patryk355
Dołączył/a: sierpień 2018
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Janiama Pięknie to wygląda
1
@Worny progres widać gołym okiem. Fajnie, że gra u nas
24
@agaFCB ma rację, przecież 3. miejsce nic nie daje. Bez sensu jest rozgrywanie tego meczu moim zdaniem.
7
Po co komu Facebook, jeśli jest La Rambla
4
Eintracht 2:1 z Bayernem, nice! :D
0
Ależ fajne meczycho się zrobiło Live - City
1
Haha prawdziwe, Typowy kibic Barcelony
5
Może to jednak nie Ligue 1 jest ligą farmerów tylko Liga Mistrzów? xD
1
@masq oj żebyś się nie zdziwił XD
5
Koemana jak pokazują to tylko jakieś pretensje i wku*wienie XDD
1
To co Griezmann z dublecikiem? xD
0
@MatiSkrzacior az mnie zabolało
0
@HERORICH2 aktualnie tak, ogółem jeszcze nie
0
Każdy wie, że jesteśmy słabi w obronie to gramy tylko z Depayem w ataku, który sam nic przecież nie zrobi. A skoro nie atakujemy to rywal to robi i obnaża nasze słabości...
0
@koksik2700 ja to odpaliłem i nie dotrwałem do końca meczu. Tragiczna gra. Jestem fanem kariery i liczyłem, że zrobią coś fajnego a to jest gorsze od poprzednich PESów, więc pozostaje grać dalej w fife 20 :D
0
@BarcaInfo Jeszcze wystawił tego Pedriego ryzykując i przegrał 0:3 XD
1
Weigl jaki twardziel haha Szkoda, że od BVB się odbił
0
Wow, TVP nie puszcza dzisiaj meczu Bayernu tylko Juve-Chelsea O.o Zaskoczyli!
0
@chavez oj tak, najlepsze rozwiązanie
0
Dzisiaj oczywiście trzymam kciuki za City, ale nie obraziłbym się jakby Messi strzelił piękną bramkę honorową z wolnego :D
19
Az mi sie lezka w oku zakręciła po tym golu. Coś pięknego...
6
Kurde Fati jak wchodzi to owacje jak dla Messiego. Lubiany jest chłopak :D
0
@bafi na Paktofonice
1
@Jakub1513 The Office, Gomorra
1
@kkbarca ciekawy jestem czy jak się zmieni trener to kartka przechodzi na niego? xD
0
@pt9 ale też inaczej by wyglądali w normalnie funkcjonującej drużynie, a nie w kryzysie, gdzie oczekuje się od nich cudów
0
Haha Puig jak mierzył wzrokiem Koemana XD
1
@IronSanHybrid jedynka bardzo fajna, ale mocno się zestarzała i jak zacząłem dwójkę to była taka ulga jeśli chodzi o gameplay. Pewnie kiedyś zagram w remaster głównie dla pierwszej części.
1
@IronSanHybrid Pierwszy raz przechodzę, chociaż już robię to od ponad roku przez brak czasu. Ale pierwsze dwie części bardzo fajne, mimo tego, że nie jestem fanem kosmosu. Trójkę zacząłem i muszę skończyć przy najbliższej okazji.
1
@koksik2700 dzisiaj jak byłem u babci to sobie dwa odcineczki obejrzałem :D Zawsze bawi :D