pawcio8000
Dołączył/a: czerwiec 2014
Gdańsk
14 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szkoda że Adama nie gra od 1 minuty. Ale nie ma co narzekać. Skład jest dobry :)
0
Np. za Iniestę, który jest bez formy.
0
Dziękuję, zgłoszony.
0
Wiara cnotą głupich ;)
0
Gdyby odwiesili bana to np. na pozycję Pedro kupić Reusa.
0
Zależy ile zaproponują.
3
Mam nadzieję, że szansę dostanie Adama :)
1
Ja mam wielką nadzieję, że zagra Adama :)
0
Kun zagra przeciwko nam?
0
No przecież to jest już śmieszne...
0
O kurde City.
1
Mam nadzieję, że Real trafi na Juve a my na Basel lub Schalke.
0
Jest relacja live?
2
Marcelo to chyba LO. :)
0
Zamiast Koke chętniej widziałbym Pogbę lub Verrattiego. A cena chyba podobna :)
2
Popieram.
0
Jaki jest waszym zdaniem najbardziej obiecujący PO?
0
Osobiście wolałbym De Sciglio ale taki Danilo? Byłoby świetnie! :)
0
Schalke, Basel lub Leverkusen :)
Chcę coś niemieckojęzycznego :)
5
Chciałbym zauważyć, że to ich zawodnik jako pierwszy dotknął piłkę ręką. Gdyby wtedy arbiter podyktował 11stkę, to nie byłoby mowy o ręce Alvesa. Co nie zmienia faktu, że zagraliśmy ten mecz naprawdę słabo.
0
Aaa sory w 100 procentach się z tobą zgadzam. Przeczytałem ,, gdzie są ci, co uważają, że hiszpańska liga jest lepsza od angielskiej?". Na odwrót :)
1
Bo z P$G nie wygraliśmy na farcie. Co nie zmienia faktu, że dawna Barca nie wróciła.
0
Żal mi ciebie.
0
A co ma Suarez do Lig?
0
Hmmm
Moim zdaniem masz wiele racji, Reus to moje marzenie, ale moim zdaniem Koke do nas by nie pasował. Zamiast niego wolałbym Pogbę lub Vidala, z naciskiem na Francuza. Młody, silny fizycznie, kreatywny, świetny strzał z dystansu, czyli wszystko, czego nam brakuje. W formacji 4-2-3-1 mógłby grać jako łącznik ataku z obroną.
0
Pedrito ,, mija rywali jak tyczki " :D
0
No żesz karny!!!!
0
Ehhhhh...
0
Najlepiej byłoby przejść na system 3-4-3 i kupić Cuadrado na prawą stronę.
0
Mam nadzieję, że dadzą mu strzelić jakiegoś karnego :)