pawcio8000
Dołączył/a: czerwiec 2014
Gdańsk
14 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Po co ma czekać do 96 min? ;)
0
Real - Barca 3:4
To był fantastyczny mecz!
0
Podałbyś link lub źródło? :)
0
Thx :)
0
Podałby ktoś skrót meczu z City po Polsku?
0
8.03 Pique troll :D
17
Próżna nadzieja :)
0
Rakiticia zamienić pozycjami z Messim.
0
Jeśli chcesz go całego obejrzeć to musisz wziąć urlop.
0
Rakitić za Iniestę
0
Gol po fatalnym błędzie Alvesa. A nasza gra nie najlepsza. Pomimo autobusu mamy trochę sytuacji ale nie umiemy ich wykończyć.
1
Ja oglądam cały i zadaję sobie to samo pytanie co ty..
4
Kocham drużyny które gdyby mogły to by i sędziów ustawiły na obronie...
0
Wam też co jakiś czas wyświetlają się na telewizorze takie czerwone liczby?
0
Made my day XD
0
Ja tam wolę za Xaviego Iniestę. Xavi spowalnia naszą grę, a Rafinha jest jeszcze za mało doświadczony.
0
Nie wiem. Byłoby świetnie :)
7
https://www.behance.net/gallery/12086515/Fc-Barcelona-Nike-concept-jerseys
Tutaj też masz kilka fajnych projektów :)
1
Jeśli już jakiegoś pomocnika to nie Bedera. Pogbę lub Verrattiego, choć to będą o wiele droższe opcje.
1
Komu kibicujecie?
1
Leo! :)
0
Zgadzam się w 100 %.
6
Jak Deportivo urwie jakiekolwiek punkty to niech będzie nawet 20 karnych :)
0
Isaac się stara :)
5
Haha dobre.
6
A potem się obudziłeś.
0
Dzięki.
0
Do Pedritto nie ma startu :D
0
Wie ktoś może kiedy Real ostatnio stracił punkty z Depor?
0
Zapomnij. Macki Pereza są wszędzie ;)