pawcio8000
Dołączył/a: czerwiec 2014
Gdańsk
14 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sory missklick chodzi o Raula. Spokojnie
0
Luis Adriano do Barçy! :P
1
Luis Adriano pobuł rekord Krysi Penaldo i strzelił najwięcej goli w fazie grupowej LM w historii :D
0
Ajajaj blisko Leo blisko! :)
3
Taka ankieta:
Kto lepiej gra nogami? Sergi Roberto czy Marc Andre TS? :P
0
Taka ankieta:
Kto lepiej gra nogami? Ter Stegen czy Sergi Roberto?
0
*Leo
0
Podniety nie są z powody jakości gry tylko z wyrównania rekordy Reusla przez Lel :)
0
Rakitić piękny strzał z dystansu. Za kare zchodzi -_-
0
W skali od 1-10 jak oceniacie grę Busiego i Ivana Groźnego? :P
0
Jeszcze 1 Messiego i 1 Suareza i będzie zajebiście :P
0
Jeeeeest!!!!
0
Wiele bym dał, żeby do nas dołączył...
0
A tak swoją drogą ro City chyba już nawet Reus nie pomoże...
1
Dzięki Milik zyskujesz szanucek polskich kibiców a teraz konkretnie polskich kibiców Barcy :))
0
+ nasz Tello :)
0
Zależność Beznema - Gol jest taka sama jak Mourinho - tiki taka, Francuz - odwaga :PPP
0
Kur...
0
I jeszcze każdy z goli Leo kolejno raboną z wolnego, po perfekcyjnym rajdzie przez całe boisko, a trzeci z przewrotki :D
UMOWA STOI :D
0
A za Andresa który jest bez formy?
0
Tam jeszcze kupimy Cuadrado :DDD
Wiem, poniosło mnie ;)
0
Co powiess o czymś takim?
http://www.futwiz.com/en/custom-squad/21901
0
http://www.libero.pe/futbol-internacional/2014-11-03-barcelona-marco-reus-estaria-en-sus-planes-para-temporada-2015-2016-segun-prensa-alemana
0
Sry To nie miała być odp. do twojego kom.
0
Skory że bez tłumaczenia ale się spieszę.
http://www.libero.pe/futbol-internacional/2014-11-03-barcelona-marco-reus-estaria-en-sus-planes-para-temporada-2015-2016-segun-prensa-alemana
0
O tym samym myślałem :)))
0
OFF: Jak odmienia się słowo Barca w Celowinku? Bo niektórzy mówią ,, Barcie ". Ale jak to niby czytać? Nie powinno się mówić ..Barcy"?
Z góry dzięki za odp. :)
0
A mi się odechciało żyć, kiedy tytuł uświadomił mi ile Busquets będzie jeszcze grał...
0
Douglas wystarczy...
0
Akurat Reusa lub Pogbę to bardzo chętnie :)))