pawcio8000
Dołączył/a: czerwiec 2014
Gdańsk
14 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I jeszcze u nas gra :)
5
Nigdy tak nie kibicowałem Francji, jak będę kibicował dzisiaj.
0
Ja też.
0
Proszę redakcję o zniesienie banów za przekleństwa w czasie meczów :)
0
I nasz klub ma na koszulce tych sku..
0
Teraz to Bartomeu zrobi wszystko, żeby zaliczyć jak najlepszy sezon - wiadomo, wybory. Styl w tym sezonie sobie raczej odpuści. :)
0
Hahaha
0
Najlepszego Generale :)
0
Gdyby kara trwała 8 meczów, to pauzowałby yeż w El Clasico. Ale aż 8 to niemożliwe.
0
Jak teraz nie będzie w TOTW, to się obrażę ;)
0
I to co najciekawsze, to to, że we wszystkich tych meczach może nie zagrać Ronaldo.
0
Ok dziękuję. A jak myślicie, ile będzie pauzował?
0
Czerwona dla Ronaldo była zasłużona? Bo nie oglądałem.
1
Godin, Mandziukić, Raul Garcia i Griezman. Godin nie zagra w rewanżu.
1
Mandziukić prawie na pewno dostanie kartkę. Być może Godin też. A reszta trudno powiedzieć...
1
Kasztana to masz w Romie :)
0
Ajajaj!!
0
Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma ;)
18
Perfect tackle from Bartra.
0
Hehehe :D
0
Bóg futbolu. Teraz już wiesz kto :)
0
Ja tak samo :)
1
No to niech Leo jeszcze zaasystuje conajmniej 2 razy do Luisa i Neya i będzie dobrze :)
0
No to mamy Bartrę, Masche na DP i Rafinhę :)
3
Osobiście wolałbym, żeby naszym sponsorem został Adidas.
1
Naprawdę bardzo dobrze spożytkowane 5 i pół minuty mojego życia :) Lubię to!
3
Asysta naszego cracka :)
0
Coś za coś. Wchodzi Halilović, ale wchodzi też Douglas ;)
0
A gdzie indziej?
0
Zgodzę się z Neyem, ale Ronaldo rozegrał swietny mundial?