0

@Adamski69 W Polsce jest duzo bardzo dobrych graczy w młodym wieku, szczególnie w takich miejscowych klubach np. w miasteczkach i wsiach, sam grałem od 12 do 16 roku zycia (potem szkoła mi zabrała tą frajde ), ale tez sam czułem jak się rozwijam, pod koniec mojego grania byłem naprawdę bardzo dobry, ale nie o mnie tu mowa. Polska ma ten problem ze jak nie masz znajomości to mozesz zapomnieć o karierze piłkarza. Jest wielu świetnych graczy, ale wybierani są ci którzy grają, bo im załatwili, a grają tak jak obecnie widzimy w naszej reprezentacji. Moim zdaniem gdyby brali pod uwagę wszystkich, były organizowane jakieś skautingi czy coś w tym stylu to Polska naprawdę byłaby mozna by powiedzieć mocarna jeśli chodzi o piłkę nozną. Wystarczy spojrzeć na Hiszpanie, Brazylię, Francję, NIemcy i inne tego typu kraje, ale oni są rozwinięci pod tym względem, biorą pod uwagę kazdego. Np. taki Iniesta, z jakiego zadupia pochodzi, a jak go zauwazyli to potem wiadomo jak potoczyła się jego kariera. tak wiec Polska jest beznadziejna w tym temacie, nie masz kontaktów to nie masz nic, taka prawda.

0

NOsz kurde, mam nadzieje ze to tylko bujdy jakies i na pewno odejdzie

2

@Kluivert_P Pax vs Semedo normalnie El Calsico

0

@Transu96 Akurat ona jest taka średnia, z twarzy groźna, figura taka se

1

@FafitFCB Thiago wygląda identycznie jak ja w jego wieku.

8

@Wilczeq Edward Gierek

2

@Herato Messi też grał, więc nie pier...

1

@norbi77 Jak ugryźć 700 milionów

0

@Coutinho007 a moim skromnym zdaniem trochę mu brakuje.

0

@parpe no bo w LM bez tych dwóch panów nic nie osiągnął

1

@Prezes_sycylijczyk No Xavi właśnie w takim wieku wzbil się na poziom pomocnika nieosiągalnym do dzisiaj dla rzadnego innego.

0

@`Sin Tez mam takie uczucie, ze moze namawia go zeby został

0

@MesQueUnClub96 No to dobry sen, gorzej jakby lewus wygrał, to byłby koszmar normalnie

0

@Pawlak1992 Tak masz rację, coś jeszcze chcesz dodać cebulko?

3

@Pawlak1992 Ale głupoty napisałeś.

0

@Shapiro ja jestem zawiedziony, nie wiem z czego tu się cieszyć

1

@fcbarcafan19 No to Vamos Sevilla, oby wygrali

0

@Konias4318 Szkoda ze bez formy były te druzyny, na pewno w finał inaczej by wyglądał niz teraz, ale jak złapią dawną formę to ten bajernik nie bedzie miał czego szukac w lm.

0

@Pilka_jest_okragla No moze, ale jak inne zespoły złapia formę to nie bedzie

0

@FC1899Barca obrzydliwy widok, wolałbym patrzec juz na Real niz na tego typa.

1

@kerouac No jakby PSG wykorzystało te setki co miało, to po pierwszej połowie byłby koniec dla bajerku, sale trzeba umieć kopnąć na bramke a nie po ziemi w bramkarza.

1

@sevs Za Guardioli taki bajer to był jak jakas Osasuna Pampeluna.

0

@Jarema2000 Koledzy go kerują a on tylko dostawia noge. I w Polsce sie spuszczają jaki to napadzior jest XD. Ten Coman jest duzo lepszym piłkarzem od lewusa

0

@tibijskimessi jego koniec był najgorszy i rezultat.

3

@FC1899Barca Nie zesraj się, w tym Bayernie są lepsi od niego.

0

@Pilka_jest_okragla No szkoda, taki piłkarz jak on musi wygrywać ligę mistrzów, ale cóz przeciwnik miał na początku fure szczęścia i Nouera

0

Szkoda strzępić ryja, Najgorszy widok jaki widziałem.

0

@Kuczek Zamknij pz..e, sam głupoty pierdo..sz, smarku

2

Szkoda było oglądać ten finał, PSG powinno z 4-0 prowadzić do przerwy, ale oczywiście taki los się trafił ze Ten bajer musiał wcisnąć bramkę z dupy. Najgorsza niedziela ever.

3

@Pilka_jest_okragla Nie wstawiaj juz takich zdjęć proszę, normalnie łzy w oczach z automatu się pojawiają.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?