pawello10
Dołączył/a: marzec 2014
Kielce
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MeMyselfAndI Ok będę tak robił dzięki za dobry pomysł.
0
Barca tez mogła, ale nie uzywa cementu jak valencia
0
@barcelona97 Super, ale to strona Barcy nie bajeru flaka
0
@VamosRakieta Podziwiam, za takie pisanie myślałem ze jestes kibicem Valencji
1
@VamosRakieta Kibicujesz Barcelonie?
2
Mecz do zapomnienia, z murarzami zawsze tak jest.
0
@Tomek54321 To się nie odzywaj do mnie jak nie piszesz o meczu co jest teraz. Wypad ode mnie, bo nie chce bana za wulgaryzmy
0
@Tomek54321 ale na grizmanie był prawidłowy, a ty mi wyjeżdżasz z psg XD hahah no nie mogę
2
Widać że niektórzy nie wiedzą za co daje się karnego, był oczywisty, wręcz podręcznikowo wykorzystał to Grizamn
1
@Adey widzę że nie zna się na piłce kolega ahh i się Jeszce wypowiada
10
Nie No ale szczerze to Busi nam zrobił piekło w tym meczu, dwa błędy w pół minuty i wsadzenie na minę Desta XD, musi zejść
0
Bravo Barca!!! Jazda z białasami Vamos!!!!
1
@pluszek gdzie ty masz pomocXD
1
Mam takie pytanie, czy Xavi ma najwięcej asyst jeśli chodzi o rekord we wszystkich rozgrywkach? W jednym sezonie jak coś
1
Powiem tak, jak Barca będzie skuteczna to wygramy łatwo i bez problemów. Nie oszukujmy się sytuacje i okazje na gola są i to sporo, tylko i az tylko trzeba je wykorzystać.
1
@michal1899 Lepiej Busi niz Pianic padakarzysta.
2
@Konradomoreno Akurat dobrze zrobił bo gość gra w kazdym meczu i nalezy mu się odpoczynek.
0
@marcinnikt Moze nie duzo ale jest niestety
2
@culesjasiules Tak, jestem tego samego zdania.
0
@czar007 Wisz mi chodzi o to jak napisałeś, Messi i Ronaldo mają swoją najlepszą formę za sobą i Lewy nie osiągnie takiej jak oni mieli kiedyś. O to mi chodzi, teraz w liczbach jest lepszy i skuteczniejszy.
0
@ErnestoPazzini O co ci chodzi człeku? Juz nie mozna napisać komentarza?
0
@Abominacja Hahah to Ci się udało
76
To ze zdobyłeś te nagrodę nie znaczy ze jesteś na ich poziomie.
1
@kacperek2005letsgo Choć nie lubię Lewuska to uwazam ze ten chociaż jest lepszy w dostawianiu nogi na pustą.
2
@Hanok No tak , ale co on odwala pod bramką przeciwnika? Gość leci i podaje do przeciwnika i potem jest groźna kontra z tego.
5
Grizman powinien zrobić sobie takie ćwiczenie, ze co metr ustawiać piłkę i kopać w bramkę (pustą) jak nie trafi to nie powiększać dystansu. Moze by mu pomogło.
0
@333tricampeones333 Dzięki juz zmienione.
2
Trzeba poprawić skuteczność, a reszta przyjdzie sama.
8
A Pjanić na wywiadzie powie: Nie wiem dlaczego nie gram w pierwszym składzie XD. Padaka jest ten gość, Tricao tez póki co.
0
@SinMistico Ściana na obronie, a jak pograją więcej to hoho