pawello10
Dołączył/a: marzec 2014
Kielce
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pogba No, ale szkoda ze Ewa przegrała, bo jej kibicowałem, tez jestem troche wkurzony o to, bo ta dupodajka wygrała.
0
@tomek8756 Ava Max lepsza
1
NIeeee tylko nie on XD, to jest chodząca porazka
0
@Witekk10 spoko, widać tylko ja mam normalny zegarek w domu
0
@Witekk10 17:42 u mnie
0
@BarcaInfo jak nazywa się kanał Pique na twitchu?
0
@betonito po pierwszym roku juz by mnie w tej pracy nie było, bo za 10 mln był bym ustawiony do konca zycia i jeszcze moje dzieci by za to zyły.
25
@vangoor 2008-2016 to były najlepsze lata piłkarskie
0
Dobry mecz w naszym wykonaniu, mimo ze to tylko towarzyski, Vamos!
0
Szkoda ze chociaz dzisiaj Messi nie moze mieć meczu pozegnalnego.
5
To z tych legendarnych gladiatorów Guardioli zostali tylko Pique i Busquets.
1
Piękny filmik o Messim:
0
@kuz Dzieciom nie przegadasz.
0
@piotrek1315 Spytaj Bartusia
0
@Deviler Myślałem ze to piłkarka jakaś XD
4
@pauletaa pomóc mu, albo poprosić zeby robił to w dzień
0
@Ghotti euro 2012 nie licza?
0
Donnaguma broni wszystko
0
@DonMatteo901 Ja mam wyrąbane na taki finał
9
@Dertinho Tak zwany: Z dupy dym
6
Cieszę się ze Argentyna z Messim uratowała mi ten piłkarski rok, szkoda ze moja ukochana Hiszpania odpadła z euro, bo jakby grała dalej i wygrała ten turniej to byłbym spełniony jeśli chodzi o kibicowanie w tym roku, ale jest Copa dla Messiego, Vamos!
1
@leomessi1710 Ja nawet jak patrzyłem na tę pierwszą bramkę to nie wiedziałem ze jest gol, dopiero na powtórce z innej perspektywy zauwazyłem.
0
@Barca1922 No w sumie to Barca ostatnio wygrała lige mistrzów 6 lat temu, takze no XD
1
@Mario96w Świat według kiepskich
8
Włochy w finale to jest dramat. Taki powinien być tytuł
0
@Triv44 Vamos Hiszpania!!!!!!!!
0
@Gomess była o wile lepsza, tylko nie potrafią wykorzystać 100% okazji, które genialnie sobie wypracowywują.
3
Szkoda Hiszpanii, bo byli duzo lepsza druzyną, zycze im jak najlepiej i oby kiedyś w przyszłości złoili dupę tym bezjajecznym Włochom. VAmos Hiszpania!!!
1
Mam nadzieję ze takie coś jak Włochy nie wygrają tego euro
0
Dobra nie ma co dalej oglądać tego euro, co za zenada