0

I jeszcze u nas gra :)

5

Nigdy tak nie kibicowałem Francji, jak będę kibicował dzisiaj.

0

Ja też.

0

Proszę redakcję o zniesienie banów za przekleństwa w czasie meczów :)

0

I nasz klub ma na koszulce tych sku..

0

Teraz to Bartomeu zrobi wszystko, żeby zaliczyć jak najlepszy sezon - wiadomo, wybory. Styl w tym sezonie sobie raczej odpuści. :)

0

Hahaha

0

Najlepszego Generale :)

0

Gdyby kara trwała 8 meczów, to pauzowałby yeż w El Clasico. Ale aż 8 to niemożliwe.

0

Jak teraz nie będzie w TOTW, to się obrażę ;)

0

I to co najciekawsze, to to, że we wszystkich tych meczach może nie zagrać Ronaldo.

0

Ok dziękuję. A jak myślicie, ile będzie pauzował?

0

Czerwona dla Ronaldo była zasłużona? Bo nie oglądałem.

1

Godin, Mandziukić, Raul Garcia i Griezman. Godin nie zagra w rewanżu.

1

Mandziukić prawie na pewno dostanie kartkę. Być może Godin też. A reszta trudno powiedzieć...

1

Kasztana to masz w Romie :)

0

Ajajaj!!

0

Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma ;)

18

Perfect tackle from Bartra.

0

Hehehe :D

0

Bóg futbolu. Teraz już wiesz kto :)

0

Ja tak samo :)

1

No to niech Leo jeszcze zaasystuje conajmniej 2 razy do Luisa i Neya i będzie dobrze :)

0

No to mamy Bartrę, Masche na DP i Rafinhę :)

3

Osobiście wolałbym, żeby naszym sponsorem został Adidas.

1

Naprawdę bardzo dobrze spożytkowane 5 i pół minuty mojego życia :) Lubię to!

3

Asysta naszego cracka :)

0

Coś za coś. Wchodzi Halilović, ale wchodzi też Douglas ;)

0

A gdzie indziej?

0

Zgodzę się z Neyem, ale Ronaldo rozegrał swietny mundial?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?