0

Szkoda że Adama nie gra od 1 minuty. Ale nie ma co narzekać. Skład jest dobry :)

0

Np. za Iniestę, który jest bez formy.

0

Dziękuję, zgłoszony.

0

Wiara cnotą głupich ;)

0

Gdyby odwiesili bana to np. na pozycję Pedro kupić Reusa.

0

Zależy ile zaproponują.

3

Mam nadzieję, że szansę dostanie Adama :)

1

Ja mam wielką nadzieję, że zagra Adama :)

0

Kun zagra przeciwko nam?

0

No przecież to jest już śmieszne...

0

O kurde City.

1

Mam nadzieję, że Real trafi na Juve a my na Basel lub Schalke.

0

Jest relacja live?

2

Marcelo to chyba LO. :)

0

Zamiast Koke chętniej widziałbym Pogbę lub Verrattiego. A cena chyba podobna :)

2

Popieram.

0

Jaki jest waszym zdaniem najbardziej obiecujący PO?

0

Osobiście wolałbym De Sciglio ale taki Danilo? Byłoby świetnie! :)

0

Schalke, Basel lub Leverkusen :)

Chcę coś niemieckojęzycznego :)

5

Chciałbym zauważyć, że to ich zawodnik jako pierwszy dotknął piłkę ręką. Gdyby wtedy arbiter podyktował 11stkę, to nie byłoby mowy o ręce Alvesa. Co nie zmienia faktu, że zagraliśmy ten mecz naprawdę słabo.

0

Aaa sory w 100 procentach się z tobą zgadzam. Przeczytałem ,, gdzie są ci, co uważają, że hiszpańska liga jest lepsza od angielskiej?". Na odwrót :)

1

Bo z P$G nie wygraliśmy na farcie. Co nie zmienia faktu, że dawna Barca nie wróciła.

0

Żal mi ciebie.

0

A co ma Suarez do Lig?

0

Hmmm
Moim zdaniem masz wiele racji, Reus to moje marzenie, ale moim zdaniem Koke do nas by nie pasował. Zamiast niego wolałbym Pogbę lub Vidala, z naciskiem na Francuza. Młody, silny fizycznie, kreatywny, świetny strzał z dystansu, czyli wszystko, czego nam brakuje. W formacji 4-2-3-1 mógłby grać jako łącznik ataku z obroną.

0

Pedrito ,, mija rywali jak tyczki " :D

0

No żesz karny!!!!

0

Ehhhhh...

0

Najlepiej byłoby przejść na system 3-4-3 i kupić Cuadrado na prawą stronę.

0

Mam nadzieję, że dadzą mu strzelić jakiegoś karnego :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?