1

@Janiama Pięknie to wygląda

1

@Worny progres widać gołym okiem. Fajnie, że gra u nas

24

@agaFCB ma rację, przecież 3. miejsce nic nie daje. Bez sensu jest rozgrywanie tego meczu moim zdaniem.

7

Po co komu Facebook, jeśli jest La Rambla

4

Eintracht 2:1 z Bayernem, nice! :D

0

Ależ fajne meczycho się zrobiło Live - City

1

Haha prawdziwe, Typowy kibic Barcelony


5

Może to jednak nie Ligue 1 jest ligą farmerów tylko Liga Mistrzów? xD

1

@masq oj żebyś się nie zdziwił XD

5

Koemana jak pokazują to tylko jakieś pretensje i wku*wienie XDD

1

To co Griezmann z dublecikiem? xD

0

@MatiSkrzacior az mnie zabolało

0

@HERORICH2 aktualnie tak, ogółem jeszcze nie

0

Każdy wie, że jesteśmy słabi w obronie to gramy tylko z Depayem w ataku, który sam nic przecież nie zrobi. A skoro nie atakujemy to rywal to robi i obnaża nasze słabości...

0

@koksik2700 ja to odpaliłem i nie dotrwałem do końca meczu. Tragiczna gra. Jestem fanem kariery i liczyłem, że zrobią coś fajnego a to jest gorsze od poprzednich PESów, więc pozostaje grać dalej w fife 20 :D

0

@BarcaInfo Jeszcze wystawił tego Pedriego ryzykując i przegrał 0:3 XD

1

Weigl jaki twardziel haha Szkoda, że od BVB się odbił

0

Wow, TVP nie puszcza dzisiaj meczu Bayernu tylko Juve-Chelsea O.o Zaskoczyli!

0

@chavez oj tak, najlepsze rozwiązanie

0

Dzisiaj oczywiście trzymam kciuki za City, ale nie obraziłbym się jakby Messi strzelił piękną bramkę honorową z wolnego :D

19

Az mi sie lezka w oku zakręciła po tym golu. Coś pięknego...

6

Kurde Fati jak wchodzi to owacje jak dla Messiego. Lubiany jest chłopak :D

0

@bafi na Paktofonice

1

@Jakub1513 The Office, Gomorra

1

@kkbarca ciekawy jestem czy jak się zmieni trener to kartka przechodzi na niego? xD

0

@pt9 ale też inaczej by wyglądali w normalnie funkcjonującej drużynie, a nie w kryzysie, gdzie oczekuje się od nich cudów

0

Haha Puig jak mierzył wzrokiem Koemana XD

1

@IronSanHybrid jedynka bardzo fajna, ale mocno się zestarzała i jak zacząłem dwójkę to była taka ulga jeśli chodzi o gameplay. Pewnie kiedyś zagram w remaster głównie dla pierwszej części.

1

@IronSanHybrid Pierwszy raz przechodzę, chociaż już robię to od ponad roku przez brak czasu. Ale pierwsze dwie części bardzo fajne, mimo tego, że nie jestem fanem kosmosu. Trójkę zacząłem i muszę skończyć przy najbliższej okazji.

1

@koksik2700 dzisiaj jak byłem u babci to sobie dwa odcineczki obejrzałem :D Zawsze bawi :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?