pawello10
Dołączył/a: marzec 2014
Kielce
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub_87 Ooooo nie smuć się tak, święta idą, a ty taki oziębły. Na pewno coś dostaniesz pod choinkę i będzie ciepła atmosfera, nie bądź dla innych taki surowy ze chcą wyrazić swoje zdanie.
0
@MesQueUnClub_87 Nie znasz sie i tyle.
0
@MesQueUnClub_87 Ale prawda w tym jest, nie ma co tu dyskutować .
2
@BarcaInfo Kup se okulary panie hilary.
5
Myślałem ze Koeman ma łeb na karku, a tu bardzo mnie zawiódł.
0
@takisobiektos jak nie umiesz oglądać to nie musisz. Po co to nazywać patologią od razu XD(załosne)
0
@MesQueUnClub_87 To najlepszy streamer Polski na platformie Twitch. Gra w gry w humorystyczny sposób, spoko gość, tylko nie radziłbym zwracać uwagi na czat.
0
@4drian0 Ale mi chodzi jak on gra i się wygłupia przy tym a nie te idioci z czatu.
1
@Bartunek Spoko loko, noł problem
0
@clyde Wiem ale u Xayoo zawsze mozna się pośmiać .
0
@FafitFCB Nie słuchajcie go, tylko wbijajcie XD
0
Xayoo gra w Cyberpunka, wbijajcie!
0
Oby tego śniegu napadało z 50 centymetrów, wtedy wreszcie jakiegoś bałwana ulepił bym, coś odśniezyć, oby to była zima z kupą śniegu.
2
@Barwindg ja chciałbym, aby Barca zagrał dwumecz zycia i rozniosła ten Bayern w pył. Wiem ze to mało realne, ale czuje w sobie taką chęć rewanzu i agresji w stronę tego Bayernu ze szok. W piłce noznej wszystko jest mozliwe.
0
@barcelonaLM Jestem za
0
@Derean NIe wiem co robi ten De Jong w Barcelonie? Za ten jeden sezon W ajaksie go kupili? Zawodnik jednego sezonu i tyle w temacie.
2
Mnie najbardziej wkurza to ze Dest podał dwa razy dobre piły w pole karne, a tamci soją jak te widły w gnoju i się dziwią, oczy wielkie jak pińć złotychm, lalunie pir....ne. Mam nadzieję ze w drugiej wejdzie Puig, bo on na pewno coś wniesie, nie to co De Srong.
0
@cat_r37 Jeszcz De Jong gra, on tez powinien zejść i Lenglet.
1
Nie wiem co daje ten De Jong w tej Barcy, ale gość poza bieganiem nic nie daje, porazka totalna, Trincao tez nic , ale on jest bardzo młody i nieograny zeby coś zrobił, Grizman niewidoczny. Nie wiem, moze jak by byli Dembele i fati naskrzydłach to moze byśmy mieli atak.
0
@Baros1990 W ogóle nie wiem co ten zidane tam robi.
1
Alba powinien mieć 8 albo 9.
3
El Fenomeno Bretłejto
0
@Pilka_jest_okragla Tez tak umiałem jak miałem 14 lat. W sumie to jeszcze inne rzeczy sie robiło.
0
@BARCA_FOR_EVER W ogóle dest ma dobry przegląd pola zauwazyłem, nie boi się zyzykownie zagrać, tak jak przy drugiej bramce do Messiego.
1
@socha Moze De Jong nie jest widoczny, ale robi mega robote. NIe jest słaby.
5
Moze Coutinho nie strzelił w swoich sytuacjach ale to nie powód zeby pisać ze źle gra. Pedri to samo, gość biega walczy za dwoch.
0
@barpol11 Oby był, bo ja sobie nie wyobrazam ze kiedys pozegna sie z Barcą bez jakiegoś pucharu.
0
@Corr No to tez XD, ale trzeba juz przyznać ze dawali z siebie wszystko i im się udawało.
1
@MontelQ Moze nie grali pięknie ładnie, ale cos ich niosło do przodu, ze nie wazne jak wygrają ale zeby wygrali. Takie mam zdanie o nich jeśli chodzi o LM.
0
@BeziteX Dla mnie są to emocje.