5

W Barcelone wierze, ale w awans nie.

0

Zgadzam się z tobą. Ja nawet tak przypuszczam ze oni olewają z góry trenera i go niesłuchają.

0

Jakby dało się go odmłodzić tak samo jak Xaviego to nie było by tylu porażek co w tym sezonie.

0

Masz racje gwiazdeczki takie jak Messi i Suarez którzy zarobili se troche kasy i mają gdzieś drużyne, a do tych z pomocy oprócz Iniesty i Busketsa nic nie bedę mówił bo szkoda gadać.

0

Wtedy mieliśmy pomoc z prawdziwego zdarzenia a nie ociężałych słoni

0

Jeszcze pare lat temu to Iniesta i Xavi wygrywali nam mecze. Podawali Messiemu kiedy ten był jeszcze machiną napędzającą atak Barcelony. Tak naprawde to oni mieli największy udział w trofea Barcelony za kadencji Pepa i tych dalej. teraz widać jak ich brakuje.

0

Tutaj nie ma co oceniać.

2

Brak rytmu

0

Ta a jak awansujmy to przeje..... 7-0 w ćwierćfinale

0

A Messi i Suarez to co od kilkunastu meczów nic się nie ruszają i komu tu podawać.

0

Ale sam nic nie zrobi. Nie ma s kim grać, bo Gomes to dno nic nie potrafi, a jak komentator powiedział że jest dobrze wyszkolony technicznie to nie mogłem wytrzymać ze śmiechu.

0

Wynik gorszy od gry.

0

Wolałbym Rakiticia, bo jest bardziej doświadczony w takich meczach niż Gomes który mógłby popełniać takie głupie błędy jak w poprzednich meczach.

1

No skubaniec wygryzł Inieste.

2

Jakby była Barca z 2008/9 to byśmy wygrali 10-0.

0

Zagra jutro Iniesta, bo nie jestem za bardzo na bieżąco ?

1

Łał rany boskie mamy przeje....e.

8

Podobno Real-Celta przełożono

0

Tylko że obrona nie miała do kogo podać, bo Gomes był tam gzie nie powinno go być.
Jakby był Busqets to Pique miał do kogo podać, bo na pewno by mu się wystawił i Pique nie musiałby faulować.

0

Od tego jest bramkarz żeby bronił strzały przeciwnika.

0

No przecież nie grali źle, zdarzały się zabawy na własnej połowie ale poza tym wszystko w miare wychodziło.

0

Za duzo zabawy na naszej połowie i przez to groźne straty tak jak z Atletico.
Z pomocą moim zdaniem jest beznadziejnie, ponieważ nie umieją przytrzmać tej piłki na połowie rywala i nie rozgrywają jej nic. To jest tylko taka kopanina ja w ekstraklasie.

0

Ale zauważ w jakim momencie oni weszli na boisko.

0

Gomes to wogule 10 min na zastanowienie się komu podać, a potem przez niego najwięcej strat jest. Rakitić walczy, ale znowu tak głupio podaje np. do Roberto.

0

Messi był wyłączony do 80 min i drużyna nie grała pressingiem.

0

LOL

0

Ale przynajmniej walczy odbiera, dobrze z Roberto pracuje nie przesadzaj. Nie jest w formie kreatywnej, ale walczy.

0

Jeszcze druga połowa i rewanż więc się tak nie podniecaj.

0

Gomes powinien zmienić się z Denisem i miodzio.

0

Jakby był Xavi to by miał pierwsze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?