3

Mamy nowego ŚP :). A na serio, świetny gest! :)

0

Nie wiedziałem kto może zagrać na lewym skrzydle. Zapomniałem o Lavezzim, dzięki.

1

Ciekawe jak będzie wyglądać skład PSG bez Obry, Verrattiego, Luiza i Motty.

4

Najchętniej zobaczyłbym u nas Auriera.

0

Rzuty karne nie liczą się jako stałe fragmenty gry?

1

0

Dołączam soę do prośby.

0

Czerwoną dostał z Rayo czyli 2 mecze temu. A pauzował 1.

2

I to jest prawdziwy ,, Madridista " ...

0

Widział ktoś kiedyś jakiś mecz w wykonaniu Okore z Aston Villi?

2

Czy losowanie będzie transmitowane na fifa.com?

22

Chciałbym, żeby Real zagrał z Atleti.

0

Potwierdzone info? :D

0

Proszę o dobry stream do meczu Atleti w jakimkolwiek języku.

13

2015.03.15, godz. 22:09, KaliBVB
Barça już się wystrzelała.Sam Messi cudów nie zdziała.Szykuje się pogrom w derbach, nie mogę się doczekać.Jeszcze tylko James wróci i zdobędziemy potrójną koronę :)

Hahhahahaha

0

No to gdyby wykartkował się Isco albo Kroos byłoby pięknie.

0

A może za Gaspara Aurier?

0

Mini Neymar :)

0

To prawda, że jeśli Isco dostanie dzisiaj żółtą, to nie zagra w klasyku?

0

Od Creative 7 ? XD

2



Proszę.

2

2

A może Aurier?

2

Moim zdaniem PSG też może sobie z Realem poradzić :)

2

Jeśli Alves na prawdę przejdzie do P$G to nie będzie źle. Wtedy ktoś z dwójki Aurier - Van Der Viel odejdzie, więc moglibyśmy się po nich zgłosić :)

2

2015.03.08, godz. 13:41, KaliBVB
Barça sypnie kasa i Alves tylko na jeden mecz zostanie zawieszony.
Chyba nie muszę przypominać na ile został zawieszony Ronaldo, za nic.Żenada !

Co za debil...

2

A w Madrycie ból dupy :)

2

Gol trochę jak z fify 15 :)

3

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?