2

a Ty dalej nie rozumiesz, że wybryk z ugryzieniem nie zdarzył się pierwszy raz i kara musiała być taka, a nie inna? Ugryzie następny raz to dostanie pół roku przerwy.

0

Mam pytanie, kto ewentualnie zastąpi u Was Suareza przez pierwsze 9 kolejek skoro sprzedaliście Sancheza??

1

dopiero jutro będzie miał robione badania

0

a co miał mu odgryźć kawałek ucha jak Tyson Holyfieldowi ? Zrozum, że Suarez zrobił to nie pierwszy i pewnie nie ostatni raz. W tamtym sezonie musiał pauzować 10 meczów za ugryzienie Ivanovica, więc oczywiste było, że kolejny taki występek będzie karany jeszcze ostrzej.

0

Jeśli Barca faktycznie go kupi i to za taką kwotę to współczuje...

0

trzymają równy poziom ponad błąd na mecz...

1

Człowieku, oglądasz Ty mecz? Zobacz gdzie był Alba, Ramos i Azpilicueta, a gdzie Pique.

0

Szkoda go, bo pamiętam jak Barca sprowadzała go do siebie z Arsenalu, a teraz puszcza go "tak o". Zawsze się zastanawiałem czemu Fabregas w Barcelonie nie był ustawiany na jego nominalnej pozycji, tylko ciągle jako fałszywa 9, przecież on się tam nie za bardzo potrafił odnaleźć. Wiem, że w środku u Was jest Busquets i Xavi, no ale czas tego drugiego dobiega końca, a Fabregas szans na jego pozycji nie dostawał chyba w ogóle... Fabregas > Rakitić

0

sprzedanie fabregasa to duży błąd...
Chętnie bym go zobaczył w Realu, no ale niestety nie ma na to szans ;)

0

Chyba nie sądzisz, że skład "Sportu" się sprawdzi. Pseudogazeta i tyle. Nie wzięli pod uwage tego, że wczoraj wszyscy trenowali na pełnych obrotach?

0

Jakiś żart? To Barca stworzyła sobie dwie okazje. Gdyby Real był bardziej dokładny skończyłoby sie to wyższym wynikiem.

0

"agent Jeségo potwierdził na łamach Onda Cero, że jego podopieczny ma zerwane więzadła krzyżowe przednie w kolanie!"
szkoda chłopaka.

0

Puyol to jest gość. Wygrał wszystko co sie dało. Na boisku nie płakał, ogarniał i swoich, i rywali. Szkoda go, ale kontuzje zrobiły swoje. Może uda się mu jeszcze gdzieś pograć.

0

człowieku o czym Ty mówisz? My nie rozmawiamy teraz o sędziach tylko o lekceważeniu przeciwnika.

0

Cieszy to, że tak lekceważycie Bale'a. Oby Wasi piłkarze podeszli do tego tak samo jak Wy ;)

0

Powodzenia w tym sezonie. Oby nie było spin w Gran Derbi i sędzia nie odgrywał głównych ról w spotkaniach z udziałem naszych drużyn.
Pozdro.

0

a Ty za to płacisz albo jakiś kibic Realu? Nie, więc po co taka gadka. Niech zapłacą nawet 200mln, a fajnie będzie oglądać takiego gracza w PD.

0

a potem jęczycie, że gracie samymi pomocnikami i nie ma kto wykończyć akcji. Dalej bedziecie bić głową w mur...

0

Jedyny typowy napastnik w kadrze i jeszcze go sprzedali :)

0

messi119,

kibicu Barcy, Alba pauzuje za kartki ;)

0

Wygląda na to, że w przyszłym sezonie zarówno Real jak i Barca będa potrzebowały odświeżenia... Tylko, czy u Was pozostanie Tito będzie dla Was dobre?

0

Na AA będziecie mieć troche ciężko, ale licze na to, że ogarniecie Bayern, my Borussie i spotkamy sie w finale :)
Pozdro.

0

BLASK007
człowieku, przecież mecz leci na c+sport i Nsport...

0

kotysław,

zszedł przed 70 minutą, prawdopodobnie uraz kolana.

0

21.25 Liga hiszpańska: FC Barcelona - Valencia CF
Canal+Weekend ;)

0

Widze, że niektórzy typy takie jakby Barca miała grać z drużyną, która walczy o spadek, a nie o TOP3...

0

Widze, że niektórych bardziej cieszy porażka innych niż własne zwycięstwo ;D

0

DMessi

Varane, Benzema, Albiol, Arbeloa, Xabi, Ramos, Iker

0

PatrykW

Ty masz za to coś z głową... Nie wiem jak można się cieszyć z kogoś krzywdy. Tak w ogóle to nie o Pepe chodziło tylko o piłkarza Celticu, który się zderzył z Sahinem i nie wyglądało to za ciekawie, bo stracił przytomność.

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?