0

Przykro ciebie słuchać.

0

Kurwa ten real to jakaś pomyłka jest ...

0

Tera Roma :D.

0

Kuźwa Ajax XD

1

No to w Moskwie nastrzelają troche City i Bayernowi If you know what I mean ;)

0

Kuźwa naprawdę Chelsea z Schalke Bayern z City BVB z Arsenalem? -_-

0

Bo jak byśmy lecieli do Doniecka na mecz to by nas zeszczelili :D

0

Uff dobrze,że nie Shachtar :)

0

Weź wyjdź.

2

Dokładnie

0

WTF 20mln?

1

Jak chcecie mieć komentarz na 15 znaków to nie wypełniajcie reszty losowymi słowami tylko spacją :) Taka rada :)

0

0

A o której losowanie? Bo to że jutro to wiem ale godziny nie znam

0

Sory ale może mi ktoś wytłumaczyć jakim cudem P$G jest w 2 koszyku z gorszymi drużynami niż w pierwszym, a Benfica jest w pierwszym? Wiem, że Benfica jest dobrym klubem ale nie lepszym od P$G.

1

Czemu szkoda?

0

No i prawidłowo :)

0

Ja Mathieu hejtowałem tylko za cenę a nie np. za to że pali czy jest rudy

0

Spk dzięki.

0

Na jakim kanale oglądacie Bilbao?

0

Wilshere do nas ;)

3

Alexiiiiiis :)

0

Jutro :)

0

A to super. Bo miałem nadzieje że chociaż w miarę wysoki jest... No ale trudno :)

8

Wiem, że ratingi fify nie są zbyt dobre ale on ma taki sam overall jak Wawrzyniak ...

0

Ile on ma wzrostu?

0

To są ŚO a nie PO. Dla nich najlepszy wiek to 26 - 27 lat.

0

Czy Valbuena jest ciągle w OM?

0

Pamiętasz może źródło?

0

No nie. NO PO PROSTU K..WA NO NIE!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?