pawello10
Dołączył/a: marzec 2014
Kielce
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
Super wywiad i ładne zdjęcie dali.
2
@IronSanHybrid Co to za brzydula, blee, jak świnka wygląda
0
Nie podoba się? To wypad! Raz!
6
Takiego nieszczęścia jak Barca ostatnio ma to chyba zaden klub nie miał. Przykro mi bardzo, ale i tak Barca na zawsze w moim sercu będzie. Kiedyś na pewno wróci stara dobra Barca, która jest skuteczna i efektowna.
2
@IronSanHybrid na pewno jakiś antybarcelonista XD
3
Chciałbym aby Real i Atletico przegrali swoje ostatnie dwa mecze, a Barca wygrała.
3
Mina swoją cieszynką pokazał zachowanie Pique w obronie.
0
@10LionelMessi10 1. Messi 2. Ronaldo 3. Iniesta 4. Xavi 5. Ronaldo z Brazylii
0
Zapraszam na streama DissBlastera https://www.twitch.tv/dissblaster
0
Pedri do 3 razy sztuka XD
0
@Lucassito Nie wiem o co Ci chodzi.
2
@viscajasiek ja nienawidzę lewuska, ale za to uwielbiam Błaszczykowskiego, Piszczka i Deyne. Tez jestem antypolakiem?
1
@culesjasiules ja tez 1 i 2
23
Nie radzi sobie, bo nie ma składu na wysokim poziomie, to co osiągneli w tym sezonie to jest niesamowite i gratulacja dla Koemana, bo na początku nie oczekiwałem ze będziemy walczyć o mistrza czy tez wygrać puchar króla
3
Kurna rozjedziemy to Atletico jak walec.
1
@Maciek98 Bo ma lepszy bilans bramkowy
0
@don'T.R.I.P.e dla mnie lepsi piłkarsko
0
@HighestInTheRoom aaa to to, ja to myślałem ze to chodzi o te kamerki jak ona pozuje ahhaah
1
@DaPidejpi Zazdrość, pieniądze, polityka, 0 tolerancji
0
@HighestInTheRoom Mógłbyś mi tez wysłać?
1
@Dzemix111 No, włącz sobie jakiś filmik z jakaś ekipą. Idiota debilem pogania.
6
@pt9 Te wszystkie teamy, ekipy to jedno wielkie rakowisko i potem młodziez dziwaczy i im odwala.
1
@Rewolucja123 jak Chelsea wczoraj była pod każdym względem lepsza od Realu i lepsza drużyna wygrała, Real nawet nie piernoł, a Chelsea okazja za okazją. Real wczoraj grał gówno.
1
Chelsea to bardzo solidna druzyna, fajni zawodnicy, lubię ich grę oglądać. Szacun, mam nadzieje ze utrzymają taki wysoki poziom przez wiele lat.
1
Noooo Pikuś, trzymam za słowa
15
Chyba nigdy nie będę miał długich paznokci.
0
@budel17 A chyba ze tak, ale za Pepa nie było pseudo
0
@budel17 Nie wiem gdzie ty te tiki take widzisz, bo ja ja ostatnio widziałem jak jeszcze Xavi był w druzynie.
10
Nie wiem co niektórzy chcą od Desta jak nawet mu nie podają XD. Ludziee
0
Za mało do Desta grają, non stop do Alby a ten w obrońce, muszą rozciągnąć te grę.