patryk355
Dołączył/a: sierpień 2018
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Dobrze dziś wygląda gra Barcy, oby miało to przełożenie również na gole
0
@deyna2018 generalnie wiedźmin 3 był łatwy. Dla mnie najtrudniejsza była walka w dodatku Krew i Wino ale nie będę mówił bo może to być spojler.
4
Busquets widzi TYLKO Messiego, mam wrażenie, że jak Leo by stał obok Ter Stegena to i tak by wycofał
0
@donleoJR ja nie mam ani w aplikacji na telefonie ani na komputerze
0
@19piter93 przeczytaj jeszcze raz pytanie XD
1
@FC1899Barca obyś miał rację :D bo od jakoś 4 sezonu co raz mniej mi się to podobało i ogólnie nudziło
0
@Kubox Zdrówka życzę!
0
@Japonk nie będą działały
0
@masq co zrobił, bo nie widziałem?
0
Haha co oni za ustawieniem grają XDD pomocy tam nie ma wogóle XD
0
@AlexDark00 nie chodziło mi o to, że ma nie grać. Chodziło mi o to że to są dwa tak drogie transfery i zarazem nieudane
1
Tylko w Barcelonie takie rzeczy, że na boisku gra słaby Griezmann kupiony za 120 mln a na ławce siedzi jeszcze słabszy Coutinho droższy o 20mln XDDD
2
Pedri gra niesamowicie. On wychodzi na boisku i po prostu gra tak jak umie. Takiego Griezmanna czy Cou to trzeba głaskać, odpowiednie pozycję im wybierać i najlepiej najwięcej płacić. Mając to wszystko i tak rzadko pokazują pełnię możliwości.
0
@Abominacja jak to nie xD
0
@kiper09 możesz zmienić lokalizacje serwera. Mi pomogło jak zmieniłem chyba na Berlin to szybciej pobierało
4
@pawelke3n Chłopaki z baraków są jedyni w swoim rodzaju.
Od siebie polecam The Office, kompletnie co innego ale potrafi rozbawić tak samo :D
12
Wprowadzono dźwięk przy herbach.
Populacja zielonych herbów zwiększa się.
3
Człowiek wstaje a tu takie zmiany na stronie O.o Jakiś CR7 mi tu krzyczy, jakieś rangi.. Woow
2
@tadzik447 ja też nie robię po cichu, ale staram się robić wszystkie poboczne i kontrakty najpierw, chociaz juz i tak zbliżam się do końca :D
0
@tadzik447 ja 81 godzin i jeszcze fabuły nie skończyłem xD
1
@MateuszJrk Piłka wyznaczała linię spalonego więc nie było
0
@redbed123 no mi paradoksalnie też gorzej działa po patchu, już dwa razy mnie wywaliło z gry a wcześniej w ogóle. Dzisiaj też dziwne bugi miałem, więc moim zdaniem jest gorzej xD
0
@junior1905 Dexter, Peaky blinders, Friends
0
@marcin62 mi się mega podoba, po prostu pochłonął mnie ten świat. Bugi są, ale to kwestia czasu i będzie naprawione, a fabuła i świat na najwyższym poziomie :D
0
Ależ ostatnio strasznie nudne te hity ligi angielskiej...
0
@Leooo ja tam się świetnie bawię przy Cyberpunku, nie ma jakiś ogromnych bugów, które utrudniają rozgrywkę ;)
1
@takisobiektos Jeszcze nie wszystkie utwory przesłuchałem ale bardzo mi się podoba
0
@grejtxkrzychu zgadzam się, fifa ma mnóstwo minusów ale i tak gra się przyjemniej niż w pesie, zawsze kiedy do niego podchodziłem to i tak wracałem do fify. Jestem ogólnie graczem preferującym karierę bo nie chce mi się wku*wiać, ale w pesie online zagrałem kilka meczy i miałem serdecznie dość, tam są jeszcze większe wylewy. Chociaż pewnie jak się lepiej ogarnie grę w obronie to może być lepiej.
0
Mecze fazy pucharowej LM są w lutym jak zawsze czy w związku z covidem jakoś wcześniej?
0
@Moriarty polecam apke flashscore, 2:0 jest jak cos