pawcio8000
Dołączył/a: czerwiec 2014
Gdańsk
14 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
El Pistolero w pierwszej 11!!!!!!!
0
Ale przecież odszedł też Alexis czy Pinto
1
A tu taki troll w wykonaniu Enrique i dzisiaj broni Ter Stegen żeby Bravo w spokoju bił rekordy :P
0
Mówiłem o tym już do jednego prowokatora, ale dla ciebie mogę powtórzyć - NIE MASZ CO ZROBIĆ ZE SWOIM ŻYCIEM?! SPRZEDAJ ORGANY!!!
2
Za to iker jest w (za przeproszeniem ) zajebistej formie.
3
http://vimeo.com/109501404 tutaj macie fajną kompilację goli i asyst przeciwko Realowi w wykonaniu naszego Leosia :))
4
A my po El Clasico zmienimy naszą liczbę punktów z 22 na 25 bez pytania pana Ancelottiego.
0
Czysta matma :P
0
Cóż za frazeologia XDD
0
Chodzi ci o subiektywnie ujęty komentarz agnostyczny? :P
0
Z tym kanibalem to trochę ból dupy :)
0
25 to za pedro chyba
1
Wie ktoś coś o nim? Dobry sędzia czy nie?
0
Nie masz co zrobić ze swoim życiem?
SPRZEDAJ ORGANY!
0
Cieszę się twoim szczęściem Javier :)
0
Właśnie też o tym myślałem. Serio jak powiedziałeś ma dobry drybling co na jego pozycji nie jest tak bardzo potrzebne jak szybkość i ,, czyszczenie " a z tym u Busiego ostatnio problem :)
0
Bendter ;).
0
OFF: Mam pytanie czy miały kiedyś miejsce próby ustawiania Busquetsa wyżej np. na 6 czy na 8?
5
Ale wy macie Benzeme. Na to nie ma kontrargumentu.
0
To hala dziecko z nimi się nie dyskutuje :)
0
,,Będąc obecnym na kilku ostatnich meczach drużyny zauważyłem, że coraz bardziej ogarnia mnie pragnienie wyjścia na boisko i pomocy zespołowi." - to jest chyba najważniejsze :)
5
Meczem repr. - Ronaldo,Benzema i Bale - 1 asysta, 1 gol. Neymar, Suarez i Messi - 8 goli i 1 asysta. Dobra wprawka przed GD :P
3
2
No raczej :)
0
Nie krytykuj. Może ma większy potencjał marketingowy jak James :D
0
Na co? Żeby z własnego portfela się spłacił? Bo jeśli mówisz tu o jego grze, t już gra dobrze. Jeśli w formię będzie jeszcze Iniesta, będzie strzelał jeszcze więcej.
0
Chyba każdy by chciał żebyśmy wygrali
0
Masz niezłe wymagania finansowe :D
0
Ile ma overalla? :P
0
Badum tss :D