0

@tadzik447 No właśnie akurat teraz tez tak mam ze z dpd przyjdą, ale wolałem się upewnić czy przyjedzie jeden czy dwóch w tym samym dniu, ale gorzej by było jakby nie było z tych samych firm kurierskich. To mnie uspokoiłeś trochę.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Da się na allegro zamówić 2 rzeczy u dwóch róznych sprzedawców, ale zeby przesyłka przyszła jednym kurierem?

0

Poleci ktoś jakiś dobry kompresor? taki 50l, 2,3 kw mocy, jakby ktoś się znał i polecił.

0

@FC1899Barca Blye zrzygam się zaraz.

0

@Janas11224 ja mam diselbi od razu pali

0

@tristan87 Ale stylówki hahaa

0

@Vebrol Sędziów hehhehe

5

Nie gratuluję, hatfu na nich, jak najgorzej im zyczę.

0

@izabella Zgadzam się z tobą, a szczególnie ze lewus to dobijak.

0

@Kapitan_SW nie nie dokonają nawet jak wygrają koniec kropka

0

@Kapitan_SW Ja nie zaliczam bo jest 2021,jakby zrobili to w 2020 to by mogli mieć, alr teraz nie,, według mnie nie jest to ok. Jak 6 pucharów w rok to 2020 a nie jakieś 12 miesięcy.

0

@leonek160 Współczuję kolegów, pozdrów ich ode mnie, bardzo mi ich szkoda.

1

@MesQueUnClub96 jak 6 puchar w rok, coś jeszcze wygrali w tym roku?

0

@Cochise Ale zobacz jakich zawodników miała wtedy ta Barca w kryzysie.

0

@pax Busi moim zdaniem najlepszy z Barcy dzisiaj był.

0

@itmustbejoke Co ty chcesz od trenera jak widzisz jaki ma zespół? Zastanów się troche co piszesz, a nie trener.

1

Przegraliśmy nieskutecznością i tez Pedri z De Jongiem tacy przygaszeni. Trzeba liczyć ze nie stracimy gola w rewanzu i odrobimy. Vamos BArca!!!

1

@Krychaaa10 pierwsze 15 minut powinnismy prowadzić 1 do 0 ale poźniej cos się stało naszym i pszestali grać.

1

@tomasz.s94 To obejrzyj powtórkę początku meczu 15 minut pierwszych, a nie o jedzeniu gadasz.

1

Typowy mecz Barcy mieć okazje i byc lepszą od pozcątku i tego nie wykorzystać, a poźniej bramka z dupy dla rywala. Oby w drugiej sie obudzili.

1

@kubix05 Teraz to by krzesło elektryczne za taką jazde dali.

1

@Jonyx dokładnie, walić te politykę.

0

@Bykunn Dziękuję i wzajemnie, miłego dnia

1

@Elosek U mnie nie ma rozmowy o polityce, u mnie nikt nie udziela się do tego bagna i syfu.

1

Co się odwala w telewizji?

0

@ketrab321 moim zdaniem od września wszystko będzie puszczane

0

@FafitFCB Umi kopać chłopok jak się przyłozy.

1

@Chinaski Prawdziwi Barcelończycy pełną gębą.

0

@robsesh NO właśnie en Konrad na pewno więcej by dał niz ten bretłejt.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?