0

Graliśmy tak jak zwykle i do tego na polu. Także wyobraź sobie to

1

Bo tak jest.

1

Jak graliśmy ładnie to jakoś udało się wygrywać teraz gramy beznadziejnie i nie wygrywamy. PROSTE

0

Poza asystą nic nie pokazał, pełno błędów w obronie (wiele razy krył powietrze i Pique musiał za niego na boku walczyć).

1

Mieć takich piłkarzy na ławce i ich nie wpuszczać na chociaż 30 min to jest dramat. Valverde myślałem że wyciągnął jakieś wnioski, ale ten klub to dla niego za wysokie progi. Cieszę się ze zwycięstwa po tak koszmarnym meczu, ale trener powinien odpowiednio ustawić tych piłkarzy bo gramy jakbyśmy w ogóle pomysłu na grę nie mieli i jest wiele niedokładności zero ruchu do piłki. Suarez to juz w ogóle dno totalne chociaz tyle że dobre podanie do Roberto zrobił. Jeszcze dużo pracy przed Valverde mam nadzieję, że postawi kawę na ławę.

0

Valverde musi zmienić swoje taktyki bo słabo to widzę.

1

Też chciałbym zobaczyć taki skład.

1

Rafinha musi zostać, bo bardzo lubię jego umiejęności, a Rakitić niech robi co chce obojętnie czy zostanie czy odejdzie.

0

Ten legendarny początek jak Messi Xavi Iniesta grają po Barcelońsku.

0

Nie przejmujcie się, po prostu chłopaki muszą się spiąć i zobaczycie .

1

Artur i Coutinho do pomocy i jedziemy z tym autobusem

1

Tyle sytuacji a nic nie chce wpaść. Jeszcze ten autobus Alaves, ale wkońcu musi coś wpaść

0

A no tak zapomniałem

0

Ano rzeczywiście jakbym mógł pominąć takiego snajpera Bardzo przepraszam

1

Wreszcie Atletico wygra jakiś finał z Realem!!!

0

Ja też przynajmniej się akcentu nauczę XD

1

Przydałby się im Ronaldo, mieliby kim strzelać. No a teraz to dupa

38

Przydałoby się odmłodzić te piątkę u góry i byłby spokój.

0

O kufa!!!! DEMBELE CO TT TU ODPIE....... ALE BRAMA

4

Cieszę się że ktoś oprócz mnie to zauważył. Artur jak się zgra to będzie to klasa światowa playmarker.

0

A Iniesta: Co ja tu robię?

0

60-70 to będzie jak Modrić, ale też ujdzie.

0

W tym naszym studiu ekspertów od pierona, a nima kim grać. Taka prawda

0

Wiem, ale kibicowałem Anglii.

0

Raczej tak.

0

Dlaczego wyzywasz kibiców Anglii od inwalidów? Typowy dzieciol.

1

No właśnie, ale ta piłka zbrzydla że szok.

0

No to można odpuścić finał, co za dziadostwo to ja nie mogę.

0

Dobrze mówisz też nie lubię Chorwacji

0

Hahaha dobry śmieszek :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?