0

Magia :)

3

Reus jako następca Iniesty i Koke jako następca XaviegoReus ----- Rakitić ------ Koke Hehe

1

Niech zabierze ze sobą Reusa i Hummelsa. :)

0

No to zrutka na korupcję a potem na Reusa! :D

8

Badum tss :)

0

Tzn, raczej bardziej realny jest Reus niż Koke, głównie przez swoją klauzulę. Z tym Pogbą to może trochę popłynąłem. Co nie zmienia faktu, że zimą powinniśmy się zainteresować Reusem ( oczywiście jeżeli zostanie zniesiony zakaz ).

0

Tak dla twojej inf. nie mam fify.

0

Nam potrzeba Koke/Pogby, Reusa i najlepiej Depaya. No i oczywiście jakiegoś perspektywicznego ŚO.

0

Takie pytanie? Czy kiedykolwiek mówiono coś o naszym zainteresowaniu Dede? Jak dla mnie dobry obrońca, młody, czubki i wysoki. Wie ktoś co się z nim stało?

0

Wiem. :) Już 3:1

0

Ogląda ktoś Meksyk. :)

1

http://www.futwiz.com/en/custom-squad/23956

Wcale nie musiałby sję marnować :)

0

Ściągnąć do nas top 5 i będzie dobrze :P
Widział ktoś kiedyś w akcji Bakkaliego z PSV?

1

A właścicielem P$G nie jest Al - Khelaifi?

0

Ja też zdecydowanie Laporta. :)

0

Co do tego czy by mogli nie ma wątpliwości bo przy wypłaceniu klauzuli klub nie ma nic do gradania. Czy by chcieli? Cuadrado z tego co wiem jest Cule, kiedyś na okładce było jego zdjęcie z naszą koszulką. A co do Reusa, to wydaje mi się, że transfer do nas byłby dla niego najlepszym rozwiązaniem. W Bayernie mamy trio Ribery - Robben - Lewandowski. Możliwość pozostania w Borussi z litości przemilczę. W Realu jest BBC + James, więc tam miejsca w pierwszej 11 też dla niego nie ma. United nie gra w lidze mistrzów i nie zanosi się na to, żeby w przyszłym sezonie tam grali. O P$G raczej rzadko się mówi. Moim zdaniem u nas Reus zastąpiłby Iniestę. Przy kupnie tych zawodników mielibyśmy dostępne 3 nowe formacje: 4-2-3-1, 3-4-1-2 i 4-3-1-2.

1.
http://www.futwiz.com/en/custom-squad/23592

2.
http://www.futwiz.com/en/custom-squad/23595

3.
http://www.futwiz.com/en/custom-squad/23601

0

Nie kupili bo Fiorentina zarzyczyła sobie astronomicznych 50 mln za niego. Dawaliśmy za niego 35 - 40 mln to nie chcieli, po czym podpisali z nim nowy kontrakt z klauzulą, wynosząca tyle, ile oferowaliśmy, więc moglibyśmy się o niego postarać.

0

Sory, nie dopisałem że jeżeli zniosą zakaz, mój błąd.

0

W wypadku, gdyby znieśli nam zakaz na zimowe okienko transferowe, to sprzedać ich za te 38 mln i wypłacić klauzulę za Reusa i Cuadrado ( 25 35 =60 mln ).

0

Ok umowa stoi ;)

0

Moim zdaniem to on powinien zastąpić Busiego.

3

Szykuje się TOTW :D

3

0

Skład bardzo fajny tylko może montoya za Alvesa :)

0

Massiah :)

2

A lord Bendtner?

0

Matma! :P

0

No dobra z tą Krysią Penaldo przesadziłem sory

0

A tak przy okzaji to ile on ma lat?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?