pavelreal
Dołączył/a: maj 2011
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
to więzienie, czy uczelnia xD?
0
pisałem już wyżej komuś weeb.tv - 4 zł za 3dni konta premium.
0
weeb.tv - 4 zł za 3 dni konta premium, więc przy okazji obejrzysz jutrzejsze mecze i czwartkową ligę europy. Jak masz dobrego neta to nie będzie zacinać.
0
c+sport
Bayern Monachium - FC Porto
nsport
FC Barcelona - Paris Saint-Germain
1
widzę, że większość komentujących tutaj bardziej interesuje się tym ile meczów zawieszenia dostanie CR, niż swoim klubem. Jakie to śmieszne :)
0
polujesz na skunksy?
10
chłopie już 2:1 :D
0
Najlepszy dyrektor sportowy w Europie ;D
2
Daj już spokój i nie rozśmieszaj. Milan? Na obecną chwile to europejski średniak.
2
nie pisze o 17 bramkach tylko o ogólnym wkładzie w gre zespołu, który wygrał LM i CdR.
4
odliczając bramki jasne, ale zobacz jak przeciwnicy grają z Realem, jak na murawie jest CR, a bez niego (patrz rewanż z Borussią w ćwierćfinale LM i mecz z Sociedad w tym sezonie = 2 porażki). Gość dla Realu znaczy tylko, co Messi dla Barcy.
Poza tym większość pisze o grze na mundialu, a nie sądzicie, że MŚ, które trwają miesiąc nie są najlepszym wyznacznikiem tego kto powinien dostać ZP. Na to pracuje się cały rok od stycznia do grudnia, a nie tylko przez lipiec.
7
"Bale, Ramos i Di Maria załatwiają CdR i LM" , gdyby nie Ronaldo to nawet nie byłoby tych finałów z udziałem Realu, a średnia powyżej 1 bramki na mecz Portugalczyka chyba nie jest przypadkiem?
0
Czy każdy prezes tego klubu był lub zostanie wsadzony do paki :D?
4
a i tak grając przeciwko Wam, przebiega połowe boiska z piłką i zdobywa zwycięskiego gola...
0
do ekstraklasy go :D
4
Nie wszyscy. Po prostu spora część chodzi jeszcze do gimnazjum i kibicuje pewnie od tamtego sezonu. Nie pamiętają ile Iker dał przez ostatnie 12 sezonów.
0
jak nie awansują do kolejnej rundy to wiadomo komu będą mogli podziękować.
0
w tym roku tylko. Bo pierwsza część sezonu to była kpina, a nie gra.
1
niestety taka prawda, ale jeśli zapłaci ktoś za niego +70 mln to będzie to mistrzostwo.
0
0 :)...
0
Real nie ma żadnego nowego składu tylko po prostu został wzmocniony dwoma klasowymi piłkarzami.
0
Hummels nie jest na sprzedaż.
2
Powinniście się raczej cieszyć, że kogoś kupili, bo póki co w kadrze macie tylko Pique, Bartre i Mascherano, który pewnie już na obronie grał nie będzie.
0
a kto Ci powiedział, że Hummels jest wart 20 mln ?
0
a Tobie co sie stało :>?
0
10/10 xD
0
dzieki
0
kto strzelił?
3
ale bajki opowiadasz. Według Ciebie Lavezzi był niby lepszy, a Rodriguez został wybrany do "11 sezonu", został najlepszym asystentem ligi i miał najlepszą średnią podań kluczowych na mecz w całym sezonie...
To jak to jest z tym Lavezzim?
0
a prawie cały sezon stracony przez kontuzje xD