16

Super wywiad i ładne zdjęcie dali.

2

@IronSanHybrid Co to za brzydula, blee, jak świnka wygląda

0

Nie podoba się? To wypad! Raz!

6

Takiego nieszczęścia jak Barca ostatnio ma to chyba zaden klub nie miał. Przykro mi bardzo, ale i tak Barca na zawsze w moim sercu będzie. Kiedyś na pewno wróci stara dobra Barca, która jest skuteczna i efektowna.

2

@IronSanHybrid na pewno jakiś antybarcelonista XD

3

Chciałbym aby Real i Atletico przegrali swoje ostatnie dwa mecze, a Barca wygrała.

3

Mina swoją cieszynką pokazał zachowanie Pique w obronie.

0

@10LionelMessi10 1. Messi 2. Ronaldo 3. Iniesta 4. Xavi 5. Ronaldo z Brazylii

0

Zapraszam na streama DissBlastera https://www.twitch.tv/dissblaster

0

Pedri do 3 razy sztuka XD

0

@Lucassito Nie wiem o co Ci chodzi.

2

@viscajasiek ja nienawidzę lewuska, ale za to uwielbiam Błaszczykowskiego, Piszczka i Deyne. Tez jestem antypolakiem?

1

@culesjasiules ja tez 1 i 2

23

Nie radzi sobie, bo nie ma składu na wysokim poziomie, to co osiągneli w tym sezonie to jest niesamowite i gratulacja dla Koemana, bo na początku nie oczekiwałem ze będziemy walczyć o mistrza czy tez wygrać puchar króla

3

Kurna rozjedziemy to Atletico jak walec.

1

@Maciek98 Bo ma lepszy bilans bramkowy

0

@don'T.R.I.P.e dla mnie lepsi piłkarsko

0

@HighestInTheRoom aaa to to, ja to myślałem ze to chodzi o te kamerki jak ona pozuje ahhaah

1

@DaPidejpi Zazdrość, pieniądze, polityka, 0 tolerancji

0

@HighestInTheRoom Mógłbyś mi tez wysłać?

1

@Dzemix111 No, włącz sobie jakiś filmik z jakaś ekipą. Idiota debilem pogania.

6

@pt9 Te wszystkie teamy, ekipy to jedno wielkie rakowisko i potem młodziez dziwaczy i im odwala.

1

@Rewolucja123 jak Chelsea wczoraj była pod każdym względem lepsza od Realu i lepsza drużyna wygrała, Real nawet nie piernoł, a Chelsea okazja za okazją. Real wczoraj grał gówno.

1

Chelsea to bardzo solidna druzyna, fajni zawodnicy, lubię ich grę oglądać. Szacun, mam nadzieje ze utrzymają taki wysoki poziom przez wiele lat.

1

Noooo Pikuś, trzymam za słowa

15

Chyba nigdy nie będę miał długich paznokci.

0

@budel17 A chyba ze tak, ale za Pepa nie było pseudo

0

@budel17 Nie wiem gdzie ty te tiki take widzisz, bo ja ja ostatnio widziałem jak jeszcze Xavi był w druzynie.

10

Nie wiem co niektórzy chcą od Desta jak nawet mu nie podają XD. Ludziee

0

Za mało do Desta grają, non stop do Alby a ten w obrońce, muszą rozciągnąć te grę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?