1

Po co ma czekać do 96 min? ;)

0

Real - Barca 3:4

To był fantastyczny mecz!

0

Podałbyś link lub źródło? :)

0

Thx :)

0

Podałby ktoś skrót meczu z City po Polsku?

0

8.03 Pique troll :D

17

Próżna nadzieja :)

0

Rakiticia zamienić pozycjami z Messim.

0

Jeśli chcesz go całego obejrzeć to musisz wziąć urlop.

0

Rakitić za Iniestę

0

Gol po fatalnym błędzie Alvesa. A nasza gra nie najlepsza. Pomimo autobusu mamy trochę sytuacji ale nie umiemy ich wykończyć.

1

Ja oglądam cały i zadaję sobie to samo pytanie co ty..

4

Kocham drużyny które gdyby mogły to by i sędziów ustawiły na obronie...

0

Wam też co jakiś czas wyświetlają się na telewizorze takie czerwone liczby?

0

Made my day XD

0

Ja tam wolę za Xaviego Iniestę. Xavi spowalnia naszą grę, a Rafinha jest jeszcze za mało doświadczony.

0

Nie wiem. Byłoby świetnie :)

7

1

Jeśli już jakiegoś pomocnika to nie Bedera. Pogbę lub Verrattiego, choć to będą o wiele droższe opcje.

1

Komu kibicujecie?

1

Leo! :)

0

Zgadzam się w 100 %.

6

Jak Deportivo urwie jakiekolwiek punkty to niech będzie nawet 20 karnych :)

0

Isaac się stara :)

5

Haha dobre.

6

A potem się obudziłeś.

0

Dzięki.

0

Do Pedritto nie ma startu :D

0

Wie ktoś może kiedy Real ostatnio stracił punkty z Depor?

0

Zapomnij. Macki Pereza są wszędzie ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?