0

@MeMyselfAndI Ok będę tak robił dzięki za dobry pomysł.

0

Barca tez mogła, ale nie uzywa cementu jak valencia

0

@barcelona97 Super, ale to strona Barcy nie bajeru flaka

0

@VamosRakieta Podziwiam, za takie pisanie myślałem ze jestes kibicem Valencji

1

@VamosRakieta Kibicujesz Barcelonie?

2

Mecz do zapomnienia, z murarzami zawsze tak jest.

0

@Tomek54321 To się nie odzywaj do mnie jak nie piszesz o meczu co jest teraz. Wypad ode mnie, bo nie chce bana za wulgaryzmy

0

@Tomek54321 ale na grizmanie był prawidłowy, a ty mi wyjeżdżasz z psg XD hahah no nie mogę

2

Widać że niektórzy nie wiedzą za co daje się karnego, był oczywisty, wręcz podręcznikowo wykorzystał to Grizamn

1

@Adey widzę że nie zna się na piłce kolega ahh i się Jeszce wypowiada

10

Nie No ale szczerze to Busi nam zrobił piekło w tym meczu, dwa błędy w pół minuty i wsadzenie na minę Desta XD, musi zejść

0

Bravo Barca!!! Jazda z białasami Vamos!!!!

1

@pluszek gdzie ty masz pomocXD

1

Mam takie pytanie, czy Xavi ma najwięcej asyst jeśli chodzi o rekord we wszystkich rozgrywkach? W jednym sezonie jak coś

1

Powiem tak, jak Barca będzie skuteczna to wygramy łatwo i bez problemów. Nie oszukujmy się sytuacje i okazje na gola są i to sporo, tylko i az tylko trzeba je wykorzystać.

1

@michal1899 Lepiej Busi niz Pianic padakarzysta.

2

@Konradomoreno Akurat dobrze zrobił bo gość gra w kazdym meczu i nalezy mu się odpoczynek.

0

@marcinnikt Moze nie duzo ale jest niestety

2

@culesjasiules Tak, jestem tego samego zdania.

0

@czar007 Wisz mi chodzi o to jak napisałeś, Messi i Ronaldo mają swoją najlepszą formę za sobą i Lewy nie osiągnie takiej jak oni mieli kiedyś. O to mi chodzi, teraz w liczbach jest lepszy i skuteczniejszy.

0

@ErnestoPazzini O co ci chodzi człeku? Juz nie mozna napisać komentarza?

0

@Abominacja Hahah to Ci się udało

76

To ze zdobyłeś te nagrodę nie znaczy ze jesteś na ich poziomie.

1

@kacperek2005letsgo Choć nie lubię Lewuska to uwazam ze ten chociaż jest lepszy w dostawianiu nogi na pustą.

2

@Hanok No tak , ale co on odwala pod bramką przeciwnika? Gość leci i podaje do przeciwnika i potem jest groźna kontra z tego.

5

Grizman powinien zrobić sobie takie ćwiczenie, ze co metr ustawiać piłkę i kopać w bramkę (pustą) jak nie trafi to nie powiększać dystansu. Moze by mu pomogło.

0

@333tricampeones333 Dzięki juz zmienione.

2

Trzeba poprawić skuteczność, a reszta przyjdzie sama.

8

A Pjanić na wywiadzie powie: Nie wiem dlaczego nie gram w pierwszym składzie XD. Padaka jest ten gość, Tricao tez póki co.

0

@SinMistico Ściana na obronie, a jak pograją więcej to hoho

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?