4

Dobrze dziś wygląda gra Barcy, oby miało to przełożenie również na gole

0

@deyna2018 generalnie wiedźmin 3 był łatwy. Dla mnie najtrudniejsza była walka w dodatku Krew i Wino ale nie będę mówił bo może to być spojler.

4

Busquets widzi TYLKO Messiego, mam wrażenie, że jak Leo by stał obok Ter Stegena to i tak by wycofał

0

@donleoJR ja nie mam ani w aplikacji na telefonie ani na komputerze

0

@19piter93 przeczytaj jeszcze raz pytanie XD

1

@FC1899Barca obyś miał rację :D bo od jakoś 4 sezonu co raz mniej mi się to podobało i ogólnie nudziło

0

@Kubox Zdrówka życzę!

0

@Japonk nie będą działały

0

@masq co zrobił, bo nie widziałem?

0

Haha co oni za ustawieniem grają XDD pomocy tam nie ma wogóle XD

0

@AlexDark00 nie chodziło mi o to, że ma nie grać. Chodziło mi o to że to są dwa tak drogie transfery i zarazem nieudane

1

Tylko w Barcelonie takie rzeczy, że na boisku gra słaby Griezmann kupiony za 120 mln a na ławce siedzi jeszcze słabszy Coutinho droższy o 20mln XDDD

2

Pedri gra niesamowicie. On wychodzi na boisku i po prostu gra tak jak umie. Takiego Griezmanna czy Cou to trzeba głaskać, odpowiednie pozycję im wybierać i najlepiej najwięcej płacić. Mając to wszystko i tak rzadko pokazują pełnię możliwości.

0

@Abominacja jak to nie xD

0

@kiper09 możesz zmienić lokalizacje serwera. Mi pomogło jak zmieniłem chyba na Berlin to szybciej pobierało

4

@pawelke3n Chłopaki z baraków są jedyni w swoim rodzaju.
Od siebie polecam The Office, kompletnie co innego ale potrafi rozbawić tak samo :D

12

Wprowadzono dźwięk przy herbach.
Populacja zielonych herbów zwiększa się.

3

Człowiek wstaje a tu takie zmiany na stronie O.o Jakiś CR7 mi tu krzyczy, jakieś rangi.. Woow

2

@tadzik447 ja też nie robię po cichu, ale staram się robić wszystkie poboczne i kontrakty najpierw, chociaz juz i tak zbliżam się do końca :D

0

@tadzik447 ja 81 godzin i jeszcze fabuły nie skończyłem xD

1

@MateuszJrk Piłka wyznaczała linię spalonego więc nie było

0

@redbed123 no mi paradoksalnie też gorzej działa po patchu, już dwa razy mnie wywaliło z gry a wcześniej w ogóle. Dzisiaj też dziwne bugi miałem, więc moim zdaniem jest gorzej xD

0

@junior1905 Dexter, Peaky blinders, Friends

0

@marcin62 mi się mega podoba, po prostu pochłonął mnie ten świat. Bugi są, ale to kwestia czasu i będzie naprawione, a fabuła i świat na najwyższym poziomie :D

0

Ależ ostatnio strasznie nudne te hity ligi angielskiej...

0

@Leooo ja tam się świetnie bawię przy Cyberpunku, nie ma jakiś ogromnych bugów, które utrudniają rozgrywkę ;)

1

@takisobiektos Jeszcze nie wszystkie utwory przesłuchałem ale bardzo mi się podoba

0

@grejtxkrzychu zgadzam się, fifa ma mnóstwo minusów ale i tak gra się przyjemniej niż w pesie, zawsze kiedy do niego podchodziłem to i tak wracałem do fify. Jestem ogólnie graczem preferującym karierę bo nie chce mi się wku*wiać, ale w pesie online zagrałem kilka meczy i miałem serdecznie dość, tam są jeszcze większe wylewy. Chociaż pewnie jak się lepiej ogarnie grę w obronie to może być lepiej.

0

Mecze fazy pucharowej LM są w lutym jak zawsze czy w związku z covidem jakoś wcześniej?

0

@Moriarty polecam apke flashscore, 2:0 jest jak cos

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?