pawcio8000
Dołączył/a: czerwiec 2014
Gdańsk
14 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
http://www.troll.me/images2/jaro/no-i-kurwa-prawidlowo-thumb.jpg
1
Verratti ma klauzulę 50 mln euro.
1
Oj tam. Zdarzają się gorsze wpadki. Lepiej teraz niż w np. półfinale LM :)
0
Zamiast Iniesty wolałbym Ivana ale składy naprawdę dobre.
0
Pace czyli na karcie w fut PAC
1
Moim zdaniem jeszcze bardziej szkoda remisu z Getafe.
4
To pracuj jak najdłużej kiedy będziemy grali z City albo Realem ;)
0
Pedro! :)
1
He got balls of steel :D
4
Na stronie białych ktoś napisał, że wymieniłby Suareza, bo jest drewnem. Tuż po golu Luisa Jakaś osoba odpowiedziała ,, o jakim drewnie mówiłeś? :D ". Po czym osoba odpowiadająca dostała bana na 7 dni za prowokacje -_-
0
Nasz promyk radości...
3
Gorka ma z nim pod gorkę.
Badum tsss. ;)
1
Wolałbym zamiast Xaviego zobaczyć Rafinhę lub Iniestę, ale poza tym składy bardzo dobre.
0
Reus za Iniestę, Pogba za Xaviego, Danilo za Alvesa. Nawet gdyby te wszystkie transfery doszły do skutku ( co jest niemożliwe ), to i tak nie pomoże Barto.
15
To odpal fifę i jedziemy!
0
Haha :)
2
Pedro przynajmniej ma ten wąsik :P
0
Sory, mój błąd.
1
Współczuję :(
6
Znaleźć lepszego sponsora, albo w ogóle usunąć sponsorów z koszulek. Do tego można zamienić Adidasa na Nike. Lubię Nike, ale te koszulki w poziome pasy są okropne.
0
James ma chyba problem z palcem. Tak 2-3 tyg. przerwy.
5
Każdy, byle nie Blatter i Figo.
0
Costa lepszy od Benzemy moim zdaniem.
0
Leo!!!
0
Rafinhaaaaaaaa!!!!! XD
0
Hahhaa jeeeeest!!!
0
Ja w to nie wierzę...
0
Faul!
0
Co najmniej 2. Jeden z Cordobą i jeden z Atleti.
0
Czy przez chwilę nie był pokazany Al Khelaifi? Czy mi się przywidziało?