pawello10
Dołączył/a: marzec 2014
Kielce
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Blanco16 Zobaczymy w przyszłości, ale dla mnie zawodnicy budzący respekt to: Messi, Xavi, Iniesta, Cr7, Suarez, Ibrahimowić, Ramos, Puyol, Alves, Neuer,Davis Villa, Torres, Roben, Ribery, Alonso. Tyle sobie przypomniałem jeśli chodzi o tych których widziałem i oglądałem w akcji. Dla mnie są herosami ostatnich 15 lat i napawam do nich podziwem i uznaniem i ich szanuje.
0
@Kondziubarca Nom mam.
0
@masq Sorry, ze jestem psychicznie chory.
22
W pewnym momencie czułem się tak jakbym oglądał mecz i pomylił go z kompilacjami Barcy Guardioli.
1
@Piotr,1985 Po co komu jakiś lewy jak jest Messi mistrz.
41
Dest is THE BEST! Vamos!
0
@Pilka_jest_okragla Jest to moze na youtubie? Bo chce sobie to zapisać i oglądać po takich meczach.
3
Dest is the best!
0
ma ktoś moze link do tego filmiku o Laprocie, trwał 30 sekund chyba.
3
@Krychaaa10 Na rezerwe się nada, bo na 1 skład nie bardzo.
0
@Kamilos84 Dla ciebie tak.
2
@wroclawianin89 Dobra ignoruje cie od teraz za takie komentarze.
0
@KacperVEB Messi zajął miejsce na wieszaku na S.Bernabeu i ten nie wiedział co zrobić.
3
@Vebrol To jak porównanie zbójów do gladiatorów.
0
@MaziFCB NIe mają do czego się spuszczać to do Modricia i Krossa, ale taki los janusza sportu.
0
@Herato On nic nie przerwał XD, po prostu oni juz powoli kończą sami swoją hegemonię.
1
@kewin To tez mu brakło mało.
0
A Ronaldo nie miał 46 goli w lidze kiedyś? Jak tak to moze jego chociaż dogoni.
0
@eckov Ale trzyma jeszcze, bo widać XD
1
@Joan_Laporta lewus to tylko strzelec, a Suarez jak jeszcze był młodszy to co robił, jakie bramy sadził, magia i to chce sie oglądać. Fajnie ze lewus strzela, ale no to nie robi wrazenia na mnie, takie puste i nijakie te jego gole.
0
@Katalonbar Muller raczej.
1
@tomek8756 No lewus jest jak pis duzo się o nim ostatnio pisze i biją rekordy.
1
@eckov HAHAHAHAH starczy tego alko.
0
@Katalonbar Co? XD
0
@clyde Bo nie ma go kto wykerować, bayern to co innego tam mu podadzą, a w Polsce juz nie za bardzo.
0
Komentarz usunięty
0
@lukaszbarca15 No dla mnie wazniejszy jest talent akurat. Piszesz tak bo polak rodak, ale ok.
0
@Yosemite Oby Neymar i Mbape strzelali.
0
@Maciasek kazdy ma do tego prawo.
0
@lukaszbarca15 Ja wolę Deyne i uważam ze miał większy talent niz lewandowski mimo ze ten ma więcej goli.