pawello10
Dołączył/a: marzec 2014
Kielce
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kiedyś to było:
0
@Mathew86 Ale trzeba przyznać, ze gość wymiata techniką.
0
Tego Fekira chciałbym w Barcelonie, gość jest bardzo dobry z niezłą techniką. Na pozycji Iniesty by się nadał według mnie.
0
OOOOOOOOOOOO JEST MOC:
2
Bez ataku nic Barca nie ugra, nawet na kontrę nie ma kto biegnąć. Wczoraj ile razy Grizman miał piłkę zeby szybko z kontry grać to musiał stanąć i poczekać az inni ruszą dupy i od nowa było to klepanie po obwodzie. Tutaj największym problemem jest atak, to najsłabiej obsadzona pozycja. Jakby byli szybcy i dynamiczni skrzydłowi i nawet z tym Suarezem to nasza pomoc miała by do kogo grać prostopadłe piłki, a nie jak teraz jest Messi się cofa i z takimi klubami jak Real to nic nie daje, bo jak się cofnie to w ataku tylko Grizman. Jak mówiłem potrzebni są skrzydłowi, bo moim zdaniem jak oni będą to nasza gra odżyje i będziemy grać dynamiczniej i szybciej będziemy przechodzić z obrony do ataku. To w jaki sposób wczoraj Barca przechodziła z obrony do ataku to był dramat. Juz średniak z ligi lepiej to robi. Jeszcze wracając do wczorajszego meczu, bardzo ździwiło mnie to jak Marcelo zatrzymał Messiego. Byłem bardzo zaskoczony, ze ten w ogóle go dogonił. Szczerze to mnie zasmuciło i poczułem taką słabość Barcy, ze nawet Messi nie daje rady. Być moze to przez przemęczenie czy uraz. Ale to było dla mnie bardzo dziwne, taki tłusty Marcelo Messiego przegonił.
1
@rasta212 Czytałem gdzieś ostatnio i pisali ze bedzie ale bez Kusego(jak zył jeszcze). nie wiem, wpiesz sobie w google ranczo to moze coś świezego bedzie.
1
@HansLanda ale uzgodnili że będzie kontynuacja
0
@tbas Lepiej ściągnąć Rakiticia, Busi coś tam gra.
1
@Gregsky10 Podał Zielińskiemu jak zdobywał asystę.
0
@Pilka_jest_okragla No cóz nie kazdy człowiek jest idealny, tak juz miało być, tak się potoczyło. Ja zawsze kojarzę Maradonę jako wybitnego piłkarza, który cieszył się grą i z uśmiechem na ustach robił to co kochał.
2
Ale matematyk od siedmiu boleści się znalazł. 5-4=1 czyli 1 do 0 wow
0
Tez Wam LOL nie działa ?
1
@norbi77 Ja uwielbiam jej słuchać. I do tego jeszcze taka ładna.
1
@KamQiX Uzumaki Naruto
1
@neymarjr_143 Co ten sędzia od niego chciał?
0
@mekston Tylko ze po tych sezonach były dwa sezony z trypletem.
0
@ksobi A to moje zdanie, nie chcę się kłócić. Podałbyś jakieś argumenty albo opinie a nie krytykował zdanie innych.
0
@ksobi Widocznie tak skoro przegrali, a zarząd ma do tego to ze kupują zawodników którzy nie grają na swojej pozycji, tylko są wpychani nie wiadomo gdzie i właśnie tak zaliczają zjazd formy, bo nie wiedzą jak mają grać. Kupili Coutinho, Grizmana i co? I nic własnie, tylko są kupieni by jakieś gwiazdy były w zapowiedziach na mecz, bo to w koncu Barcelona.
0
@LoveValverde Mozliwe ze tak, ale no kurde ten zarząd co oni tam odwalają.
0
Tu trener nic nie zmieni. Choćby przyszedł Klop było by to samo. Ten zarząd trzeba wyje..ć, bo oni sobie z Barcelony Galerie Echo zrobili popaprańcy.
0
Busi robi za trzech w tej pomocy, wszędzie jest
0
@Vxb93 ja też mam w ten dzień
0
@Suzu Ale chodzi mi o to ze Barcelonie dwie bramki anulowali przez ten var. MOgło byc 4-1 dla Barcy, ale tamci z dupy te bramki zdobyli.
0
Takiego farta jak to atletiko to jeszcze nie wiedziałem. Nic nie grać i wygrać mecz, niesprawiedliwy wynik.
4
@pinasmeister Szacun dla Pirlo.
2
@Pilka_jest_okragla fajne są, lepsze takie niż jakieś ciemne gówno
0
@marcin000019 To są zwyczajni debile, na których nie trzeba zwracać uwagi. Ja zawsze oglądam Barcelonę, jestem za nią w kazdym meczu do końca i wierze w nią. Nie obchodzą mnie tacy kibice, którzy sa niby za Barcą, a zachwycają się jakąś inną druzyną, a swoją olewają i hejtują. Takich to ja mam głęboko gdzieś, nie chce nawet używać wulgaryzmów zeby ich opisywać.
2
@Rewolucja123 to jest drugi najlepszy pilkasz na świecie także to normalka u niego
0
@Kengo Ale paka była wtedy
8
@Nano22 Mam dokładnie tak samo. W ogóle ten film, Ci gladiatorzy kojarzą mi się z Barcą Guardioli i az mnie ciarki przechodzą.