0

OFF
Podałby mi ktoś może nick goscia który robił te tozwalające ankiety podczas pierwszego meczu o Lucho?
Kto lepiej gra nogami?
A) Sergi Roberto
B)Ter Stegen
XDDD

1

Ooooo Deco :P

0

Też tak myślę :)

0

Brać Etoo do nas jako takiego jokera :)

0

Ile jest?

0

Cieszy mnie to że nie dostał numeru po Tarzanie :)

0

No sory ale 10 lat temu to ani o Suarezie ani o Bale'u nikt nie słyszał. Jest różnica między rokiem a 10 latami

2

Nie mam nic do Mathieu i cieszę się z tego transferu ( chociaż cena okropna ) to jednak jak widze to jego zdjęcie to mi się żyć odechciewa XD

0

Ahhh teraz jeszcze Benatia i Cuadrado i zaczynamy sezon :P

0

Gdyby to się udało to byłoby super! I skończyłoby się pitolenie ze hajsu nie ma :)

0

Nawet jezeli nie to poszłoby na spłatę długów a to tez przeciez ważne. Wszystko super w jaki sposób? można by przelać kase na konto Barcy? Jest znany jakis numer konta?

0

To by przy okazji pokazało ilu jest sezonowców :)

0

Wiem że kiedyś ktoś już o tym pisał ale własnie mi się to przypomniało. Wbijcie na facebooka. Kliknięć ,,lubię to" jest 70.000.000. Gdyby każdy kto polubił facebooka Barcy przesłał na jej konto np. 2 euro to mielibyśmy 140.000.000. Na transfery :P 2 ero to nie skarb więc chyba żaden prawdziwy kibic by odżałował :P

0

O kuźwa tego nie wziąłem pod uwagę :D

1

Wiem że kiedyś ktoś już o tym pisał ale własnie mi się to przypomniało. Wbijcie na facebooka. Kliknięć ,,lubię to" jest 70.000.000. Gdyby każdy kto polubił facebooka Barcy przesłał na jej konto np. 2 euro to mielibyśmy 140.000.000. Na transfery :P 2 ero to nie skarb więc chyba żaden prawdziwy kibic by odżałował :P

0

Teraz pozostaje się modlić o Benatię lub Vertonghena...

1

Jeżeli już musimy kupić tego pierdolca Mathieu ( sory za wyrażenie ale nie wyrabiam jak się dowiaduję że mamy za niego zapłacić 20 melonów ) to niech chociaż kupią jakiegoś obrońce z topu. Benatia byłby idealny. Zastanawiam się nad włączeniem do transferu Marokańczyka kogoś z trójki Pedro/Adriano/Alves. Tego drugiego najmniej chciałbym oddawać... Oferta 25 - 35 + Alves chyba mogłaby skusić Romę.

0

A tak właściwie to wolelibyście żebyśmy w następnym sezonie grali w 4-2-3-1 z Messim na skrzydle ( prawym ) czy w 4-3-1-2 z cofniętym Messim? :)

0

A co właściwie myślicie o kupnie Benteke? Pewnie niektórzy napiszą, że za dużo fify ale on jest dobry w realu. Wysoki i dobrze gra głową, a takie cechy to u nas byłyby ważne. Oczywiście wiem że na pewno nie w tym okienku bo w tym to trzeba wzmocnić naszą ( niestety ) gównianą obronę. Ale za 2 lata? Powiedzcie co myślicie :)

0

Dzięki za ocenę :)

0

http://www.futwiz.com/en/custom-squad/124575
To jest moje marzenie na następny sezon :) Powiedzcie co o tym myślicie :)

3

http://www.futwiz.com/en/custom-squad/124575
To jest moje marzenie na następny sezon :) Powiedzcie co o tym sądzicie :)

3

Benatia i Vertonghen. Jak będzie jeszcze kasa to Cuadrado. Tyle w temacie :)

0

Dzięki :)

0

Ile wygralismy?

0

Ile jest panowie :)?

0

Moze mi ktos powiedzieć ile jest? :)

0

,,La Gazetta dello Sport donosi o ultimatum dla Mehdiego Benatii. Jeśli do 31 lipca Manchester City nie złoży konkretnej oferty, marokański stoper zostanie w Romie. Rzymski klub oczekuje za swojego asa 40 mln euro. "

A my się skupiamy na jakimś Mathieu.....

3

Zubi się opierdalał przez kilka lat więc jeśli teraz ma być rewolucja to niech zarząd skumuluje kasę oszczędzoną przez te ostatnie lata. I niech mi proszę nikt nie pisze że nie ma kasy bo za Laporty wydawaliśmy więcej i nie było problemu z kasą a teraz kiedy mało wydajemy ( oczywiście poza Neymarem ) to niby kasy nie ma. Bullshit. To są moje propozycje na transfery. Sfinalizować transfer Bravo. Wziąć do 1 drużyny Munira i Adamę. Jak najszybciej opchnąć Affelaya, Cuencę, Oiera, Dos Santosa, Tello i Bojana. Jeżeli za nich wszystkich dostaniemy ok. 33 mln euro to super. Dać Liverpoolowi 50 mln euro + Pedro i Song za Suareza. Xavi niestety pewnie odejdzie,więc trzeba kupić jakiegoś dobrego pomocnika. Uważam że Koke jest dobrym pomysłem ale w przyszłe lato. Miał świetny sezon i zapowiada się obiecująco, ale nie jestem pewny czy w przyszłym sezonie tez będzie grał tak świetnie. Jeśli tak, to za rok go brać. Na teraz postarałbym się o Pogbę. Jak dla mnie to młody Yaya. :) Świetny strzał z dystansu, dobre warunki fizyczne, kreatywność. Za 60 mln do wyjęcia. Czytałem gdzieś, że Benatia chce odejść i Roma jest gotowa go puścić za ok 40 mln euro. Gościu jest według mnie jednym z najlepszych jak nie najlepszym ŚO w Serie A. Brać go i się nie zastanawiać. (Jeśli to o Benatii to nie prawda to brać Hummelsa, cena myślę, że podobna). Do tego ktoś młody np Marquinhos ( Dani Alves + 28 mln ). Do tego dać te 35 mln za Cuadrado. Można jeszcze zakontraktować Ashleya Cole'a, ale to nie jest konieczne. To rzazem pochłonie ok. 200 mln euro. Aha i można zmienić formacje na 4-2-3-1.
czyli:
OUT:
-Pedro
-Tello
-Song
-Affelay
-Bojan
-Dos Santos
-Cuanca
-Oier
IN:
-Suarez
-Pogba
-Benatia ( lub Hummels )
-Marquinhos
-Cuadrado

Skład na nowy sezon wyglądałby tak:
http://www.futwiz.com/en/custom-squad/102790

Tak off topic to jestem tu nowy więc witajcie :)))))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?