0

Sory missklick chodzi o Raula. Spokojnie

0

Luis Adriano do Barçy! :P

1

Luis Adriano pobuł rekord Krysi Penaldo i strzelił najwięcej goli w fazie grupowej LM w historii :D

0

Ajajaj blisko Leo blisko! :)

3

Taka ankieta:
Kto lepiej gra nogami? Sergi Roberto czy Marc Andre TS? :P

0

Taka ankieta:
Kto lepiej gra nogami? Ter Stegen czy Sergi Roberto?

0

*Leo

0

Podniety nie są z powody jakości gry tylko z wyrównania rekordy Reusla przez Lel :)

0

Rakitić piękny strzał z dystansu. Za kare zchodzi -_-

0

W skali od 1-10 jak oceniacie grę Busiego i Ivana Groźnego? :P

0

Jeszcze 1 Messiego i 1 Suareza i będzie zajebiście :P

0

Jeeeeest!!!!

0

Wiele bym dał, żeby do nas dołączył...

0

A tak swoją drogą ro City chyba już nawet Reus nie pomoże...

1

Dzięki Milik zyskujesz szanucek polskich kibiców a teraz konkretnie polskich kibiców Barcy :))

0

+ nasz Tello :)

0

Zależność Beznema - Gol jest taka sama jak Mourinho - tiki taka, Francuz - odwaga :PPP

0

Kur...

0

I jeszcze każdy z goli Leo kolejno raboną z wolnego, po perfekcyjnym rajdzie przez całe boisko, a trzeci z przewrotki :D

UMOWA STOI :D

0

A za Andresa który jest bez formy?

0

Tam jeszcze kupimy Cuadrado :DDD
Wiem, poniosło mnie ;)

0

Co powiess o czymś takim?

http://www.futwiz.com/en/custom-squad/21901

0

Sry To nie miała być odp. do twojego kom.

0

O tym samym myślałem :)))

0

OFF: Jak odmienia się słowo Barca w Celowinku? Bo niektórzy mówią ,, Barcie ". Ale jak to niby czytać? Nie powinno się mówić ..Barcy"?
Z góry dzięki za odp. :)

0

A mi się odechciało żyć, kiedy tytuł uświadomił mi ile Busquets będzie jeszcze grał...

0

Douglas wystarczy...

0

Akurat Reusa lub Pogbę to bardzo chętnie :)))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?