pawcio8000
Dołączył/a: czerwiec 2014
Gdańsk
14 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
:D
0
Ten nasz Leoś :) Jaki sprinter ;)
0
Jak prezentuje się Rafinha?
0
Dobra dzięki :)
0
Wie ktos kiedy losowanie grup LM?
5
No to teraz chrzanić finansowe fair play i brać Reusa i Cuadrado :D
0
I astronomiczna kwota za Jamesa i prawdopodobna sprzedaz Di Marii
0
Wiem ale tam wchodzi też w gre frustracja po kilku przegranych meczach
0
Wiem, że to mało dojrzałe ale mam beke z komentarzy na rm.pl :D
0
Jak myślicie? To uraz czy zwykła zmiana?
4
Vamos Atleti :)
2
Dziękujemy redakcji :)
0
Ja także :)
0
Barcelona - (s)Real 5:0
(s)Real - Barcelona 2:6
(s)Real - Barcelona 3:4
Dziękuję, dobranoc
3
Trudne dzieciństwo wyczuwam...
0
Rodzina nie kocha?
0
Blaugrana.pl XD
0
Źródło: Blaugrana.PL :D
0
,,Wczorajszy mecz Fiorentiny z Realem na Stadionie Narodowym rozwiał kilka wątpliwości. Klub z Florencji pogodził się z odejściem swego zawodnika. Kolumbijczyk jest w pełni dogadany z Barceloną w kwestii kontraktu indywidualnego, chce przejść tylko do Dumy Katalonii, podobnie, jak jego agent, który robi wszystko w tym kierunku. Jedynym powodem braku ogłoszenia transferu jest oferta Manchesteru United, która leży na biurku prezydenta Fiorentiny, opiewająca na 50M euro i o 10M przewyższająca tę ze stolicy Katalonii. Niemniej jednak, zawodnik jest zdecydowany i w tym momencie transfer jest niemalże pewny, nawet gdyby Barcelona w ostatnich dniach okienka musiała ulec i dopłacić kilka milionów. ''
0
http://www.futwiz.com/en/custom-squad/139977 Taki skład bym widział + rotacja Marco z Andrzejem i Rakiticia z Mashe / Busim. Wiem że raczej i Cuadrado i Reus nie przyjdą ale pomarzyć warto :)
0
Dzięki :)
3
,,L.Enrique insists on signing Cuadrado & considers him the primary target but Fiorentina must reduce 50m price tag [Mario Robert (Barca TV)]
Barca have the money to sign another player, Bartomeu wants to sign Reus to impress the members while Enrique wants Cuadrado [Mario Robert] '' Sory że nie przetłumaczylem ale sie spieszę.
0
A przypomniało mi się pare jego koment. :D
0
Aha spk
0
Sory za off top ale wie ktoś może co się stało z legendarnym Mikim Messim? :D
0
Grzesio!!! :P
0
Dobrze Grzesiu znokałtuj Żelka :D
0
Gdybum nie wiedział o finansowym fair play to nazwałbym cię idiotą :)
1
http://www.fcbarcelona.pl/news/Kyle-Walker-alternatywa-dla-Cuadrado-4449 Co myślicie?
1
Benatia :(