pavelreal
Dołączył/a: maj 2011
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
xDD
ale w Lechii zaczynał swoją kariere seniorską o wrocił tam po 15 latach xD
0
jak to czemu? Ze względu na staż. Kapitanami są osoby, które są w klubie prawie całe życie, więc czemu miałby nim być Mascherano, który w klubie jest kilka lat.
3
wcale sie nie dziwie, Robben i Ribery mają już po ponad 30 lat, ciągle kontuzje, a innych skrzydłowych w Bayernie to nie widać.
0
zapewne #macki_pereza
1
taki z Ciebie kibic Barcy, a nie wiesz że Mathieu ma kontuzje...
0
albo po prostu tak słaby z niego trener, że lepiej polegać na indywidualnych umiejętnościach Messiego, Suareza, czy Neymara niż wprowadzić coś swojego.
Na początku sezonu gra się nie kleiła bo pewnie Enrique wprowadzał swoje warianty gry...
3
a gdzie to widać ?
0
tylko Cadena Ser utrzymało tą informacje, inne media wycofały sie z tego, Fifa cały czas to bada, ale raczej jakiejś większej kary dla Realu bym sie nie spodziewał.
0
My? Nie wrzucaj wszystkich do jednego worka. Ja napisałem "niektórzy", a Ty piszesz ogólnikowo. Nigdy nie pisałem, że Messi jest nasterydowany.
0
takie właśnie pojęcie o grze CR mają niektórzy kibice Barcelony. Najlepiej go zmieszać z błotem, napisać, że słaby, że znika z dobrymi, że umie strzelać tylko z karnych, no ale koniec końców i tak w tabeli znowu jest przed Messim...
0
serio? Neymar "nominowany" do bramki kolejki?
0
swoją drogą ten Karol Kołodziejczyk z tego screena to całkiem niezły myśliciel. Ładnie to wykminił, że Atletico słabsze od Psg bo przegrało 1:0 z Realem, a PSG z Barcą 5:1
0
a ile tych byków widziałeś? W pierwszym meczu z Porto ? Jedna jaskółka wiosny nie czyni.
0
i tak bardzo dużo nadrobili na wiosne. Jeszcze jedna kolejka i podzielą punkty, więc strata do miejsca o utrzymanie nie będzie tak duża.
1
właśnie takich "kibiców" jak Ty Barca potrzebuje :D
0
no właśnie, na własnym podwórku potrafią lać większość drużyn natomiast w Europie są troche o**rane.
0
wczoraj pisali, że są w takiej formie, że mogą dostać obojętnie którą drużyne, a dziś płacz. Standard.
0
a czy to nie wy czasem mieliście w tamtym roku Atletico, który was odprawiło z kwitkiem z LM? Ciekawe co pisałeś jak Real trafił na Bayern w tamtej edycji.
0
#macki_pereza , nie ma to tamto...
0
faktycznie niemożliwe, 4 kulki i tak dużo możliwości było do wylosowania.. Ciekawe czy w tamtym roku jak Real trafił na Bayern to też tak pisałeś, że niemożliwe.
0
kiepsko trafiliście bo nie dość, że Bayern to jeszcze rewanż na Allianz Arena, no ale za to będzie to fantastyczne widowisko. Zobaczymy co zagra Guardiola przeciwko Wam.
0
dokładnie. On jak dogrywał piłke w meczu z Irlandią to nie podbiegł do sędziego i nie podziękował
1
weź pod uwage, to że Sevilla może dziś awansować i też będą mieć połfinał w LE.
1
jak to jest, że większość Twoich komentarzy skierowanych jest negatywnie w stronę Realu, a mało w nich o Barcelonie? Ty raczej nie jesteś kibicem Barcy, tylko hejterem Realu. Właśnie ktoś taki jak Ty jest typowym "visca dzieckiem". Już dawno powinni Cie zbanować, bo nie masz nic ciekawego do powiedzenia, a potrafisz tylko bluzgać na przeciwnika.
0
orientuje sie ktoś, czy jakiś zawodnik jest zawieszony za kartki na pierwszy mecz półfinałowy? Chodzi mi o wszystkie 4 zespoły, które awansowały.
0
a co tu ma teraz do rzeczy Bayern Juppa skoro Jupp siedzi od 2 lat na emeryturze..?
0
w poprzedniej edycji LM Bayern też był najsłabszy z drużyn, które awansowały do półfinału, że grali z Realem?
1
człowieku nie wiem czy Ty oglądałeś w ogóle mecz. Nie chodzi o setki, tylko o zaangażowanie. Sam fakt, że dochodził do tych setek przy tak broniącym się Atletico, to plus. Gość był dziś wszędzie podawał, strzelał, tworzył sytuacje i zagrożenie.
1
tu nie chodzi o to, że trafił na pustą, ale za sam fakt tego jak sie dziś zaprezentował.
0
w piątek chyba