0

@Pilka_jest_okragla Ale to śedziowie i var podyktowali śmiesznego karnego dla realu, jeśli ktoś tam widział faul jest jeb...y na mózg, nawet ktoś kto nie zna się na piłce widział ze to śmieszna symulka, śmiech na sali.

0

@MesQueUnClub_87 NIe wiem czemu nikt do niego nie podszedł tylko stoperzy do bramki wchodzili.

1

@kamilop NO za Busketsa, przydałby się ktoś taki i moze wtedy by co ruszyło.

0

Moim zdanie ten var i te kasztany a nie sędziowie sie narazili, ale jak zwykle trzeba uprzykrzać zycie temu co mówi prawdę.

4

Nie no tu akurat ma 100% racji, ten var to są jakieś jaja.

2

Dobrze mówi, nie ma co się dziwić.

0

Drodzy kochani użytkownicy nie denerwujcie się to tylko piłka nozna, sam sie wkurzałem podczas meczów, ale Barca to wielki klub i na pewno się podniesie, pamiętacie sezon 13/14 ? Pamiętacie, rok później Barca rozjechała wszystkich, potem forma znowu siadła, potrzebne były zmiany, nie wypaliły, takze mamy trochę dłuzszą przerwę do odbudowy formy i druzyny. Spokojnie, to temu klubowi kibicujecie, macie swoich idoli, dajcie czas nawet jakby to miało trwać kilka lat to jest w końcu Barca a nie jakaś legia cwks XD, to kazdy chce jak najlepiej, moze nie wszystko wychodzi jak ktoś chce, ale na pewno Ci ludzie którzy pracują w Barcy robią co mogą, jak nie dają rady Ci co są teraz to z rok przyjdą następni i moze im wyjdzie.

0

@Esteban_ No na wisonę wygraliśmy potrójną koronę.

1

@mcsarna Wygrany jeszcze Dest kozak.

1

Dest jest THE BEST!

0

@Dosq No wiesz , ale jest 1-3 tak jak wtedy XD

4

Ale Dest mnie zaskoczył, no gość jest the best!

1

Pamiętacie jesień 2014 roku? i mecz z realem? A na wiosnę co było? HY?

0

@pax No w ataku tez brakuję jakiś składnych akcji, piłkarze Barcy nie mają pomysłu na rozbicie obrony rywali, jakieś klepki by robili częściej czy coś, a szkoda gadać narazie, trzeba czekać, bo sporo młodych jest, Busiego na ławkę trzeba dać, sporo by wymieniać.

0

@nadachu Co ty piszesz w ogóle ze nie mamy klasowych piłkarzy, ochłoń trochę.

0

A zapowiadał sie taki fajny dzień: G2 przegrało, a Barca wszystko zepsuła. No nic to są początki, muszą się zgrać lepiej i tyle.

1

Można wyłączyć ten mecz jest sprzedany, widać gołym okiem

1

@BueN0 To jest GG2 hhaah

0

Taaaak! G2 odpada Vamos! Jeszcze BArca niech wygra i będzie cacy

0

Jazda z tym G2, Vamos!

5

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.

0

@wroclawianin89 Niestety taka prawda.

0

@Barcaa12 No ale wiesz linie lotnicze muszą zarabiać i dlatego nie zamkneli.

0

@tobiasson92 Nie sądze, bo zauwaz ze jakby zrobiły tak wszystkie panstwa to by wyszły na to samo, a te dwa tygodnie czy miesiąc to nie jest 10 lat, panstwa tak szybko nie upadają.

0

@Rust_Cohle Tak, tak tez mogli zrobić.

0

@tobiasson92 No tak, ale powinni tak zrobić, a nie wprowadzili pierdoły takie jak maseczki i inne tylko po to zeby zarabiać na prostych i uczciwych ludziach.

0

Ten lockdown powinni wprowadzić wtedy kiedy juz było nasilenie tego wirusa na całym świecie, pozamykać wszystko na dwa tygodni e i po wirusie.

0

@FafitFCB Ja dzisiaj kosiarką zbierałem XD

0

Ogólnie nie ma co się nastawiać w tym meczu na ładną grę, to Getafe jest jakieś z buszu wyciągnięte, ale raczej wygramy Vamos!

0

@szonik94 footybite tam masz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?