pawcio8000
Dołączył/a: czerwiec 2014
Gdańsk
14 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Pique - musi zostać
Alves - po roku odchodzi
Xavi - jest stary i albo niedługo odejdzie albo niedługo skończy karierę
Iniesta - musi zostać
Pedro - OUT zgadzam się
Busi - dać mu 2 sezony na odzyskanie formy a jeśli jej nie odzyska OUT
0
Przecież Messi może rozgrywać a Nyemar i Suarez wykańczać.
2
Ehh ile bym dał, żebyśmy mieli jeszcze Alexisa i Cesca...
0
Może jeszcze jedną poprzeczkę?
0
Właśnie dla tego przydałby się Reus. Jako następca Iniesty.
0
Suarez naku*wił salto :D
0
Kuźwa!!!!!
0
A jak w 15 z główkami?
0
Enrique niesmacznie trolluje tym Suarezem na skrzydle i Masche na ŚO...
0
W fifie 14 były nie wiem jak w 15 bo mi nie działa :(
0
Ajajaj Neymar!!!
0
I właśnie w takim momencie przydałby się Alexis lub Reus. Messi na CAMie i np. Alexis na prawym skrzydle.
0
Tu chodzi o grę 2 DM w ważniejszych meczach jak np. te z Realem a nie z jakąś Flotą Świnoujśce. :D Real autobusów nie stawia a kontry mają zabójcze więc drugi DM by się przydał :)
1
Wyjdź.
0
Też :)
1
No to Keylor Navas VS Luis Suarez :)
2
Zgadzam się w 100 %
1
Nie przesadzaj. Rozumiem Bandtner > Pedro lub Bendtner > Chicharito ale no.. :)
4
Proszę, niech zagra Adama :)
0
Jakieś dziwne te kontuzje Pique i Busiego. Nigdy nie słyszałem o kontuzji która trwałaby kilka lat.
0
Z tej 4 najchętniej Reus
0
,, A co? " XD
0
Marko Rojs :)
0
Jakie Udinese?
0
A może Adama? :)
5
Gdybym powiedział co o tym myślę, poszedłbym do więzienia.
0
Pogba by się przydał.:)
0
Gdyby nam skrócili karę do jednego o chcociaż jedno zimowe okno transferowe byłoby idealnie :) Sprzedać Pedrito za 30 baniek i kupić za 25 Reusa. Marco może grać jako: LS, PS, ŚPO,N i fałszywa 9. Raczej na ataku miejsca zbyt wiele nie ma + Messi, Suarez, Neymar ) to w lini pomocy mamy trochę problem. Rakitić nie okazał się tak świetnym rozgrywającym jak wszyscy myśleli, a Iniesta jest bez formy. Kupno Marco pozwoliłoby na grę w systemie 4-2-3-1. Dla mnie wyglądało by to tak: http://www.futwiz.com/en/custom-squad/18729. Albo w systemie 4-3-1-2 tak: http://www.futwiz.com/en/custom-squad/18751. Deal życia :)
0
Ja też...
0
Też tak mam. :) Przed każdym El Clasico, a szczególnie przed tym :)