pawello10
Dołączył/a: marzec 2014
Kielce
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gronek Bo nie lubie po prostu, jak patrze na jego grę czy niego samego to mi się pięść sama zaciska, wkurza mnie i tyle. Nienawidze go za to ze jest. Wiem ze to dziwne, ale tak mam i ze wszystkich piłkarzy on mnie najbardziej wkurza i irytuje.
0
@AduŚ07 To samo mozna powiedzieć o Suarezie kiedy był młodszy i w formie, teraz ten z bayernu ma swoj prime. Suarez najlepsze lata ma za soba.
7
@Patrykl145 MI tam obojętnie, bo go nie lubię, takze dla mnie moze zakonczyc kariere.
0
@MesQueUnClub96 To samo, teraz w Barcy tez są piłkarze których nie lubię.
1
@masq ja za City albo PSg, bo Guardiola i Neymar, a najbardziej niech ce bayernu, bo ich nie lubie i tam gra lewus.
1
@itmustbejoke W 2017 sfrajerzyli w 2016 to z Atletiko było niefartowanie
0
@DonMatteo901 Ten Ćwiąkała wygląda jak jakaś baba krótko obcięta XD. No kobita wykapana 10/10
0
@lukaszmatusiewicz 14/15, bo od tamtego momentu do teraz nie opuściłem zadnego meczu Barcy.
0
Ale zajebiste są pisane te teksty o psg, hahaha, dawajcie więcej
2
Trzeba walczyć w lidze i wygrać ten puchar króla, jak to Barca zrobi to będzie to bardzo dobry sezon. Na ligę mistrzów przyjdzie jeszcze czas.
10
Messi i tak przyćmił te 4 gole Mbape swoim.
0
I to jest prezydent, który rozmawia, motywuje, żartuję, świętuję z piłkarzami. Takich ludzi się ceni, a nie jak poprzednicy.
0
@DonMatteo901 Moge to w kółko oglądać, zajebiste to jest, Laporta totalny szef, Boss Bossów.
0
@kuz Ładnie śpiewa, to moja ulubiona piosenkarka.
0
@Mns21 Xayoo, Stazja, Faker, ja takich mam bo lubie w lola grać czasami, ale tez śmiesznie jest szczególnie u Xayoo.
4
No, z tym mózgiem pezsadzili.
2
@Barca1992 Messi, podał jak Kiedyś Xavi i Iniesta jemu podawali. Piękne podanie.
0
Ale jazda, jedziemy z sevijakami VANOS BARCA !!!!!
9
@BarcaInfo Az ciary przechodzą, totalny szefito.
2
@Pablit Nie czytaj, tych idiotyzmów, ja przestałem zwracać uwagę na tych debili i jest lepiej na psychice, bo tak to jak bym się tym przejmował to trzeba by było kilka godziń siedzieć i odpisywać czy kłócić się z kretynami.
2
@Ghazul3293 Wstawaj, bo wiesz co
2
@BarcaSupporter Tez miałem coś podobnego, woziłem do szkoły kolezankę przez ponad rok, bardzo się lubiliśmy, ja pomagałem jej ona mi jeśli chodzi o szkołę czy dojazd. No, ale po maturze przestała się odzywać, a tyle dla niej zrobiłem, nawet słowa dziękuję na pozegnanie nie usłyszałem. teraz dowiedziałem się ze wróciła do swojego byłego, który oszukał ją i zdradził kilka razy XD.
0
@Tomason Bo to nie gracz barcelony, tylko mpapam
0
@Janiama Nie robi to na mnie żadnego wrażenia, nic nadzwyczajnego nie robi. Solidny jest i tyle.
0
@fcbheroes city, psg
0
@Pogba Trochę śmieszny dla mnie ten spalony, ale dobra niech ten var się nacieszy.
0
@amanter Spokojnie, fajnie
0
@itmustbejoke Ręka tez się liczy do spalonego?
14
Co var zabrał Messi se odebrał essa.
0
@mrboom No co człek się całe zycie uczy ;)