0

to więzienie, czy uczelnia xD?

0

pisałem już wyżej komuś weeb.tv - 4 zł za 3dni konta premium.

0

weeb.tv - 4 zł za 3 dni konta premium, więc przy okazji obejrzysz jutrzejsze mecze i czwartkową ligę europy. Jak masz dobrego neta to nie będzie zacinać.

0

c+sport
Bayern Monachium - FC Porto

nsport
FC Barcelona - Paris Saint-Germain


1

widzę, że większość komentujących tutaj bardziej interesuje się tym ile meczów zawieszenia dostanie CR, niż swoim klubem. Jakie to śmieszne :)

0

polujesz na skunksy?

10

chłopie już 2:1 :D

0

Najlepszy dyrektor sportowy w Europie ;D

2

Daj już spokój i nie rozśmieszaj. Milan? Na obecną chwile to europejski średniak.

2

nie pisze o 17 bramkach tylko o ogólnym wkładzie w gre zespołu, który wygrał LM i CdR.

4

odliczając bramki jasne, ale zobacz jak przeciwnicy grają z Realem, jak na murawie jest CR, a bez niego (patrz rewanż z Borussią w ćwierćfinale LM i mecz z Sociedad w tym sezonie = 2 porażki). Gość dla Realu znaczy tylko, co Messi dla Barcy.
Poza tym większość pisze o grze na mundialu, a nie sądzicie, że MŚ, które trwają miesiąc nie są najlepszym wyznacznikiem tego kto powinien dostać ZP. Na to pracuje się cały rok od stycznia do grudnia, a nie tylko przez lipiec.

7

"Bale, Ramos i Di Maria załatwiają CdR i LM" , gdyby nie Ronaldo to nawet nie byłoby tych finałów z udziałem Realu, a średnia powyżej 1 bramki na mecz Portugalczyka chyba nie jest przypadkiem?

0

Czy każdy prezes tego klubu był lub zostanie wsadzony do paki :D?

4

a i tak grając przeciwko Wam, przebiega połowe boiska z piłką i zdobywa zwycięskiego gola...

0

do ekstraklasy go :D

4

Nie wszyscy. Po prostu spora część chodzi jeszcze do gimnazjum i kibicuje pewnie od tamtego sezonu. Nie pamiętają ile Iker dał przez ostatnie 12 sezonów.

0

jak nie awansują do kolejnej rundy to wiadomo komu będą mogli podziękować.

0

w tym roku tylko. Bo pierwsza część sezonu to była kpina, a nie gra.

1

niestety taka prawda, ale jeśli zapłaci ktoś za niego +70 mln to będzie to mistrzostwo.

0

0 :)...

0

Real nie ma żadnego nowego składu tylko po prostu został wzmocniony dwoma klasowymi piłkarzami.

0

Hummels nie jest na sprzedaż.

2

Powinniście się raczej cieszyć, że kogoś kupili, bo póki co w kadrze macie tylko Pique, Bartre i Mascherano, który pewnie już na obronie grał nie będzie.

0

a kto Ci powiedział, że Hummels jest wart 20 mln ?

0

a Tobie co sie stało :>?

0

10/10 xD

0

dzieki

0

kto strzelił?

3

ale bajki opowiadasz. Według Ciebie Lavezzi był niby lepszy, a Rodriguez został wybrany do "11 sezonu", został najlepszym asystentem ligi i miał najlepszą średnią podań kluczowych na mecz w całym sezonie...
To jak to jest z tym Lavezzim?

0

a prawie cały sezon stracony przez kontuzje xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?