pawello10
Dołączył/a: marzec 2014
Kielce
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Drodzy Kibice Barcelony to tylko piłka nozna, Barcelona to wielki klub i na pewno się odbuduje, trzeba wierzyć i im dopingować, ale nie rozumiem dlaczego niektórzy wyzywają piłkarzy to jest dla mnie chore, zeby wylewać takie głupoty po jednym meczu i to w komentarzu w internecie. Prawdziwy kibic przyjmuje takie rzeczy na klatę i nie robi z siebie błazna. Visca Barca i Visca catalunia!
0
@mientusek1407 De Jong jak przychodził wydawał się bardzo dynamiczny, a teraz trochę zatracił swoje znaki rozpoznawalności.
1
@kamyk_23 No, podoba mi się Pana nastawienie, tez jestem takiego zdania, Vamos!
0
@pt9 Szczerze taki Digne by walczył i szarpał, byłby duzo lepszy niz ten Mingeza.
0
@Rewolucja123 jak on to mówił duzo wcześniej, jak przychodził
1
@Momals11 Messiemu, chcę zeby wygrał te ligę Mistrzów.
0
Dobra, trzeba wierzyć w młodych, bo jest potencjał, Xavi i jego sztab musi ich wychować, przyjdzie Ferran Torres świetny zawodnik na skrzydło, problem jest z tą nieszczęsną obroną i prawdziwą 9, ale z czasem ktoś dobry się pojawi to kwestia czasu, myślę, ze kwiecie, maj to będzie zalązek przyszłej wielkiej Barcy. Visca Barca i Visca Catalunia!
0
@jedrek7000 No widziałem, ale nie rozumiem w jaki sposób wyjaśnił Dembele, rozumiem jakby Dembele wychodził sam na sam z bramkarzem i wtedy go Sane wyczyścił, ale tak to nie widzę jakiegoś wow.
0
@szela1899 Walczą jak mogą i tak jest lepiej niz ostatnio. Z tymi piłkarzami to maks i w sumie ten Bayern nie wydaje się taki mocny w tym meczu, bramki na farcie.
1
@jedrek7000 No tak średnio, Dembele miał trzech innych wokół siebie
2
Bramki z niczego, Vamos Barca! Powalczcie jeszcze w drugiej i tak jest lepiej niz się spodziewałem, Vamos!
1
@fart HAhaha lewiznę, kozak XD
0
No co jest Rambla, co taka cisza, Vamos Barca!
2
@Lola120 Dokładnie, prawdziwy kibic jest zawsze, a ten co tylko hejtować umie niech się nie nazywa kibicem Barcelony, tylko człekiem pokroju ostatnich wypowiedzi "ekspertów".
0
@Naturopata Nie no, oglądałem go na Euro i jest dobry, ja jestem jak najbardziej zadowolony.
6
Nie wiem jak wy kochani kbice Barcy, ale ja jako kibic jestem niesamowicie zmotywowany i wierzę w Barcę, szczerze sam biegałbym i walczył przed odbiornikiem telewizora by pomóc Barcelonie, niech nasi piłkarze dadzą z siebie maksa, przeciwnik jest mocny, ale wszystko jest mozliwe, jeśli damy z siebie wszystko to wygramy to jest Barcelona, klub z niesamowitą historią, mamy w składzie duzo wychowanków klubu, myślę, ze pokazą swoją determinację, jesteśmy Barcą, Visca BARCA i Visca Catalunia!
0
Vamos Barca, stań się znów wielka!
0
@Janiama Mam nadzieję ze święty Mikołaj przyniesie mu coś fajnego w czarnym worku pod choinkę. Śmieć, teraz taki wygadany.
0
@Rewolucja123 Boniek lubi to
0
@Kamilos84 Naprawdę ten gość jest zakompleksionym rudzielcem, serio miałem do niego szacunek, bo to nasza narodowa legenda piłki noznej, ale to juz nie jest śmieszne co on pisze, ból dupy i ciągłe głupie posty, juz mam dość tego typa, Najman przy nim to kozak w tym momencie.
1
@Barca-Messi10 Mnie nie boli, ja fan XD
0
@Messibestplayerintheworld No i wyjaśnił prawidłowo.
0
Niech juz to City go puści, milion w te czy w tamte, nie zbiednieją XD
1
@Mathew86 W stu procentach się z tobą zgadzam. Taka prawda
0
@BarcaInfo Suarez jest jedynym w swoim rodzaju piłkarzem, tak samo jak Ronaldo i Ibrahimowić, reszta to typowi jedni z wielu jeśli chodzi o typowe dziewiątki.
15
Messi klasa jak zawsze, wiedziałem ze tak powie o Lewandowskim, szacun
1
Ale zdominowała nasza Barca te nagrody.
4
Ale ładna ta nasza piłkarka
0
@ShinobiQWE Roba Lewndowsky
0
@Zip Szkoda strzępić ryja na tych cebulaków XD, tylko się śmiać z tego.