0

@Blanco16 Zobaczymy w przyszłości, ale dla mnie zawodnicy budzący respekt to: Messi, Xavi, Iniesta, Cr7, Suarez, Ibrahimowić, Ramos, Puyol, Alves, Neuer,Davis Villa, Torres, Roben, Ribery, Alonso. Tyle sobie przypomniałem jeśli chodzi o tych których widziałem i oglądałem w akcji. Dla mnie są herosami ostatnich 15 lat i napawam do nich podziwem i uznaniem i ich szanuje.

0

@Kondziubarca Nom mam.

0

@masq Sorry, ze jestem psychicznie chory.

22

W pewnym momencie czułem się tak jakbym oglądał mecz i pomylił go z kompilacjami Barcy Guardioli.

1

@Piotr,1985 Po co komu jakiś lewy jak jest Messi mistrz.

41

Dest is THE BEST! Vamos!

0

@Pilka_jest_okragla Jest to moze na youtubie? Bo chce sobie to zapisać i oglądać po takich meczach.

3

Dest is the best!

0

ma ktoś moze link do tego filmiku o Laprocie, trwał 30 sekund chyba.

3

@Krychaaa10 Na rezerwe się nada, bo na 1 skład nie bardzo.

0

@Kamilos84 Dla ciebie tak.

2

@wroclawianin89 Dobra ignoruje cie od teraz za takie komentarze.

0

@KacperVEB Messi zajął miejsce na wieszaku na S.Bernabeu i ten nie wiedział co zrobić.

3

@Vebrol To jak porównanie zbójów do gladiatorów.

0

@MaziFCB NIe mają do czego się spuszczać to do Modricia i Krossa, ale taki los janusza sportu.

0

@Herato On nic nie przerwał XD, po prostu oni juz powoli kończą sami swoją hegemonię.

1

@kewin To tez mu brakło mało.

0

A Ronaldo nie miał 46 goli w lidze kiedyś? Jak tak to moze jego chociaż dogoni.

0

@eckov Ale trzyma jeszcze, bo widać XD

1

@Joan_Laporta lewus to tylko strzelec, a Suarez jak jeszcze był młodszy to co robił, jakie bramy sadził, magia i to chce sie oglądać. Fajnie ze lewus strzela, ale no to nie robi wrazenia na mnie, takie puste i nijakie te jego gole.

0

@Katalonbar Muller raczej.

1

@tomek8756 No lewus jest jak pis duzo się o nim ostatnio pisze i biją rekordy.

1

@eckov HAHAHAHAH starczy tego alko.

0

@Katalonbar Co? XD

0

@clyde Bo nie ma go kto wykerować, bayern to co innego tam mu podadzą, a w Polsce juz nie za bardzo.

0

Komentarz usunięty

0

@lukaszbarca15 No dla mnie wazniejszy jest talent akurat. Piszesz tak bo polak rodak, ale ok.

0

@Yosemite Oby Neymar i Mbape strzelali.

0

@Maciasek kazdy ma do tego prawo.

0

@lukaszbarca15 Ja wolę Deyne i uważam ze miał większy talent niz lewandowski mimo ze ten ma więcej goli.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?