2

Pique - musi zostać
Alves - po roku odchodzi
Xavi - jest stary i albo niedługo odejdzie albo niedługo skończy karierę
Iniesta - musi zostać
Pedro - OUT zgadzam się
Busi - dać mu 2 sezony na odzyskanie formy a jeśli jej nie odzyska OUT

0

Przecież Messi może rozgrywać a Nyemar i Suarez wykańczać.

2

Ehh ile bym dał, żebyśmy mieli jeszcze Alexisa i Cesca...

0

Może jeszcze jedną poprzeczkę?

0

Właśnie dla tego przydałby się Reus. Jako następca Iniesty.

0

Suarez naku*wił salto :D

0

Kuźwa!!!!!

0

A jak w 15 z główkami?

0

Enrique niesmacznie trolluje tym Suarezem na skrzydle i Masche na ŚO...

0

W fifie 14 były nie wiem jak w 15 bo mi nie działa :(

0

Ajajaj Neymar!!!

0

I właśnie w takim momencie przydałby się Alexis lub Reus. Messi na CAMie i np. Alexis na prawym skrzydle.

0

Tu chodzi o grę 2 DM w ważniejszych meczach jak np. te z Realem a nie z jakąś Flotą Świnoujśce. :D Real autobusów nie stawia a kontry mają zabójcze więc drugi DM by się przydał :)

1

Wyjdź.

0

Też :)

1

No to Keylor Navas VS Luis Suarez :)

2

Zgadzam się w 100 %

1

Nie przesadzaj. Rozumiem Bandtner > Pedro lub Bendtner > Chicharito ale no.. :)

4

Proszę, niech zagra Adama :)

0

Jakieś dziwne te kontuzje Pique i Busiego. Nigdy nie słyszałem o kontuzji która trwałaby kilka lat.

0

Z tej 4 najchętniej Reus

0

,, A co? " XD

0

Marko Rojs :)

0

Jakie Udinese?

0

A może Adama? :)

5

Gdybym powiedział co o tym myślę, poszedłbym do więzienia.

0

Pogba by się przydał.:)

0

Gdyby nam skrócili karę do jednego o chcociaż jedno zimowe okno transferowe byłoby idealnie :) Sprzedać Pedrito za 30 baniek i kupić za 25 Reusa. Marco może grać jako: LS, PS, ŚPO,N i fałszywa 9. Raczej na ataku miejsca zbyt wiele nie ma + Messi, Suarez, Neymar ) to w lini pomocy mamy trochę problem. Rakitić nie okazał się tak świetnym rozgrywającym jak wszyscy myśleli, a Iniesta jest bez formy. Kupno Marco pozwoliłoby na grę w systemie 4-2-3-1. Dla mnie wyglądało by to tak: http://www.futwiz.com/en/custom-squad/18729. Albo w systemie 4-3-1-2 tak: http://www.futwiz.com/en/custom-squad/18751. Deal życia :)

0

Ja też...

0

Też tak mam. :) Przed każdym El Clasico, a szczególnie przed tym :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?