0

El Pistolero w pierwszej 11!!!!!!!

0

Ale przecież odszedł też Alexis czy Pinto

1

A tu taki troll w wykonaniu Enrique i dzisiaj broni Ter Stegen żeby Bravo w spokoju bił rekordy :P

0

Mówiłem o tym już do jednego prowokatora, ale dla ciebie mogę powtórzyć - NIE MASZ CO ZROBIĆ ZE SWOIM ŻYCIEM?! SPRZEDAJ ORGANY!!!

2

Za to iker jest w (za przeproszeniem ) zajebistej formie.

3

http://vimeo.com/109501404 tutaj macie fajną kompilację goli i asyst przeciwko Realowi w wykonaniu naszego Leosia :))

4

A my po El Clasico zmienimy naszą liczbę punktów z 22 na 25 bez pytania pana Ancelottiego.

0

Czysta matma :P

0

Cóż za frazeologia XDD

0

Chodzi ci o subiektywnie ujęty komentarz agnostyczny? :P

0

Z tym kanibalem to trochę ból dupy :)

0

25 to za pedro chyba

1

Wie ktoś coś o nim? Dobry sędzia czy nie?

0

Nie masz co zrobić ze swoim życiem?
SPRZEDAJ ORGANY!

0

Cieszę się twoim szczęściem Javier :)

0

Właśnie też o tym myślałem. Serio jak powiedziałeś ma dobry drybling co na jego pozycji nie jest tak bardzo potrzebne jak szybkość i ,, czyszczenie " a z tym u Busiego ostatnio problem :)

0

Bendter ;).

0

OFF: Mam pytanie czy miały kiedyś miejsce próby ustawiania Busquetsa wyżej np. na 6 czy na 8?

5

Ale wy macie Benzeme. Na to nie ma kontrargumentu.

0

To hala dziecko z nimi się nie dyskutuje :)

0

,,Będąc obecnym na kilku ostatnich meczach drużyny zauważyłem, że coraz bardziej ogarnia mnie pragnienie wyjścia na boisko i pomocy zespołowi." - to jest chyba najważniejsze :)

5

Meczem repr. - Ronaldo,Benzema i Bale - 1 asysta, 1 gol. Neymar, Suarez i Messi - 8 goli i 1 asysta. Dobra wprawka przed GD :P

3

2

No raczej :)

0

Nie krytykuj. Może ma większy potencjał marketingowy jak James :D

0

Na co? Żeby z własnego portfela się spłacił? Bo jeśli mówisz tu o jego grze, t już gra dobrze. Jeśli w formię będzie jeszcze Iniesta, będzie strzelał jeszcze więcej.

0

Chyba każdy by chciał żebyśmy wygrali

0

Masz niezłe wymagania finansowe :D

0

Ile ma overalla? :P

0

Badum tss :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?