself

1

@pt9 a jeszcze co do darmowych gierek to na lowcygier.pl dają info zawsze

1

@pt9 polecam stronkę gg.deals tam wyszukujesz jakąś gierkę i masz podane ceny z oficjalnych sklepów jak np. steam, ale są też key-shopy gdzie ceny są często niższe, więc jest fajne porównanie. No i tak jak kolega wyżej wspomniał na epicu często fajne gierki dają, więc za darmo można ograć niezłe tytuły. ;)

2

@Janiama już 23 im nawalił? O.o Nie spodziewałem się

4

Fraszka na dziś:
Hernandez Hernandez ty ciulu

2

Busquets co breakdance zrobil XD

5

Nie moglo być lepszego strzelca pierwszego gola

1

@macio_944 ahh no i uroniłem łezkę. Świetne te filmy robi Dominik.

4

@Deviler Remis bramkowy, może 2:2

0

A wgl to w niedzielę na meczu jaki % stadionu mogą zająć kibice?

0

@Matelel Breaking bad, Peaky Blinders, The office, Twin Peaks, Dexter, GoT, Friends, Prison Break, Line of Duty

2

@MesQueUnClub96 gol Rooneya w derbach Manchesteru

0

Neto dzisiaj TOP

0

a wgl w tym sezonie w la liga dalej będzie 5 zmian czy powrót do trzech?

2

@QuiqueSetien1958 gadali sobie jak szef z szefem

0

@koziar ZP to skrót od znikających piłkarzy? XD

0

Memphis w każdym zagraniu pokazuje wielką jakość

3

Porównania Demira do Leo są oczywiście nie na miejscu, ale można go porównać chociażby do Trincao i mam wrażenie że chłopak już zrobił więcej niż Portugalczyk przez cały sezon. Pokazuje niesamowitą dojrzałość i jakość.

2

Ahh i te brawa po każdym udanym zagraniu. Brakowało tego!

0

a Coutinho już jest gotowy do gry?

6

@FCBKasza to dobrze, że grają dopiero o 21:30, mniejszy oklep ;)

0

@kamilo0066 na telefonie też tak czasem mam, natomiast na komputerze praktycznie zawsze się elegancko odświeża. Nie wiem od czego to zależy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?