pawello10
Dołączył/a: marzec 2014
Kielce
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Dream Team Barcelona patrzeć i podziwiać:
0
Aż się łezka w oku kręci jak stary dream team powoli odchodzi.
0
Serio byli tak dobrzy?
0
Tak Pirlo vidal i Pogba fajne trio, ale mi chodzi o pełną dominacje przez kilka lat wiesz:)
0
Jakie według was było czy jest trio najlepszych pomocników grających w jednym klubie?
2
Świetnie
3
Gomes jak narazie solidnie tylko musi uważać na drugą żółtą bo fauluje jak nie wiem co.
2
W tamtym teamie to by w dzisiejszych czasach żaden piłkarz na świecie nie łapał się do pierwszej 11.
2
Ależ walka w tym meczu. Podobają mi się takie mecze, ale brakuje goli oczywiście dla Barcelony.
0
Moja babcia ma więcej udanych dryblingów do sąsiadki na bojki.
0
Dlaczego na siłę ? Bo z Iniestą się udało i mamy Coutinho, który jest świetnym piłkarzem jeśli chodzi o pozycje Iniesty. I mi chodzi o to żeby znaleźć kogoś kto będzie takim dyrygentem w środku pola, a nie żeby Messi się wracał aż tak głęboko. To musi być gościu co będzie biegał z piłką, będzie umiał ją przytrzymać zastawić, nie straci jej jak ktoś poda mu piłkę jak będzie miał przeciwnika na plecach, będzie dobrze rozgrywał, prowadził grę. A my teraz mamy tam takiego Rakiticia, który wie jak podawać do tyłu i w bok.
2
Skoro kupili Coutinho między innymi żeby zastąpić Inieste to zamiast Grizmana powinni latem ściągnąć kogoś na rozgrywającego, jakiegoś kozaka jakim był Xavi:
0
Dzięki
0
Kiedy będzie grał Coutinho?
0
Wiem i tego się obawiam chyba że Barca rzuci się z jeszcze większym pressingiem.
0
Ciebie. Co za głupie pytanie.
0
Najgorsze będzie jak ten Sociecośtam będzie grał takim pressingiem w drugiej połowie wtedy to będzie ciężko.
1
Nie narzekajcie na Gomesa to nie jest piłkarz na pierwszy skład w Barcelonie to może być solidny rezerwowy.
2
Powiem wam że nie sądziłem że aż tak ciężko będzie Barcelonie grać, ale w drugiej powinna wprowadzić Inieste za Gomesa i Dembele za Paulinho i powinno być dobrze. I jak dla mnie dzisiaj przydałby się Semedo na prawej bo Roberto nie radzi sobie dzisiaj.
0
Żebyś się nie zdziwił jak Real ogra Leganes i trafi na nas i jeszcze wyeliminują Barce. Ciekawe co wtedy będą pisać Ci co tak się śmieją z Realu.
0
Pamiętacie za Guardioli ile z Barcy było pikarzy. Najwięcej chyba z sześciu było, a teraz to jest dramat.
0
Ale mi nie chodzi o fife tylko o rzeczywistość.
1
Co sądzicie o takim składzie:http://www.futhead.com/18/squads/2490255/
0
Przecież jest w artykule na dole XD.
0
Masz może link do tej konferencji?
2
Ja też dziękuje że napisałeś ten komentarz :)
2
Mam podobną fryzurę jak Coutinho.
0
Dembele zestresowany, ale to normalne. Jest bardzo młodym piłkarzem są wobec niego spore oczekiwania i chce pokazać się z jak najlepszej strony to normalne.
0
No ale mu siadła szkoda że nie w bramkę.
0
Nie bo nie widziałem.