3

Drodzy Kibice Barcelony to tylko piłka nozna, Barcelona to wielki klub i na pewno się odbuduje, trzeba wierzyć i im dopingować, ale nie rozumiem dlaczego niektórzy wyzywają piłkarzy to jest dla mnie chore, zeby wylewać takie głupoty po jednym meczu i to w komentarzu w internecie. Prawdziwy kibic przyjmuje takie rzeczy na klatę i nie robi z siebie błazna. Visca Barca i Visca catalunia!

0

@mientusek1407 De Jong jak przychodził wydawał się bardzo dynamiczny, a teraz trochę zatracił swoje znaki rozpoznawalności.

1

@kamyk_23 No, podoba mi się Pana nastawienie, tez jestem takiego zdania, Vamos!

0

@pt9 Szczerze taki Digne by walczył i szarpał, byłby duzo lepszy niz ten Mingeza.

0

@Rewolucja123 jak on to mówił duzo wcześniej, jak przychodził

1

@Momals11 Messiemu, chcę zeby wygrał te ligę Mistrzów.

0

Dobra, trzeba wierzyć w młodych, bo jest potencjał, Xavi i jego sztab musi ich wychować, przyjdzie Ferran Torres świetny zawodnik na skrzydło, problem jest z tą nieszczęsną obroną i prawdziwą 9, ale z czasem ktoś dobry się pojawi to kwestia czasu, myślę, ze kwiecie, maj to będzie zalązek przyszłej wielkiej Barcy. Visca Barca i Visca Catalunia!

0

@jedrek7000 No widziałem, ale nie rozumiem w jaki sposób wyjaśnił Dembele, rozumiem jakby Dembele wychodził sam na sam z bramkarzem i wtedy go Sane wyczyścił, ale tak to nie widzę jakiegoś wow.

0

@szela1899 Walczą jak mogą i tak jest lepiej niz ostatnio. Z tymi piłkarzami to maks i w sumie ten Bayern nie wydaje się taki mocny w tym meczu, bramki na farcie.

1

@jedrek7000 No tak średnio, Dembele miał trzech innych wokół siebie

2

Bramki z niczego, Vamos Barca! Powalczcie jeszcze w drugiej i tak jest lepiej niz się spodziewałem, Vamos!

1

@fart HAhaha lewiznę, kozak XD

0

No co jest Rambla, co taka cisza, Vamos Barca!

2

@Lola120 Dokładnie, prawdziwy kibic jest zawsze, a ten co tylko hejtować umie niech się nie nazywa kibicem Barcelony, tylko człekiem pokroju ostatnich wypowiedzi "ekspertów".

0

@Naturopata Nie no, oglądałem go na Euro i jest dobry, ja jestem jak najbardziej zadowolony.

6

Nie wiem jak wy kochani kbice Barcy, ale ja jako kibic jestem niesamowicie zmotywowany i wierzę w Barcę, szczerze sam biegałbym i walczył przed odbiornikiem telewizora by pomóc Barcelonie, niech nasi piłkarze dadzą z siebie maksa, przeciwnik jest mocny, ale wszystko jest mozliwe, jeśli damy z siebie wszystko to wygramy to jest Barcelona, klub z niesamowitą historią, mamy w składzie duzo wychowanków klubu, myślę, ze pokazą swoją determinację, jesteśmy Barcą, Visca BARCA i Visca Catalunia!

0

Vamos Barca, stań się znów wielka!

0

@Janiama Mam nadzieję ze święty Mikołaj przyniesie mu coś fajnego w czarnym worku pod choinkę. Śmieć, teraz taki wygadany.

0

@Rewolucja123 Boniek lubi to

0

@Kamilos84 Naprawdę ten gość jest zakompleksionym rudzielcem, serio miałem do niego szacunek, bo to nasza narodowa legenda piłki noznej, ale to juz nie jest śmieszne co on pisze, ból dupy i ciągłe głupie posty, juz mam dość tego typa, Najman przy nim to kozak w tym momencie.

1

@Barca-Messi10 Mnie nie boli, ja fan XD

0

@Messibestplayerintheworld No i wyjaśnił prawidłowo.

0

Niech juz to City go puści, milion w te czy w tamte, nie zbiednieją XD

1

@Mathew86 W stu procentach się z tobą zgadzam. Taka prawda

0

@BarcaInfo Suarez jest jedynym w swoim rodzaju piłkarzem, tak samo jak Ronaldo i Ibrahimowić, reszta to typowi jedni z wielu jeśli chodzi o typowe dziewiątki.

15

Messi klasa jak zawsze, wiedziałem ze tak powie o Lewandowskim, szacun

1

Ale zdominowała nasza Barca te nagrody.

4

Ale ładna ta nasza piłkarka

0

@ShinobiQWE Roba Lewndowsky

0

@Zip Szkoda strzępić ryja na tych cebulaków XD, tylko się śmiać z tego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?