pawcio8000
Dołączył/a: czerwiec 2014
Gdańsk
14 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Mistrz Yoda! :P
1
Jakie GOLAZO Almerii!!!
1
OFF:
http://blaugrana.pl/17115-Juventus-chce-Montoyi-a-Barça-Lichsteinera
Co myślicicie o samym transferze? Nie mówię tutaj o prawdopodobieństwie ( ban transferowy ), a o samym zawodniku.
0
Spokojnie. Przecież sytuacja Montoi jest trudna, ale możliwa do zmienienia -_-
0
A Juve?
0
Proste - za Busquetsa
0
Pozdrowił nią CR :)
0
Suarez JEEEEEEEEEST 3:1
1
Pikej dobrze czyści
2
Heh brutalnie mówiąc Masche upiekł 2 pieczenie na jednym ogniu ;) Wybił i trafił Matuidiego w mordę ;)
0
Mam wrażenie że niestety zaraz wrócimy do Masche na ŚO...
0
A ja za niego wpuściłbym albo Rafinhę albo Rakiticia a za Busquetsa Xaviego, żeby wprowadził więcej spokoju :)
0
Bo jeśli mamy grać w 4-2-3-1 lub 3-4-3 to przydałby się jakiś lepszy łącznik. Najlepiej Pogba albo właśnie Veratti. No ale widaomo TAS, zarząd itp.
0
Jak myślicie ile hajsu moglibyśmy wyciągnąć za Busquetsa?
9
Jeszcze Suarez i będzie pięknie :)
0
Jak myślicie, ile mógłby nas kosztować taki Veratti? Wiem, że ban transferowy, ale pytam teoretycznie.
0
Epic trough ball -_-
0
Jezus patrzcie ile miejsca ma Matuidi , kiedy zschodzi na lewe skrzydło...
0
Wydaje mi się, że lepszy byłby Veratti ale Matuidim bym nie pogardził :)
2
Fakin longszot :D
0
Zachowanie obrony PSG przypominało zachowanie moich przypałów w obronie z fify...
0
8 goals in 6 matches :)
22
Sprzedać z opcją pierwokupu. Cytując jednego używtownika tej stronki: ,, jeśli dowiadujesz się, że Douglas jest przed tobą w chierarchii, to nie policzek - to kop w mordę.
0
Nikt nie miałby takich pretensji gdybyśmy na Chelsea lub Bayern trafili w 1/2 finale. Każdy wie, że w tym sezonie słabo nam się układało w meczach z dobrymi drużynami, więc możliwość odpadnięcia z LM w 1/8 finału nie cieszy. Pomimo, że wierzę w naszą drużynę, to jednak trudno byłoby nam wyeliminować kogoś z dwójki Bayern / Chelsea.
0
Najlepsze jest to, że 4 z 5 tych piłkarzy gra w La Lidze. To pokazuje, która liga jest najlepsza :)
1
https://mobile.twitter.com/woodyinho/status/162280656137752576
:)
0
Uppss już poprawiam :)
0
Spk :)
0
Niech powróci latem 2015 gdy ( mam nadzieję zniosą nam sankcje :))
4
Basel nie może zagrać z Realem bo w 1/8 nie kogą grać ze sobą drużyny z tej samej grupy.