5

Dream Team Barcelona patrzeć i podziwiać:

0

Aż się łezka w oku kręci jak stary dream team powoli odchodzi.

0

Serio byli tak dobrzy?

0

Tak Pirlo vidal i Pogba fajne trio, ale mi chodzi o pełną dominacje przez kilka lat wiesz:)

0

Jakie według was było czy jest trio najlepszych pomocników grających w jednym klubie?

2

Świetnie

3

Gomes jak narazie solidnie tylko musi uważać na drugą żółtą bo fauluje jak nie wiem co.

2

W tamtym teamie to by w dzisiejszych czasach żaden piłkarz na świecie nie łapał się do pierwszej 11.

2

Ależ walka w tym meczu. Podobają mi się takie mecze, ale brakuje goli oczywiście dla Barcelony.

0

Moja babcia ma więcej udanych dryblingów do sąsiadki na bojki.

0

Dlaczego na siłę ? Bo z Iniestą się udało i mamy Coutinho, który jest świetnym piłkarzem jeśli chodzi o pozycje Iniesty. I mi chodzi o to żeby znaleźć kogoś kto będzie takim dyrygentem w środku pola, a nie żeby Messi się wracał aż tak głęboko. To musi być gościu co będzie biegał z piłką, będzie umiał ją przytrzymać zastawić, nie straci jej jak ktoś poda mu piłkę jak będzie miał przeciwnika na plecach, będzie dobrze rozgrywał, prowadził grę. A my teraz mamy tam takiego Rakiticia, który wie jak podawać do tyłu i w bok.

2

Skoro kupili Coutinho między innymi żeby zastąpić Inieste to zamiast Grizmana powinni latem ściągnąć kogoś na rozgrywającego, jakiegoś kozaka jakim był Xavi:

0

Dzięki

0

Kiedy będzie grał Coutinho?

0

Wiem i tego się obawiam chyba że Barca rzuci się z jeszcze większym pressingiem.

0

Ciebie. Co za głupie pytanie.

0

Najgorsze będzie jak ten Sociecośtam będzie grał takim pressingiem w drugiej połowie wtedy to będzie ciężko.

1

Nie narzekajcie na Gomesa to nie jest piłkarz na pierwszy skład w Barcelonie to może być solidny rezerwowy.

2

Powiem wam że nie sądziłem że aż tak ciężko będzie Barcelonie grać, ale w drugiej powinna wprowadzić Inieste za Gomesa i Dembele za Paulinho i powinno być dobrze. I jak dla mnie dzisiaj przydałby się Semedo na prawej bo Roberto nie radzi sobie dzisiaj.

0

Żebyś się nie zdziwił jak Real ogra Leganes i trafi na nas i jeszcze wyeliminują Barce. Ciekawe co wtedy będą pisać Ci co tak się śmieją z Realu.

0

Pamiętacie za Guardioli ile z Barcy było pikarzy. Najwięcej chyba z sześciu było, a teraz to jest dramat.

0

Ale mi nie chodzi o fife tylko o rzeczywistość.

1

Co sądzicie o takim składzie:http://www.futhead.com/18/squads/2490255/

0

Przecież jest w artykule na dole XD.

0

Masz może link do tej konferencji?

2

Ja też dziękuje że napisałeś ten komentarz :)

2

Mam podobną fryzurę jak Coutinho.

0

Dembele zestresowany, ale to normalne. Jest bardzo młodym piłkarzem są wobec niego spore oczekiwania i chce pokazać się z jak najlepszej strony to normalne.

0

No ale mu siadła szkoda że nie w bramkę.

0

Nie bo nie widziałem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?