0

:D

0

Ten nasz Leoś :) Jaki sprinter ;)

0

Jak prezentuje się Rafinha?

0

Dobra dzięki :)

0

Wie ktos kiedy losowanie grup LM?

5

No to teraz chrzanić finansowe fair play i brać Reusa i Cuadrado :D

0

I astronomiczna kwota za Jamesa i prawdopodobna sprzedaz Di Marii

0

Wiem ale tam wchodzi też w gre frustracja po kilku przegranych meczach

0

Wiem, że to mało dojrzałe ale mam beke z komentarzy na rm.pl :D

0

Jak myślicie? To uraz czy zwykła zmiana?

4

Vamos Atleti :)

2

Dziękujemy redakcji :)

0

Ja także :)

0

Barcelona - (s)Real 5:0
(s)Real - Barcelona 2:6
(s)Real - Barcelona 3:4

Dziękuję, dobranoc

3

Trudne dzieciństwo wyczuwam...

0

Rodzina nie kocha?

0

Blaugrana.pl XD

0

Źródło: Blaugrana.PL :D

0

,,Wczorajszy mecz Fiorentiny z Realem na Stadionie Narodowym rozwiał kilka wątpliwości. Klub z Florencji pogodził się z odejściem swego zawodnika. Kolumbijczyk jest w pełni dogadany z Barceloną w kwestii kontraktu indywidualnego, chce przejść tylko do Dumy Katalonii, podobnie, jak jego agent, który robi wszystko w tym kierunku. Jedynym powodem braku ogłoszenia transferu jest oferta Manchesteru United, która leży na biurku prezydenta Fiorentiny, opiewająca na 50M euro i o 10M przewyższająca tę ze stolicy Katalonii. Niemniej jednak, zawodnik jest zdecydowany i w tym momencie transfer jest niemalże pewny, nawet gdyby Barcelona w ostatnich dniach okienka musiała ulec i dopłacić kilka milionów. ''

0

http://www.futwiz.com/en/custom-squad/139977 Taki skład bym widział + rotacja Marco z Andrzejem i Rakiticia z Mashe / Busim. Wiem że raczej i Cuadrado i Reus nie przyjdą ale pomarzyć warto :)

0

Dzięki :)

3


,,L.Enrique insists on signing Cuadrado & considers him the primary target but Fiorentina must reduce 50m price tag [Mario Robert (Barca TV)]

Barca have the money to sign another player, Bartomeu wants to sign Reus to impress the members while Enrique wants Cuadrado [Mario Robert] '' Sory że nie przetłumaczylem ale sie spieszę.

0

A przypomniało mi się pare jego koment. :D

0

Aha spk

0

Sory za off top ale wie ktoś może co się stało z legendarnym Mikim Messim? :D

0

Grzesio!!! :P

0

Dobrze Grzesiu znokałtuj Żelka :D

0

Gdybum nie wiedział o finansowym fair play to nazwałbym cię idiotą :)

1

Benatia :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?