0

@Gronek Bo nie lubie po prostu, jak patrze na jego grę czy niego samego to mi się pięść sama zaciska, wkurza mnie i tyle. Nienawidze go za to ze jest. Wiem ze to dziwne, ale tak mam i ze wszystkich piłkarzy on mnie najbardziej wkurza i irytuje.

0

@AduŚ07 To samo mozna powiedzieć o Suarezie kiedy był młodszy i w formie, teraz ten z bayernu ma swoj prime. Suarez najlepsze lata ma za soba.

7

@Patrykl145 MI tam obojętnie, bo go nie lubię, takze dla mnie moze zakonczyc kariere.

0

@MesQueUnClub96 To samo, teraz w Barcy tez są piłkarze których nie lubię.

1

@masq ja za City albo PSg, bo Guardiola i Neymar, a najbardziej niech ce bayernu, bo ich nie lubie i tam gra lewus.

1

@itmustbejoke W 2017 sfrajerzyli w 2016 to z Atletiko było niefartowanie

0

@DonMatteo901 Ten Ćwiąkała wygląda jak jakaś baba krótko obcięta XD. No kobita wykapana 10/10

0

@lukaszmatusiewicz 14/15, bo od tamtego momentu do teraz nie opuściłem zadnego meczu Barcy.

0

Ale zajebiste są pisane te teksty o psg, hahaha, dawajcie więcej

2

Trzeba walczyć w lidze i wygrać ten puchar króla, jak to Barca zrobi to będzie to bardzo dobry sezon. Na ligę mistrzów przyjdzie jeszcze czas.

10

Messi i tak przyćmił te 4 gole Mbape swoim.

0

I to jest prezydent, który rozmawia, motywuje, żartuję, świętuję z piłkarzami. Takich ludzi się ceni, a nie jak poprzednicy.

0

@DonMatteo901 Moge to w kółko oglądać, zajebiste to jest, Laporta totalny szef, Boss Bossów.

0

@kuz Ładnie śpiewa, to moja ulubiona piosenkarka.

0

@Mns21 Xayoo, Stazja, Faker, ja takich mam bo lubie w lola grać czasami, ale tez śmiesznie jest szczególnie u Xayoo.

4

No, z tym mózgiem pezsadzili.

2

@Barca1992 Messi, podał jak Kiedyś Xavi i Iniesta jemu podawali. Piękne podanie.

0

Ale jazda, jedziemy z sevijakami VANOS BARCA !!!!!

9

@BarcaInfo Az ciary przechodzą, totalny szefito.

2

@Pablit Nie czytaj, tych idiotyzmów, ja przestałem zwracać uwagę na tych debili i jest lepiej na psychice, bo tak to jak bym się tym przejmował to trzeba by było kilka godziń siedzieć i odpisywać czy kłócić się z kretynami.

2

@Ghazul3293 Wstawaj, bo wiesz co

2

@BarcaSupporter Tez miałem coś podobnego, woziłem do szkoły kolezankę przez ponad rok, bardzo się lubiliśmy, ja pomagałem jej ona mi jeśli chodzi o szkołę czy dojazd. No, ale po maturze przestała się odzywać, a tyle dla niej zrobiłem, nawet słowa dziękuję na pozegnanie nie usłyszałem. teraz dowiedziałem się ze wróciła do swojego byłego, który oszukał ją i zdradził kilka razy XD.

0

@Tomason Bo to nie gracz barcelony, tylko mpapam

0

@Janiama Nie robi to na mnie żadnego wrażenia, nic nadzwyczajnego nie robi. Solidny jest i tyle.

0

@fcbheroes city, psg

0

@Pogba Trochę śmieszny dla mnie ten spalony, ale dobra niech ten var się nacieszy.

0

@amanter Spokojnie, fajnie

0

@itmustbejoke Ręka tez się liczy do spalonego?

14

Co var zabrał Messi se odebrał essa.

0

@mrboom No co człek się całe zycie uczy ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?