0

Zaskakuje mnie to PSG w tym sezonie, są mega solidni, a Neymar z Mbape to juz w ogóle.

1

@neeed Najman to juz w ogóle, bije kazdą mate na łeb.

7

Myślcie sobie co chcecie, ale Neymar to kox piłkarz i nalezy mu się chociaz ta jedna złota piłka. Gość jest niesamowity.

0

yerbape w składzie

0

@LeoMessiah Ja grałem przez 5 lat zaczynając od trampkarzy i skończyłem na juniorze starszym. Najlepsze lata mojego życia 2011-2016,moglem iść do seniorów, ale wtedy akurat po gimnazjum wybierałem szkołę i musiałem przestać grać, a chciało mnie wiele drużyn. Przez te lata grałem na każdej pozycji oprócz bramkarza, ale moją główną było prawe skrzydło i czasami cofnięty napastnik. Graliśmy w jakiejś tam lidze, nawet nie pamiętam, ale byliśmy zawsze na podium.

0

@puyol_presidend5 nie lubię Dawid, Michał, Radek, Emilia, Kamila,

0

@Eto'o9 R10 Edward Gierek był jak Kazimierz Wielki.

1

@igor69 no było miło, dobranoc

1

@Persyfl to po co komentujesz? XD dobra nie zawracaj mi głowy

1

@Persyfl Moze zapytaj o co chodzi w zdaniu przed napisaniem komentarza i wtedy odpowiedz. Pozdrawiam

0

@Pawelec7 1. Małysz 2. Deyna 3. Pudzian

0

@Persyfl A czy ja napisałem coś złego ? XD

2

@igor69 Zasadźmy kwiatki, dobry pomysł.

1

Ter Stegen wyprowadza odgrywa Busi, przyjmuje franki i podaje Messiemu i la golaso o jakie to łatwe i cudowne, Barca kuduro!

0

@vangoor No jest glina, wystarczy tylko ją ulepić.

0

Oby Koemana dołozyli do tego

0

Barca Barca

1

Co ja znalazłem Barca kunduro !!

6

@Chakalaka Gość wytrąbi nam mistrzostwo XD

3

NIe no XD ja se mówię dawaj Ibai wrzuta zycia, a tu gol ahahha

6

Pedri jak biega to tak wygląda jak by się miał zaraz wywalić na twarz XD. Chłop ledwie dyszy.

1

@messi564 No dobry pomysł, zaraz idę powiem Koemanowi.

0

@krzywy Chyba brakuje mu dokładności, a nie niedokładności XD.

1

Ale szkoda tej patelni De Jonga.

1

Ale się bawią chłopaki, oby tylko więcej bramek w drugiej.

0

@Dembouz1899 na reddicie jest mnóstwo, tylko adblocka zainstaluj , bo reklam sporo wyskakuje.

1

@David_Beckham Tylko Casillas, reszty nie szanuję, a przede wszystkim Casemiro, Carvahal, Zidane, Modricia.

0

@saczers438 Bo Coutinho jest bardzo dobry, tylko te kontuzje mu przeszkadzają.

23

Vinicius klasa dzisiaj :D

0

Poleca moze ktoś jakieś porządne sekatory do grubych gałęzi? Bo właśnie szukam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?