pawcio8000
Dołączył/a: czerwiec 2014
Gdańsk
14 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Magia :)
3
Reus jako następca Iniesty i Koke jako następca XaviegoReus ----- Rakitić ------ Koke Hehe
1
Niech zabierze ze sobą Reusa i Hummelsa. :)
0
No to zrutka na korupcję a potem na Reusa! :D
8
Badum tss :)
0
http://www.futwiz.com/en/custom-squad/24269
0
Tzn, raczej bardziej realny jest Reus niż Koke, głównie przez swoją klauzulę. Z tym Pogbą to może trochę popłynąłem. Co nie zmienia faktu, że zimą powinniśmy się zainteresować Reusem ( oczywiście jeżeli zostanie zniesiony zakaz ).
0
Tak dla twojej inf. nie mam fify.
0
Nam potrzeba Koke/Pogby, Reusa i najlepiej Depaya. No i oczywiście jakiegoś perspektywicznego ŚO.
0
Takie pytanie? Czy kiedykolwiek mówiono coś o naszym zainteresowaniu Dede? Jak dla mnie dobry obrońca, młody, czubki i wysoki. Wie ktoś co się z nim stało?
0
Wiem. :) Już 3:1
0
Ogląda ktoś Meksyk. :)
1
http://www.futwiz.com/en/custom-squad/23956
Wcale nie musiałby sję marnować :)
0
Ściągnąć do nas top 5 i będzie dobrze :P
Widział ktoś kiedyś w akcji Bakkaliego z PSV?
1
A właścicielem P$G nie jest Al - Khelaifi?
0
Ja też zdecydowanie Laporta. :)
0
Co do tego czy by mogli nie ma wątpliwości bo przy wypłaceniu klauzuli klub nie ma nic do gradania. Czy by chcieli? Cuadrado z tego co wiem jest Cule, kiedyś na okładce było jego zdjęcie z naszą koszulką. A co do Reusa, to wydaje mi się, że transfer do nas byłby dla niego najlepszym rozwiązaniem. W Bayernie mamy trio Ribery - Robben - Lewandowski. Możliwość pozostania w Borussi z litości przemilczę. W Realu jest BBC + James, więc tam miejsca w pierwszej 11 też dla niego nie ma. United nie gra w lidze mistrzów i nie zanosi się na to, żeby w przyszłym sezonie tam grali. O P$G raczej rzadko się mówi. Moim zdaniem u nas Reus zastąpiłby Iniestę. Przy kupnie tych zawodników mielibyśmy dostępne 3 nowe formacje: 4-2-3-1, 3-4-1-2 i 4-3-1-2.
1.
http://www.futwiz.com/en/custom-squad/23592
2.
http://www.futwiz.com/en/custom-squad/23595
3.
http://www.futwiz.com/en/custom-squad/23601
0
Nie kupili bo Fiorentina zarzyczyła sobie astronomicznych 50 mln za niego. Dawaliśmy za niego 35 - 40 mln to nie chcieli, po czym podpisali z nim nowy kontrakt z klauzulą, wynosząca tyle, ile oferowaliśmy, więc moglibyśmy się o niego postarać.
0
Sory, nie dopisałem że jeżeli zniosą zakaz, mój błąd.
0
W wypadku, gdyby znieśli nam zakaz na zimowe okienko transferowe, to sprzedać ich za te 38 mln i wypłacić klauzulę za Reusa i Cuadrado ( 25 35 =60 mln ).
0
Ok umowa stoi ;)
0
Moim zdaniem to on powinien zastąpić Busiego.
3
Szykuje się TOTW :D
3
0
Skład bardzo fajny tylko może montoya za Alvesa :)
0
Massiah :)
2
A lord Bendtner?
0
Matma! :P
0
No dobra z tą Krysią Penaldo przesadziłem sory
0
A tak przy okzaji to ile on ma lat?