pawello10
Dołączył/a: marzec 2014
Kielce
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tadzik447 No właśnie akurat teraz tez tak mam ze z dpd przyjdą, ale wolałem się upewnić czy przyjedzie jeden czy dwóch w tym samym dniu, ale gorzej by było jakby nie było z tych samych firm kurierskich. To mnie uspokoiłeś trochę.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Da się na allegro zamówić 2 rzeczy u dwóch róznych sprzedawców, ale zeby przesyłka przyszła jednym kurierem?
0
Poleci ktoś jakiś dobry kompresor? taki 50l, 2,3 kw mocy, jakby ktoś się znał i polecił.
0
@FC1899Barca Blye zrzygam się zaraz.
0
@Janas11224 ja mam diselbi od razu pali
0
@tristan87 Ale stylówki hahaa
0
@Vebrol Sędziów hehhehe
5
Nie gratuluję, hatfu na nich, jak najgorzej im zyczę.
0
@izabella Zgadzam się z tobą, a szczególnie ze lewus to dobijak.
0
@Kapitan_SW nie nie dokonają nawet jak wygrają koniec kropka
0
@Kapitan_SW Ja nie zaliczam bo jest 2021,jakby zrobili to w 2020 to by mogli mieć, alr teraz nie,, według mnie nie jest to ok. Jak 6 pucharów w rok to 2020 a nie jakieś 12 miesięcy.
0
@leonek160 Współczuję kolegów, pozdrów ich ode mnie, bardzo mi ich szkoda.
1
@MesQueUnClub96 jak 6 puchar w rok, coś jeszcze wygrali w tym roku?
0
@Cochise Ale zobacz jakich zawodników miała wtedy ta Barca w kryzysie.
0
@pax Busi moim zdaniem najlepszy z Barcy dzisiaj był.
0
@itmustbejoke Co ty chcesz od trenera jak widzisz jaki ma zespół? Zastanów się troche co piszesz, a nie trener.
1
Przegraliśmy nieskutecznością i tez Pedri z De Jongiem tacy przygaszeni. Trzeba liczyć ze nie stracimy gola w rewanzu i odrobimy. Vamos BArca!!!
1
@Krychaaa10 pierwsze 15 minut powinnismy prowadzić 1 do 0 ale poźniej cos się stało naszym i pszestali grać.
1
@tomasz.s94 To obejrzyj powtórkę początku meczu 15 minut pierwszych, a nie o jedzeniu gadasz.
1
Typowy mecz Barcy mieć okazje i byc lepszą od pozcątku i tego nie wykorzystać, a poźniej bramka z dupy dla rywala. Oby w drugiej sie obudzili.
1
@kubix05 Teraz to by krzesło elektryczne za taką jazde dali.
1
@Jonyx dokładnie, walić te politykę.
0
@Bykunn Dziękuję i wzajemnie, miłego dnia
1
@Elosek U mnie nie ma rozmowy o polityce, u mnie nikt nie udziela się do tego bagna i syfu.
1
Co się odwala w telewizji?
0
@ketrab321 moim zdaniem od września wszystko będzie puszczane
0
@FafitFCB Umi kopać chłopok jak się przyłozy.
1
@Chinaski Prawdziwi Barcelończycy pełną gębą.
0
@robsesh NO właśnie en Konrad na pewno więcej by dał niz ten bretłejt.