1

Verratti ma klauzulę 50 mln euro.

1

Oj tam. Zdarzają się gorsze wpadki. Lepiej teraz niż w np. półfinale LM :)

0

Zamiast Iniesty wolałbym Ivana ale składy naprawdę dobre.

0

Pace czyli na karcie w fut PAC

1

Moim zdaniem jeszcze bardziej szkoda remisu z Getafe.

4

To pracuj jak najdłużej kiedy będziemy grali z City albo Realem ;)

0

Pedro! :)

1

He got balls of steel :D

4

Na stronie białych ktoś napisał, że wymieniłby Suareza, bo jest drewnem. Tuż po golu Luisa Jakaś osoba odpowiedziała ,, o jakim drewnie mówiłeś? :D ". Po czym osoba odpowiadająca dostała bana na 7 dni za prowokacje -_-

0

Nasz promyk radości...

3

Gorka ma z nim pod gorkę.

Badum tsss. ;)

1

Wolałbym zamiast Xaviego zobaczyć Rafinhę lub Iniestę, ale poza tym składy bardzo dobre.

0

Reus za Iniestę, Pogba za Xaviego, Danilo za Alvesa. Nawet gdyby te wszystkie transfery doszły do skutku ( co jest niemożliwe ), to i tak nie pomoże Barto.

15

To odpal fifę i jedziemy!

0

Haha :)

2

Pedro przynajmniej ma ten wąsik :P

0

Sory, mój błąd.

1

Współczuję :(

6

Znaleźć lepszego sponsora, albo w ogóle usunąć sponsorów z koszulek. Do tego można zamienić Adidasa na Nike. Lubię Nike, ale te koszulki w poziome pasy są okropne.

0

James ma chyba problem z palcem. Tak 2-3 tyg. przerwy.

5

Każdy, byle nie Blatter i Figo.

0

Costa lepszy od Benzemy moim zdaniem.

0

Leo!!!

0

Rafinhaaaaaaaa!!!!! XD

0

Hahhaa jeeeeest!!!

0

Ja w to nie wierzę...

0

Faul!

0

Co najmniej 2. Jeden z Cordobą i jeden z Atleti.

0

Czy przez chwilę nie był pokazany Al Khelaifi? Czy mi się przywidziało?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?