0

@Pogba No, ale szkoda ze Ewa przegrała, bo jej kibicowałem, tez jestem troche wkurzony o to, bo ta dupodajka wygrała.

0

@tomek8756 Ava Max lepsza

1

NIeeee tylko nie on XD, to jest chodząca porazka

0

@Witekk10 spoko, widać tylko ja mam normalny zegarek w domu

0

@Witekk10 17:42 u mnie

0

@BarcaInfo jak nazywa się kanał Pique na twitchu?

0

@betonito po pierwszym roku juz by mnie w tej pracy nie było, bo za 10 mln był bym ustawiony do konca zycia i jeszcze moje dzieci by za to zyły.

25

@vangoor 2008-2016 to były najlepsze lata piłkarskie

0

Dobry mecz w naszym wykonaniu, mimo ze to tylko towarzyski, Vamos!

0

Szkoda ze chociaz dzisiaj Messi nie moze mieć meczu pozegnalnego.

5

To z tych legendarnych gladiatorów Guardioli zostali tylko Pique i Busquets.

1

Piękny filmik o Messim:

0

@kuz Dzieciom nie przegadasz.

0

@piotrek1315 Spytaj Bartusia

0

@Deviler Myślałem ze to piłkarka jakaś XD

4

@pauletaa pomóc mu, albo poprosić zeby robił to w dzień

0

@Ghotti euro 2012 nie licza?

0

Donnaguma broni wszystko

0

@DonMatteo901 Ja mam wyrąbane na taki finał

9

@Dertinho Tak zwany: Z dupy dym

6

Cieszę się ze Argentyna z Messim uratowała mi ten piłkarski rok, szkoda ze moja ukochana Hiszpania odpadła z euro, bo jakby grała dalej i wygrała ten turniej to byłbym spełniony jeśli chodzi o kibicowanie w tym roku, ale jest Copa dla Messiego, Vamos!

1

@leomessi1710 Ja nawet jak patrzyłem na tę pierwszą bramkę to nie wiedziałem ze jest gol, dopiero na powtórce z innej perspektywy zauwazyłem.

0

@Barca1922 No w sumie to Barca ostatnio wygrała lige mistrzów 6 lat temu, takze no XD

1

@Mario96w Świat według kiepskich

8

Włochy w finale to jest dramat. Taki powinien być tytuł

0

@Triv44 Vamos Hiszpania!!!!!!!!

0

@Gomess była o wile lepsza, tylko nie potrafią wykorzystać 100% okazji, które genialnie sobie wypracowywują.

3

Szkoda Hiszpanii, bo byli duzo lepsza druzyną, zycze im jak najlepiej i oby kiedyś w przyszłości złoili dupę tym bezjajecznym Włochom. VAmos Hiszpania!!!

1

Mam nadzieję ze takie coś jak Włochy nie wygrają tego euro

0

Dobra nie ma co dalej oglądać tego euro, co za zenada

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?