0

Moje zdanie na temat pierwszej połowy Barcelony. Umtiti dzisiaj bardzo słabo przy straconej bramce odpuścił albo myślał że nie bedzie gola. Roberto jak dla mnie mało widoczny i marnuje się tylko w tej obronie, Rakitić no dobrze ale jak na Barcelone to za mało, Messi magia, Iniesta to samo reszta bardzo dobrze.

26

W języku obcym.

1

Ja też jestem fanem talentu Roberto ale i jeszcze tych wychowanków co grali w dzisiejszym meczu. No ale kupowanie dziadostwa (wiemy jakiego) i jeszcze dawanie temu szortowi szans kosztem tak dobrze utalentowanych wychowanków to według mnie zabijanie prawdziwej Barcy. Dla mnie Roberto powinien grać w pierwszym składzie, Denis i Alena Powinni grać regularnie czy to wchodząc z ławki cz to dać jednemu grać zagrać w pierwszym składzie np. Alenie na pozycje Rakiticia, ale obok doświadczonego Iniesty. i tak bym to widział żeby grali na zmiane po 90 min z kimś obok siebie juz doświadczonym czyli Iniestą albo Busketsem.

0

Alena wszystkie piłki albo większość podaje do przodu i wychodzi jakaś akcja np. przy golu Pique to od Aleny się zaczęło.

0

No ogólnie wychowankowie wyglądają bardzo dobrze. Ten Arianiz też z niego może być niezły dzik.

18

Powiem wam że pomoc Roberto, Denis, Alena wygląda w niektórych akcjach w tym meczu lepiej niż nasza podstawowa pomoc. Ta trójka to przyszłość Barcelony, gdyby dostawali więcej szans gry razem to ta pomoc mogłaby być tak świetna jak za Guardioli.

0

Podoba mi się ta gra Barcelony.

0

Za Inieste, bo za Andresa jest potrzebny ktoś kto potrafi być kozakiem, a Iniesta niedługo zakończy kariere pewnie.

0

W Niedziele najgorzej, bo do szkoły trzeba się wyspać potem.

10

Najgorszy dzień

4

On myśli że to będzie Drugi Xavi i Iniesta, a tacy zawodnicy pojawiają sie raz na 100 lat tak samo jak Messi.

0

To była prawdziwa Barcelona to była Barcelona którą chce się oglądać i do czego nas kiedyś przyzwyczaiła.

0

Ale chodzi o wpływ na gre, a wtedy dobrze grał a mało strzelał i asystował bo bylo msn

0

Może nie czwarty być może 2,5 sezonu.

0

Oni zaczeli tak naprawde grac od 80 minuty, a wcześniej dreptali jak niewiem co.

5

Czemu nie Roberto za gomesa ? Przeciez roberto jest duzo lepszy

0

Jakim Bayernem gościu, a wiesz jak trio Messi Xavi Iniesta bawiło się z Realem kiedyś?

0

hahahahahaha

1

Chyba pierwszy raz od 2009 roku nie ma Iniesty.

3

No to teraz straciłem do niego całkowity szacunek.

0

Chciałbym chociaż zobaczyć taki skład:http://www.futhead.com/18/squads/570580/

0

No to przepraszam że Cię tak uraziłem, ale mógłbyś trochę kulturalniej odpisać(nędznym). I dzięki za poprawkę.

0

ok dzięki

0

Czemu na Eleven siedzi jakiś szwab, a nie ma studia meczu ?

0

Czyli będzie transmisja?

1

Tak to te czasy bo teraz właśnie oglądam jeszcze raz

0

ok

0

Właśnie nie pamiętam, ale wrzuciłem link w innym komentarzu.

3

Obejrzyjcie ten film:https://www.cda.pl/video/134496004

0

Niedawno oglądałem film o całej historii Barcelony od początku do czasów współczesnych i w początkach Barcelona dużo wygrywała, a Real prawie nic no i ci z Madrytu zachowywali się niczym Faszystowskie Niemcy wobec Żydów. Mordowali Katalończyków Jakiegoś Dyrektora Barcelony, niektórych piłkarzy po to by Madryt był najlepszy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?