pawcio8000
Dołączył/a: czerwiec 2014
Gdańsk
14 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dzięki za info :)
0
Czy RAC1 to wiarygodne źródło?
2
Jezus zawału dostałem jak usłyszałem że Messi schodzi xd
0
Moim zdaniem Bravo - Marcelo - Silva - Otamendi - Alves - Di Maria - Masche - James - Neymar - Suarez - Messi.
20
Ciekawie byłoby zobaczyć Alena w BVB, ale wydaje mi się, że najlepsze by było dla niego Rayo lub Celta.
8
Jeszcze najlepiej La Manita w El Clasico na Bernabeu ;)
0
Ok dzięki.
1
A jak ma się sytuacja z BPL?
1
Czy jakaś inna strona oprócz fcbarca.com i rm.pl robi przeglądy prasy?
2
Mówiłeś coś? ;)
0
Niestety 1:0 Chelsea.
4
Lucho boss :D
1
Skąd info?
1
Właśnie Abdennour byłby sprowadzony za Mathieu, który przy odejściu Adriano byłby rezerwowym LO.
0
1
Według MD jesteśmy zainteresowani Aymenem Abdenourem z Monaco, bo w wypadku odejścia Adriano, to Mathieu zostałby rezerwowym LO. Co myślicie o Tunezyjczyku?
0
Akurat jeśli chodzi o Pogbę, to kurs jest na to gdzie zagra w sezonie 15/16, a Pogba jeśli do nas dołączy to na na sezon 16/17.
0
Wiarygodne źródło?
1
Jaka jest opinia publiczna o Fly Emirates? Bo (chociaż to mało realne ) chętnie bym ich widział jako naszego sponsora, ale nie wiem czy też nie wpłynęli by źle na wizerunek klubu. Kiedyś już, o to pytałem, ale redakcja usunęła mój komentarz, bo był nie na temat, więc pytam jeszcze raz.
0
Wygrałeś XD
0
Sory ale za bardzo spodobał mi się twój Avatar :D
4
Jedyną słuszną kandydaturą w takiej sytuacji jest Zdzisław Kręcina!!
6
Jak myślicie, kto wygra wybory? :) Ja mam nadzieję, że Laporta, ale boję się, że wygra Barto.
1
Czy ktoś wie o której dokładnie poznamy wyniki wyborów?
0
Ibra! :)
17
Komentarz usunięty
0
Gdyby potwierdziły się plotki o odejściu Adriano, to może Gaya? Ale szczerze wątpię.
0
Komentarz usunięty
2
Moim zdaniem trzeba po prostu zmienić sponsora, bo niestety, ale w tych czasach nie można sobie pozwolić na czyste koszulki.
0
Mógłby mi to ktoś w skrócie przetłumaczyć? :)