0

@MesQueUnClub_87 Ooooo nie smuć się tak, święta idą, a ty taki oziębły. Na pewno coś dostaniesz pod choinkę i będzie ciepła atmosfera, nie bądź dla innych taki surowy ze chcą wyrazić swoje zdanie.

0

@MesQueUnClub_87 Nie znasz sie i tyle.

0

@MesQueUnClub_87 Ale prawda w tym jest, nie ma co tu dyskutować .

2

@BarcaInfo Kup se okulary panie hilary.

5

Myślałem ze Koeman ma łeb na karku, a tu bardzo mnie zawiódł.

0

@takisobiektos jak nie umiesz oglądać to nie musisz. Po co to nazywać patologią od razu XD(załosne)

0

@MesQueUnClub_87 To najlepszy streamer Polski na platformie Twitch. Gra w gry w humorystyczny sposób, spoko gość, tylko nie radziłbym zwracać uwagi na czat.

0

@4drian0 Ale mi chodzi jak on gra i się wygłupia przy tym a nie te idioci z czatu.

1

@Bartunek Spoko loko, noł problem

0

@clyde Wiem ale u Xayoo zawsze mozna się pośmiać .

0

@FafitFCB Nie słuchajcie go, tylko wbijajcie XD

0

Xayoo gra w Cyberpunka, wbijajcie!

0

Oby tego śniegu napadało z 50 centymetrów, wtedy wreszcie jakiegoś bałwana ulepił bym, coś odśniezyć, oby to była zima z kupą śniegu.

2

@Barwindg ja chciałbym, aby Barca zagrał dwumecz zycia i rozniosła ten Bayern w pył. Wiem ze to mało realne, ale czuje w sobie taką chęć rewanzu i agresji w stronę tego Bayernu ze szok. W piłce noznej wszystko jest mozliwe.

0

@barcelonaLM Jestem za

0

@Derean NIe wiem co robi ten De Jong w Barcelonie? Za ten jeden sezon W ajaksie go kupili? Zawodnik jednego sezonu i tyle w temacie.

2

Mnie najbardziej wkurza to ze Dest podał dwa razy dobre piły w pole karne, a tamci soją jak te widły w gnoju i się dziwią, oczy wielkie jak pińć złotychm, lalunie pir....ne. Mam nadzieję ze w drugiej wejdzie Puig, bo on na pewno coś wniesie, nie to co De Srong.

0

@cat_r37 Jeszcz De Jong gra, on tez powinien zejść i Lenglet.

1

Nie wiem co daje ten De Jong w tej Barcy, ale gość poza bieganiem nic nie daje, porazka totalna, Trincao tez nic , ale on jest bardzo młody i nieograny zeby coś zrobił, Grizman niewidoczny. Nie wiem, moze jak by byli Dembele i fati naskrzydłach to moze byśmy mieli atak.

0

@Baros1990 W ogóle nie wiem co ten zidane tam robi.

1

Alba powinien mieć 8 albo 9.

3

El Fenomeno Bretłejto

0

@Pilka_jest_okragla Tez tak umiałem jak miałem 14 lat. W sumie to jeszcze inne rzeczy sie robiło.

0

@BARCA_FOR_EVER W ogóle dest ma dobry przegląd pola zauwazyłem, nie boi się zyzykownie zagrać, tak jak przy drugiej bramce do Messiego.

1

@socha Moze De Jong nie jest widoczny, ale robi mega robote. NIe jest słaby.

5

Moze Coutinho nie strzelił w swoich sytuacjach ale to nie powód zeby pisać ze źle gra. Pedri to samo, gość biega walczy za dwoch.

0

@barpol11 Oby był, bo ja sobie nie wyobrazam ze kiedys pozegna sie z Barcą bez jakiegoś pucharu.

0

@Corr No to tez XD, ale trzeba juz przyznać ze dawali z siebie wszystko i im się udawało.

1

@MontelQ Moze nie grali pięknie ładnie, ale cos ich niosło do przodu, ze nie wazne jak wygrają ale zeby wygrali. Takie mam zdanie o nich jeśli chodzi o LM.

0

@BeziteX Dla mnie są to emocje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?