6

14

Lucho obudź się i przejrzyj na oczy to co robisz w tym sezonie.

0

Gomes się stara? Ty chyba ślepy jesteś ten gość fauluje jak głupi i nie uczestniczy w grze jedynie co Messi mu podał to go widziałem.

0

Mówię jak jest, a ty już głupio piszesz.

0

Fabregas to przynajmniej jakieś klepki i podania robił.

6

Ja i moi koledzy z boiska gramy lepiej niż ten Gomes.

2

Zwątpiłem że wygramy (G).

0

Nie dadzą, bo gramy u siebie i przypomnij sobie co zrobiliśmy z nimi w pucharze króla na Camp Nou.

0

No właśnie OBY

2

Jak Barca wygra dzisiaj (mam taką nadzieję) to dopiero będzie się działo w El Clasico.

1

Jednak Iniesta maił racje, że droga do mistrzostwa prowadzi przez Bernabeu, ale jeśli wygramy pozostałe mecze. Wydaje mi się, że w tym momencie Barca nie da sobie odebrać takiej szansy i będą cisnąć tak jak w pierwszej połowie z Sevillą.

0

No tak bo będzie mieć lepszy bilans bramkowy.

0

Jak Barca wygra teraz wszystkie spotkania do końca sezonu to będzie miała tyle punktów co Real, ale będzie lepszy bilans.

0

We dwóch zawsze raźniej hehe.

0

Nie, wystarczyło, że spojrzałem na link.

0

Nieeeeeeeeeeeeeeeeee

1

Jak ja nie lubie tej jego cieszynki po zdobytym golu. Kręci tym łbem we wszystkie strony i aż mi się coś robi.

0

Jak bedą tak grać do końca sezonu to wygramy wszystko.

0

Ale, się zmienił

1

Ja mieszkam w małej mieścinie i nienawidze oglądać polskiej piłki tylko hiszpańską.

7

Tylko przez Gomesa zaczęła się akcja na bramkę Barcy, bo dał się ograć jak dziecko w środku.

0

Ma dopiero 23 lata, a Suarez pogra ze 3 sezony jeszcze i Paco będzie się jeszcze bardziej rozwijał w tym czasie no oczywiście jak będzie dostawał więcej szans niż dotychczas. Także wszystko na to wskazuje, że to będzie taki trochę Villa z Valencji.

0

Ten to jest dopiero podatny na kontuzje.

10

Nowy David Villa rośnie.

2

Pomoc grała dziś dobrze tylko Gomes nic nie robił po prostu tylko osłabiał środek.

0

Była jak odgrywał do Neymara w pierwszej połowie. Mogłeś uważniej oglądać.

0

Suarez zmienił się w Ronaldinho cz co, bo z raboną wyjeżdża i ten strzał w porzeczkę.

5

Odmłodzić Xaviego i Inieste i mamy znów najlepszy środek wszech czasów.

2

MIX jeszcze piękniejsze.

1

No właśnie i dlatego z Bayernem było 7-0 wtedy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?