4

Mistrz Yoda! :P

1

Jakie GOLAZO Almerii!!!

1

OFF:

http://blaugrana.pl/17115-Juventus-chce-Montoyi-a-Barça-Lichsteinera

Co myślicicie o samym transferze? Nie mówię tutaj o prawdopodobieństwie ( ban transferowy ), a o samym zawodniku.

0

Spokojnie. Przecież sytuacja Montoi jest trudna, ale możliwa do zmienienia -_-

0

A Juve?

0

Proste - za Busquetsa

0

Pozdrowił nią CR :)

0

Suarez JEEEEEEEEEST 3:1

1

Pikej dobrze czyści

2

Heh brutalnie mówiąc Masche upiekł 2 pieczenie na jednym ogniu ;) Wybił i trafił Matuidiego w mordę ;)

0

Mam wrażenie że niestety zaraz wrócimy do Masche na ŚO...

0

A ja za niego wpuściłbym albo Rafinhę albo Rakiticia a za Busquetsa Xaviego, żeby wprowadził więcej spokoju :)

0

Bo jeśli mamy grać w 4-2-3-1 lub 3-4-3 to przydałby się jakiś lepszy łącznik. Najlepiej Pogba albo właśnie Veratti. No ale widaomo TAS, zarząd itp.

0

Jak myślicie ile hajsu moglibyśmy wyciągnąć za Busquetsa?

9

Jeszcze Suarez i będzie pięknie :)

0

Jak myślicie, ile mógłby nas kosztować taki Veratti? Wiem, że ban transferowy, ale pytam teoretycznie.

0

Epic trough ball -_-

0

Jezus patrzcie ile miejsca ma Matuidi , kiedy zschodzi na lewe skrzydło...

0

Wydaje mi się, że lepszy byłby Veratti ale Matuidim bym nie pogardził :)

2

Fakin longszot :D

0

Zachowanie obrony PSG przypominało zachowanie moich przypałów w obronie z fify...

0

8 goals in 6 matches :)

22

Sprzedać z opcją pierwokupu. Cytując jednego używtownika tej stronki: ,, jeśli dowiadujesz się, że Douglas jest przed tobą w chierarchii, to nie policzek - to kop w mordę.

0

Nikt nie miałby takich pretensji gdybyśmy na Chelsea lub Bayern trafili w 1/2 finale. Każdy wie, że w tym sezonie słabo nam się układało w meczach z dobrymi drużynami, więc możliwość odpadnięcia z LM w 1/8 finału nie cieszy. Pomimo, że wierzę w naszą drużynę, to jednak trudno byłoby nam wyeliminować kogoś z dwójki Bayern / Chelsea.

0

Najlepsze jest to, że 4 z 5 tych piłkarzy gra w La Lidze. To pokazuje, która liga jest najlepsza :)

0

Uppss już poprawiam :)

0

Spk :)

0

Niech powróci latem 2015 gdy ( mam nadzieję zniosą nam sankcje :))

4

Basel nie może zagrać z Realem bo w 1/8 nie kogą grać ze sobą drużyny z tej samej grupy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?