pawcio8000
Dołączył/a: czerwiec 2014
Gdańsk
14 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Mamy nowego ŚP :). A na serio, świetny gest! :)
0
Nie wiedziałem kto może zagrać na lewym skrzydle. Zapomniałem o Lavezzim, dzięki.
1
Ciekawe jak będzie wyglądać skład PSG bez Obry, Verrattiego, Luiza i Motty.
4
Najchętniej zobaczyłbym u nas Auriera.
0
Rzuty karne nie liczą się jako stałe fragmenty gry?
1
0
Dołączam soę do prośby.
0
Czerwoną dostał z Rayo czyli 2 mecze temu. A pauzował 1.
2
I to jest prawdziwy ,, Madridista " ...
0
Widział ktoś kiedyś jakiś mecz w wykonaniu Okore z Aston Villi?
2
http://blaugrana.pl/17649-Zaklad-Vald%C3%A9sa-i-Gutiego--
:)
2
Czy losowanie będzie transmitowane na fifa.com?
22
Chciałbym, żeby Real zagrał z Atleti.
0
Potwierdzone info? :D
0
Proszę o dobry stream do meczu Atleti w jakimkolwiek języku.
13
2015.03.15, godz. 22:09, KaliBVB
Barça już się wystrzelała.Sam Messi cudów nie zdziała.Szykuje się pogrom w derbach, nie mogę się doczekać.Jeszcze tylko James wróci i zdobędziemy potrójną koronę :)
Hahhahahaha
0
No to gdyby wykartkował się Isco albo Kroos byłoby pięknie.
0
A może za Gaspara Aurier?
0
Mini Neymar :)
0
To prawda, że jeśli Isco dostanie dzisiaj żółtą, to nie zagra w klasyku?
0
Od Creative 7 ? XD
2
Proszę.
2
2
A może Aurier?
2
Moim zdaniem PSG też może sobie z Realem poradzić :)
2
Jeśli Alves na prawdę przejdzie do P$G to nie będzie źle. Wtedy ktoś z dwójki Aurier - Van Der Viel odejdzie, więc moglibyśmy się po nich zgłosić :)
2
2015.03.08, godz. 13:41, KaliBVB
Barça sypnie kasa i Alves tylko na jeden mecz zostanie zawieszony.
Chyba nie muszę przypominać na ile został zawieszony Ronaldo, za nic.Żenada !
Co za debil...
2
A w Madrycie ból dupy :)
2
Gol trochę jak z fify 15 :)
3