pawello10
Dołączył/a: marzec 2014
Kielce
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Może taki skład jutro?:http://www.futhead.com/17/squads/5698268/
14
Lucho obudź się i przejrzyj na oczy to co robisz w tym sezonie.
0
Gomes się stara? Ty chyba ślepy jesteś ten gość fauluje jak głupi i nie uczestniczy w grze jedynie co Messi mu podał to go widziałem.
0
Mówię jak jest, a ty już głupio piszesz.
0
Fabregas to przynajmniej jakieś klepki i podania robił.
6
Ja i moi koledzy z boiska gramy lepiej niż ten Gomes.
2
Zwątpiłem że wygramy (G).
0
Nie dadzą, bo gramy u siebie i przypomnij sobie co zrobiliśmy z nimi w pucharze króla na Camp Nou.
0
No właśnie OBY
2
Jak Barca wygra dzisiaj (mam taką nadzieję) to dopiero będzie się działo w El Clasico.
1
Jednak Iniesta maił racje, że droga do mistrzostwa prowadzi przez Bernabeu, ale jeśli wygramy pozostałe mecze. Wydaje mi się, że w tym momencie Barca nie da sobie odebrać takiej szansy i będą cisnąć tak jak w pierwszej połowie z Sevillą.
0
No tak bo będzie mieć lepszy bilans bramkowy.
0
Jak Barca wygra teraz wszystkie spotkania do końca sezonu to będzie miała tyle punktów co Real, ale będzie lepszy bilans.
0
We dwóch zawsze raźniej hehe.
0
Nie, wystarczyło, że spojrzałem na link.
0
Nieeeeeeeeeeeeeeeeee
1
Jak ja nie lubie tej jego cieszynki po zdobytym golu. Kręci tym łbem we wszystkie strony i aż mi się coś robi.
0
Jak bedą tak grać do końca sezonu to wygramy wszystko.
0
Ale, się zmienił
1
Ja mieszkam w małej mieścinie i nienawidze oglądać polskiej piłki tylko hiszpańską.
7
Tylko przez Gomesa zaczęła się akcja na bramkę Barcy, bo dał się ograć jak dziecko w środku.
0
Ma dopiero 23 lata, a Suarez pogra ze 3 sezony jeszcze i Paco będzie się jeszcze bardziej rozwijał w tym czasie no oczywiście jak będzie dostawał więcej szans niż dotychczas. Także wszystko na to wskazuje, że to będzie taki trochę Villa z Valencji.
0
Ten to jest dopiero podatny na kontuzje.
10
Nowy David Villa rośnie.
2
Pomoc grała dziś dobrze tylko Gomes nic nie robił po prostu tylko osłabiał środek.
0
Była jak odgrywał do Neymara w pierwszej połowie. Mogłeś uważniej oglądać.
0
Suarez zmienił się w Ronaldinho cz co, bo z raboną wyjeżdża i ten strzał w porzeczkę.
5
Odmłodzić Xaviego i Inieste i mamy znów najlepszy środek wszech czasów.
2
MIX jeszcze piękniejsze.
1
No właśnie i dlatego z Bayernem było 7-0 wtedy.