pawello10
Dołączył/a: marzec 2014
Kielce
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zaskakuje mnie to PSG w tym sezonie, są mega solidni, a Neymar z Mbape to juz w ogóle.
1
@neeed Najman to juz w ogóle, bije kazdą mate na łeb.
7
Myślcie sobie co chcecie, ale Neymar to kox piłkarz i nalezy mu się chociaz ta jedna złota piłka. Gość jest niesamowity.
0
yerbape w składzie
0
@LeoMessiah Ja grałem przez 5 lat zaczynając od trampkarzy i skończyłem na juniorze starszym. Najlepsze lata mojego życia 2011-2016,moglem iść do seniorów, ale wtedy akurat po gimnazjum wybierałem szkołę i musiałem przestać grać, a chciało mnie wiele drużyn. Przez te lata grałem na każdej pozycji oprócz bramkarza, ale moją główną było prawe skrzydło i czasami cofnięty napastnik. Graliśmy w jakiejś tam lidze, nawet nie pamiętam, ale byliśmy zawsze na podium.
0
@puyol_presidend5 nie lubię Dawid, Michał, Radek, Emilia, Kamila,
0
@Eto'o9 R10 Edward Gierek był jak Kazimierz Wielki.
1
@igor69 no było miło, dobranoc
1
@Persyfl to po co komentujesz? XD dobra nie zawracaj mi głowy
1
@Persyfl Moze zapytaj o co chodzi w zdaniu przed napisaniem komentarza i wtedy odpowiedz. Pozdrawiam
0
@Pawelec7 1. Małysz 2. Deyna 3. Pudzian
0
@Persyfl A czy ja napisałem coś złego ? XD
2
@igor69 Zasadźmy kwiatki, dobry pomysł.
1
Ter Stegen wyprowadza odgrywa Busi, przyjmuje franki i podaje Messiemu i la golaso o jakie to łatwe i cudowne, Barca kuduro!
0
@vangoor No jest glina, wystarczy tylko ją ulepić.
0
Oby Koemana dołozyli do tego
0
Barca Barca
1
Co ja znalazłem Barca kunduro !!
6
@Chakalaka Gość wytrąbi nam mistrzostwo XD
3
NIe no XD ja se mówię dawaj Ibai wrzuta zycia, a tu gol ahahha
6
Pedri jak biega to tak wygląda jak by się miał zaraz wywalić na twarz XD. Chłop ledwie dyszy.
1
@messi564 No dobry pomysł, zaraz idę powiem Koemanowi.
0
@krzywy Chyba brakuje mu dokładności, a nie niedokładności XD.
1
Ale szkoda tej patelni De Jonga.
1
Ale się bawią chłopaki, oby tylko więcej bramek w drugiej.
0
@Dembouz1899 na reddicie jest mnóstwo, tylko adblocka zainstaluj , bo reklam sporo wyskakuje.
1
@David_Beckham Tylko Casillas, reszty nie szanuję, a przede wszystkim Casemiro, Carvahal, Zidane, Modricia.
0
@saczers438 Bo Coutinho jest bardzo dobry, tylko te kontuzje mu przeszkadzają.
23
Vinicius klasa dzisiaj :D
0
Poleca moze ktoś jakieś porządne sekatory do grubych gałęzi? Bo właśnie szukam.